Close
  • ROWENTA 2210755233 RO8259 CYCLONIC MOR SÜPÜRGE

ROWENTA 2210755233 RO8259 CYCLONIC MOR SÜPÜRGE


Fiyat :
99,99 TL 10 x Taksit


99,99 TL
10 Taksit
70,66 TL
15 Taksit
 

%100 TTP (Toz Toplama Performansı) 
%50 Enerji Tasarrufu 
68 dBA Ses Seviyesi 
Çoklu siklon teknolojisi
 Toz torbasız 
HEPA 13 Filtre 
2 lt. toz kapasitesi
Teleskopik metal boru 
Konforlu ergonomik tutuş 
Etki alanı 8.2 metre 
AKSEUARLAR  Ergo Comfort Sessiz Süpürme Başlığı ,Mini Turbo Fırça ,Dikdörtgen Parke Başlığı , Teleskopik XXL Radyatör Başlığı , Döşeme Başlığı Entegre Mobilya Fırçası , XXL Esnek Hortum , 8,2 m. Kordon Uzunluğu 

Alışveriş Koşulları

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinde görerek,beğenerek ve fiyatı uygun bulunarak alınan ürün/ürünler Sözleşmede vade ve miktarı belirtilen taksitler halinde vade tarihinden itibaren en geç üç gün içinde EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ.TİC.AŞ.Şubelerine ödeyebilirsiniz .Bunun dışındaki ödemelerden alacaklı şirket sorumlu değildir. Gününde ödenmeyen taksitlere vade tarihinden itibaren aylık %7 vade farkı uygulanacaktır. Bununla birlikte ard arda iki taksitin vadesinde ödenmemesi halinde ise vadesi gelmemiş tüm taksitler muaccel hale gelecek ve temerrüdün hukuksal sonuçları olan icra takipleri ve alacak davaları açılır. Bu sözleşmenin taraflarca hüküm ifade edebilmesi satıcının müşteri hakkında olumlu istihbarat yaparak ürünleri teslim etmesine bağlıdır. Satın aldığınız malın garanti kapsamında olması halinde (elektrikli ev aletleri,elektronik cihazlar v.s.)alıcı tarafından ilgili servise kurdurulacak arıza hallerinde ise yine yetkili teknik servislere başvurulucaktır.

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinin müşterisi olan ve bu sözleşmede taraf olarak gösterilen kişiler, işbu sözleşme taksitlerinin hatırlatılmasına veya reklam amacıyla kendilerinin telefonla aranılmasına,SMS veya elektronik posta iletisi gönderilmesine muvafakat ederler Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş işbu sözleşmeyi iptal etme hakkına sahiptir.

 

Ürün hakkında yorumunuzu yazın


:
Kötü Mükemmel