Evkur

D-LİNK

D-LİNK

Detayları Göster D-LINK DAP-2310 802.11B/G/N 300MBPS, 1 PORT 10/100/1000MBPS, ACCESS POINT, 2 X 2DBI ÇIKARTILABILIR ANTEN

9,96 TL'den başlayan taksitlerle

Detayları Göster D-LINK DEM-330R 1-PORT MINI-GBIC 1000BASE-LX SMF WDM SFP TRANCEIVER (UP TO 10KM, SUPPORT 3.3V POWER, LC CONNECTOR) )-RECEIVE

9,00 TL'den başlayan taksitlerle

Detayları Göster D-LINK DEM-330T 1-PORT MINI-GBIC 1000BASE-LX SMF WDM SFP TRANCEIVER (UP TO 10KM, SUPPORT 3.3V POWER, LC -TRANSMIT

15,79 TL'den başlayan taksitlerle

Detayları Göster D-LINK DGS-1008D 8 PORT 10/100/1000MBPS YONETILEMEZ METAL KASA MASAUSTU SWITCH

9,96 TL'den başlayan taksitlerle

Detayları Göster D-LINK DGS-1016A 16 PORT 10/100/1000MBPS YONETILEMEZ PLASTIK KASA MASAUSTU SWITCH

19,88 TL'den başlayan taksitlerle

Detayları Göster D-LINK DPE-301GS GIGABIT POE SPLITTER

D-LINK DPE-301GS GIGABIT POE SPLITTER

Stok Kodu :110900
  
 
Evkur

102,00 TL

6,25 TL'den başlayan taksitlerle

Detayları Göster D-LINK DGS-1005A 5 PORT 10/100/1000MBPS YONETILEMEZ PLASTIK KASA MASAUSTU SWITCH

5,54 TL'den başlayan taksitlerle

Detayları Göster D-LINK DMC-G01LC/A1A 10/100/1000BASE-T TWISTED-PAIR DE GIGABIT SFP MEDIA CEVIRICI MODULU

9,67 TL'den başlayan taksitlerle