Close
  • ASYA MOTOR 100 TURKCUP DELUX VİTESLİ MOTOSİKLET
  • ASYA MOTOR 100 TURKCUP DELUX VİTESLİ MOTOSİKLET

ASYA MOTOR 100 TURKCUP DELUX VİTESLİ MOTOSİKLET


Fiyat :
302,00 TL 10 x Taksit


302,00 TL
10 Taksit
217,33 TL
15 Taksit
 

Yıllardır yolların yükünü çekiyor, ama o hala zinde ve genç.İşte Turkcub New ergonomik tasarımı ve aksesuarlarıyla sizin işinizi kolaylaştıracak herşeyi bünyesinde bulunduruyor.Yarı otomatik 4 vitesli şanzumanı ile, kolay ve seri kullanım sunuyor.Bu özellikleri ile,daha uzun yıllar boyunca, onu yollarda göreceğiz.


TEKNİK ÖZELLİKLER


Motor Tipi : Hava soğutmalı, 4 zamanlı, tek silindirli
Motor Hacmi : 98cc
Maksimum Güç : 7,2 hp
Yağlama : Basınç ve Sıçratmalı
Yakıt Sistemi : Karbüratör
Ateşleme : C.D.I.
Çalıştırma : Elektrik marş ve ayak marşı
Şanzuman : Yarı otomatik, sıralı 4 vites
Son Aktarım : Zincir tahrikli
Yakıt Tankı Kapasitesi : 4 lt
Şasi : Çelik boru şasi
Ön Süspansiyon : Teleskopik çatal
Arka Süspansiyon : Helezonik yay,salınım kolu
Ön Fren : Hidroilk disk fren
Arka Fren : Kampana
Ön Lastik : 2.50-17
Arka Lastik : 2.75*17
Toplam Uzunluk : 1978mm
Toplam Genişlik : 685mm
Toplam Yükseklik : 1092mm
Sele Yüksekliği :
Tekerlekler Arası Mesafe : 1125mm
Ağırlık : 92 kg

Alışveriş Koşulları

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinde görerek,beğenerek ve fiyatı uygun bulunarak alınan ürün/ürünler Sözleşmede vade ve miktarı belirtilen taksitler halinde vade tarihinden itibaren en geç üç gün içinde EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ.TİC.AŞ.Şubelerine ödeyebilirsiniz .Bunun dışındaki ödemelerden alacaklı şirket sorumlu değildir. Gününde ödenmeyen taksitlere vade tarihinden itibaren aylık %7 vade farkı uygulanacaktır. Bununla birlikte ard arda iki taksitin vadesinde ödenmemesi halinde ise vadesi gelmemiş tüm taksitler muaccel hale gelecek ve temerrüdün hukuksal sonuçları olan icra takipleri ve alacak davaları açılır. Bu sözleşmenin taraflarca hüküm ifade edebilmesi satıcının müşteri hakkında olumlu istihbarat yaparak ürünleri teslim etmesine bağlıdır. Satın aldığınız malın garanti kapsamında olması halinde (elektrikli ev aletleri,elektronik cihazlar v.s.)alıcı tarafından ilgili servise kurdurulacak arıza hallerinde ise yine yetkili teknik servislere başvurulucaktır.

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinin müşterisi olan ve bu sözleşmede taraf olarak gösterilen kişiler, işbu sözleşme taksitlerinin hatırlatılmasına veya reklam amacıyla kendilerinin telefonla aranılmasına,SMS veya elektronik posta iletisi gönderilmesine muvafakat ederler Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş işbu sözleşmeyi iptal etme hakkına sahiptir.

 

Ürün hakkında yorumunuzu yazın


:
Kötü Mükemmel