Evkur
24 Nisan 2017 Pazartesi 16:19:21

Ürün Değişimi

one month ago
#660 Alıntı
Bilgi talep ettiğiniz konu hakkında 0(212) 473 4646 çağrı merkezimiz ile görüşebilirsiniz.
one month ago
#659 Alıntı
Müşteri no'yu nereden öğrenebilirim?
one month ago
#656 Alıntı
İletmiş olduğunuz numara ile dosyanıza erişim sağlayamamaktayız. Müşteri numaranız için veya TC kimlik numaranız ile işlem yapılabilmesi için 0(212) 473 4646 çağrı merkezimiz ile görüşebilirsiniz.
one month ago
#655 Alıntı
Yazdığım yazının işine gelmeyen kısımlarını çıkartmışsınız. Şimdi bunu da çıkartırsınız ama ben yine de sorumsuzluğunuzu yüzünüze vurayım belki hak  yemekten vazgeçersiniz.

Müşteri numarası: 06650692507

Şimdiye kadar belki 20 kere arıza kaydı oluşturuldu ben defalarca mail attım, mesaj attım, telefonla aradım ama hiçbir işlem yapılmadı. Artık bıktım yeter! 3-4 parça ürün için bu kadar bekletilmez.
one month ago
#654 Alıntı
Merhaba Mesut Bey;

Başvurunuzu inceleyebilmemiz ve şikayet kaydınızı oluşturabilmemiz için müşteri numaranızı iletmenizi rica ederiz.
one month ago
#647 Alıntı
Bundan 4-5 ay önce mağazanızdan EFSANE DÖRTLÜ ÇEYİZ isminde bir grup aldım. Grubun içindeki bazı ürünler ayıplı çıktı ve hemen arıza kaydı açtırdım, değişimi yapılacağı söylendi. Aradan aylar geçti ben defalarca gittim geldim değişik bahaneler ile oyalandım. Ve sonunda bana arıza kaydınız silinmiş dediler. Dalga geçer gibi bu cümleyi sarfettiler. Neyse dedik yeni arıza kaydı açtırdık ocak ayının sonunda. 3 hafta içinde değişecek ürünleriniz dediler. Bugün 17 Mart ve yine oyalanıyorum sürekli, yine değişim olmadı.