Close
  • FAKİR  LS-2400 GRİ  ELEKTRİKLİ ISITICI

FAKİR LS-2400 GRİ ELEKTRİKLİ ISITICI


Fiyat :
18,71 TL 24 x Taksit


42,49 TL
10 Taksit
28,33 TL
15 Taksit
18,71 TL
24 Taksit
 

Isınmada Devrim: Nano-Bor Teknolojili LS Estove 2000
2000 watt gücünde olan LS Estove 2000; Nano-Bor teknolojisi kullanılarak üretildi. Isıtıcı dünyasında ilk olarak kullanılan bor, diğer teknolojilere göre pek çok avantaj sağlıyor.
Enerji Tasarrufu
Bor, Isıyı iletme konusunda oldukça hızlı ama ısıyı kaybetme konusunda oldukça yavaş bir maden. Yani hızlı ısınıp geç soğuyor. Nano-Bor teknolojisiyle üretilen Fakir LS Estove 2000 bu özelliği sayesinde oldukça verimli çalışıyor. Size hem sıcak bir ortam sunuyor hem de enerji tasarrufu yapmanızı sağlıyor.
 Fakir LS Estove 2000, ısıyı direkt üzerinize vermek yerine ortama dağıtıyor. Böylece soğuk bir ortamda sadece kendinizi ısıtmak yerine tüm ortamı ısıtarak çok daha fazla verim alabiliyorsunuz.
 Güvenlik
Fakir LS Estove 2000, kullanım sırasında herhangi bir sebepten devrilebilir. Böyle bir durumda devrilmeye karşı devre kesici sistem derhal devreye giriyor ve Fakir LS Estove’un çalışmasını hemen durduruyor. Uzun süreli kullanımlarda ya da Fakir LS Estove’u çalışır durumda unuttuğunuzda ise aşırı ısınma emniyet sistemi devreye giriyor ve cihaz otomatik olarak kapanıyor. 

Nano-Bor Teknolojili Konveksiyonel Elektrikli Isıtıcı
Güç (Watt): 2400
Ebatlar: 70x38,5x29 cm
Ağırlık: 6,5 Kg
Açma-Kapama
Tekerlek: 4
Operasyon ışığı
Isı ayarlı termostat
Gövde: Saç / Plastik
Gösterge lambası
Isıtıcı sistemi: Resistans, Bor elementli ısı çubuğu
Isı ayar kademesi
Fan
Devrilmeye karşı otomatik kapanma
Aşırı ısınmaya karşı koruma
Kullanım: Ev / Ofis tipi, 20 m²
Güvenlik: Devrilmeye karşı devre kesici. Aşırı ısınma koruması

Alışveriş Koşulları

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinde görerek,beğenerek ve fiyatı uygun bulunarak alınan ürün/ürünler Sözleşmede vade ve miktarı belirtilen taksitler halinde vade tarihinden itibaren en geç üç gün içinde EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ.TİC.AŞ.Şubelerine ödeyebilirsiniz .Bunun dışındaki ödemelerden alacaklı şirket sorumlu değildir. Gününde ödenmeyen taksitlere vade tarihinden itibaren aylık %7 vade farkı uygulanacaktır. Bununla birlikte ard arda iki taksitin vadesinde ödenmemesi halinde ise vadesi gelmemiş tüm taksitler muaccel hale gelecek ve temerrüdün hukuksal sonuçları olan icra takipleri ve alacak davaları açılır. Bu sözleşmenin taraflarca hüküm ifade edebilmesi satıcının müşteri hakkında olumlu istihbarat yaparak ürünleri teslim etmesine bağlıdır. Satın aldığınız malın garanti kapsamında olması halinde (elektrikli ev aletleri,elektronik cihazlar v.s.)alıcı tarafından ilgili servise kurdurulacak arıza hallerinde ise yine yetkili teknik servislere başvurulucaktır.

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinin müşterisi olan ve bu sözleşmede taraf olarak gösterilen kişiler, işbu sözleşme taksitlerinin hatırlatılmasına veya reklam amacıyla kendilerinin telefonla aranılmasına,SMS veya elektronik posta iletisi gönderilmesine muvafakat ederler Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş işbu sözleşmeyi iptal etme hakkına sahiptir.

 

Ürün hakkında yorumunuzu yazın


:
Kötü Mükemmel