Close
 • SAMSUNG I9500 GALAXY S-4 SİYAH
 • SAMSUNG I9500 GALAXY S-4 SİYAH
 • SAMSUNG I9500 GALAXY S-4 SİYAH
 • SAMSUNG I9500 GALAXY S-4 SİYAH

SAMSUNG I9500 GALAXY S-4 SİYAH


Fiyat :
87,46 TL 24 x Taksit


184,90 TL
10 Taksit
126,60 TL
15 Taksit
87,46 TL
24 Taksit

SİZE ÖZEL KAMPANYA

Resim 24 Taksit
SAMSUNG GALAXY S-4 FLIP COVER (BEYAZ)
Resim 24 Taksit
CEP KASK (YENI)
Resim 24 Taksit
ANAHTARLIKLI SEYAHAT SARJI SİYAH

Yukarıdaki ürünler sadece 12,38 TL x24 Taksitle


Hayır İstemiyorum    Sepete Ekle

 

Hayatınızı kolaylaştırmak için karşınızda GALAXSY S4.
Hayatını daha zengin daha basit ve daha eğlenceli kıl; Yeni GALAXY S4 sizi bir birinize daha da yakınlaştırmaya yardımcı olur ve birlikteyken yaşadığınız o unutulmaz anlarınızı yakalar. Samsung galaxy s4 akıllı cep telefonun her bir özelliği günlük hayatınızı daha da basitleştirmek için tasarlanmıştır. Bunların ötesinde sağlığınıza odaklanmayı da başarır.

Galaxy S4 ile tüm eğlenceyi an be an yakala
Galaxy S4 nerede olursanız olun her hareketinizi an be an yakalar. Fotoğraflarınıza sadece bakmayın, ne demek istediğine de kulak verin ve o anları tekrar tekrar yaşayın. Resimleri çektiğinizde bu eğlenceyi ve albümlerinizi arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın

GALAXY S4 insanları bir birine yakınlaştırır
Galaxy s4 insanları birleştirmek üzerinedir. Uzaktaki sevdiklerinize yakınlaştırır. Arkadaşlarınızla ekranlar paylaşabilir bir birinizin sevdiği müzikleri, dosyaları ve oyunları keşfedebilirsiniz. Samsung Galaxy S4 sadece uzaklık engellerini kaldırmakla kalmıyor aynı zamanda dil bariyerini de kaldırıyor.

GALAXY S4 günlük işlerinizi kolaylaştırır
En yeni ürün- GALAXY S4 iyi bağlantılı ve çoklu göreve sahip bir zekayla tasarlanmıştır. Arkadaşlarınızı aramak, bir çağrıya cevap vermek, maillerinizi kontrol etmek, sayfaları aşağı yukarı scroll etmek ve videolarınızı kontrol etmek için artık telefonunuza dokunmanıza dahi gerek kalmayacaktır. GALAXY S4’ünüzü ev eğlence sistemine bağladığınız anda sevdiğiniz TV programlarını size tavsiye edecektir. Tüm ürünlerinizden kişisel HomeSync sisteminize girin ve uzaktan arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşımda bulunun.

Özellikler

Ürün özellikleri
Ekran Boyutu 5,0"
Ekran Tipi AMOLED
Ekran Çözünürlüğü 1920 x 1080
Dokunmatik Ekran Var
Telefon Tipi Bar Tipi
Kamera 13 Megapixel
Ön Kamera Var
Görüntülü Görüşme Var
Radyo Yok
3G Var
GPS Var
Mp3 Çalma Var
Wi-Fi Var
İşletim Sistemi Android 4.2
İşlemci Hızı 1,6 GHz Dört Çekirdekli + 1,2 GHz Dört Çekirdekli
Bellek (RAM) 2 GB
Hafıza Kartı Desteği Micro SD
Bluetooth Var
GPRS Var

Alışveriş Koşulları

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinde görerek,beğenerek ve fiyatı uygun bulunarak alınan ürün/ürünler Sözleşmede vade ve miktarı belirtilen taksitler halinde vade tarihinden itibaren en geç üç gün içinde EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ.TİC.AŞ.Şubelerine ödeyebilirsiniz .Bunun dışındaki ödemelerden alacaklı şirket sorumlu değildir. Gününde ödenmeyen taksitlere vade tarihinden itibaren aylık %7 vade farkı uygulanacaktır. Bununla birlikte ard arda iki taksitin vadesinde ödenmemesi halinde ise vadesi gelmemiş tüm taksitler muaccel hale gelecek ve temerrüdün hukuksal sonuçları olan icra takipleri ve alacak davaları açılır. Bu sözleşmenin taraflarca hüküm ifade edebilmesi satıcının müşteri hakkında olumlu istihbarat yaparak ürünleri teslim etmesine bağlıdır. Satın aldığınız malın garanti kapsamında olması halinde (elektrikli ev aletleri,elektronik cihazlar v.s.)alıcı tarafından ilgili servise kurdurulacak arıza hallerinde ise yine yetkili teknik servislere başvurulucaktır.

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinin müşterisi olan ve bu sözleşmede taraf olarak gösterilen kişiler, işbu sözleşme taksitlerinin hatırlatılmasına veya reklam amacıyla kendilerinin telefonla aranılmasına,SMS veya elektronik posta iletisi gönderilmesine muvafakat ederler Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş işbu sözleşmeyi iptal etme hakkına sahiptir.

 

Ürün hakkında yorumunuzu yazın


:
Kötü Mükemmel