Evkur
25 Kasım 2017 Cumartesi 14:00:17

Ürün Teslimat

17 days ago
#5654 Alıntı
Merhaba Engin Bey,

Ürün başvuru onay süreci işlem durumuna göre değişiklik göstermektedir. Hesabınızı kontrol ederek başvuru durumunuzla ilgili size detaylı bilgi sunabilmemiz için müşteri ya da TC kimlik  numaranızı paylaşmanızı rica ediyoruz.

18 days ago
#5623 Alıntı
Ürünüm onaylandımı diye sorucaktm goremiyorm ben
21 days ago
#5546 Alıntı
Merhaba Mustafa Bey,

Öncelikle deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak tarafınıza en kısa sürede arama sağlanacaktır.

Beklemenizi rica ederiz.
22 days ago
#5528 Alıntı
240976 nolu ürünüm onaylanmasına rağmen   mağazaya gittiğimde satışta denildi .satışta olmayan bir ürünü niye web sitesine koyuyorsun. sözleşmeyi iptal edeceğim
3 months ago
#3490 Alıntı
Merhaba Bilal Bey ,

Ürün teslimatı ile ilgili 0212 473 46 46  nolu numaradan müşteri temsilcimiz ile görüşmeniz gerekmektedir.
Sevgiler...
3 months ago
#3483 Alıntı
Selamın aleykum iyi günler, ya ben İzmir çiğli şubesinden casper excalibur 7700k ve vestel buzdolabi aldım buzdolabi geldi şubede var diye pc İstanbuldaymis ve ayın 7 sinde onaylanmış 5 gün içinde teslim edilecek denildi bugün ayın 14u acaba ben bilgisayarımı ne zaman alacağım? Tc: 2**********
3 months ago
#3439 Alıntı
Merhaba Cem Bey,

Hesabınızın kontrolünü sağladığımızda ürününüzün tedarik sürecinde olduğunu görüntülemekteyiz. Ürün tedarik işleminin tamamlanmasının ardından tarafınıza teslimat ile ilgili olarak arama sağlanacaktır.

Beklemenizi rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.
3 months ago
#3427 Alıntı
İzmir çiğli şubesinden casper excalibur 7700k ve vestel buzdolabi aldım buzdolabi çiğli şubesinde vardı hemen teslim ettiler ama bilgisayar İstanbuldan gelecekmiş ne durumda acaba tc 2********
8 months ago
#518 Alıntı
02.03.2017 tarihinde yapmış olduğunuz ürün başvurunuz onaylanmış olup, tedarik sürecinde görülmektedir. Ürün teslimatınız için en kısa zamanda iletişime geçilecektir.

İlginize ve anlayışınıza teşekkür ederiz.
8 months ago
#516 Alıntı
196655  sipariş numaram