Close
  • FAKİR  LS-2400 ELEKTRİKLİ ISITICI (GRİ )

FAKİR LS-2400 ELEKTRİKLİ ISITICI (GRİ )


Fiyat :
18,71 TL 24 x Taksit


42,49 TL
10 Taksit
28,33 TL
15 Taksit
18,71 TL
24 Taksit
 

LS 2400 Estove
Nano-Bor Teknolojili Konveksiyonel Elektrikli Isıtıcı
• 2400 W
• Fan
• Termostat Ayarı
• Devrilmeye karşı devre kesici
• Taşıma kulbu
• Aşırı ısınma emniyeti
• Yüksek ısı konforu
• Yüksek enerji verimliliği
• 4 tekerlek ile kolay manevra

BU KIŞ NANO BOR TEKNOLOJİSİ İLE ISINMAYA NE DERSİNİZ?
 
80 yıldır kaliteden ödün vermeden tüketicilerle buluşan Fakir, kış yaklaşırken evlerin her köşesini “Nano Bor Teknolojisi” ile ısıtmaya geliyor.
FAKİR LS 2400 ESTOVE: NANO BOR TEKNOLOJİLİ KONVEKSİYONEL ISITICI
 
Sadece elektrik fişini prize takmanız yeterli. Nano Bor ile ısınmanın hızlı, kolay, tasarruflu dünyası sizi oldukça şaşırtacak; Nasıl mı?
Bugüne kadar farklı alanlarda alternatif bir çözüm olarak kullanılan Nano Bor Ehp sistemi, ihtiyacımız olan ısıyı saniyeler içinde sağlarken uzun sürede soğuması ile harcadığı elektrik enerjisini de minimuma indiriyor.
EHP sistemi; birçok alanda uygulaması bulunan, ısı borusu (heat pipe) olarak tanımlanan değişik gereçlerin, inovatif hali olarak adlandırılabilir. Sistem prensip itibarı ile bir ısı borusu olarak çalışmakta ise de diğerlerinden farklı olarak, içerisinde fitil ya da ısı iletimini hızlandırıcı herhangi bir bağlantı bulunmamaktadır.
Sistem, EHP içerisindeki katı-sıvı-gaz karışımı (üç faz) ile ısı iletim katsayısının 13 800 W/mK mertebelerine ulaştığı bir kompozisyona sahiptir. Çalışma prensibi; içerisindeki bor partikülleri içeren sıvı kompozisyonunun sıcak ortamdan aldığı ısı ile faz değiştirmesi sayesinde gizli ısısı ile yüksek hızlı ısı transferine olanak sağlamasıdır. Faz değiştirerek sıvı halden gaz haline geçen kompozisyon, soğuk ortama iç ısısını bırakarak tekrar sıvı hale döner (yoğuşma) ve sıcak bölgeye basınç etkileri ile dönerek döngüyü tamamlar. Karışım gaz halindeyken içerisinde bulunan bor partikülleri EHP içinde türbülanslı bir akış gerçekleştirerek ısı transfer miktarını yüksek oranda arttırır.
İşte bu teknoloji sayesinde soğuk kış günlerinde ısınmak istediğiniz fakat daha çok ceplerinizi yakan ürünlerin aksine Fakir LS 2400 Estove fişe takıp açma düşmesine konut verdiğiniz andan itibaren içinizi ısıtacak. Bünyesinde bulunan termostat sistemi ise yakaladığınız bu sıcak ortamı kaybetmemenizi sağlayacak.
 Konveksiyonel ısıtıcı ile ısınırken akıllara gelen ilk sorulardan biri de güvenlik önlemleri olmaktadır. Bu konudaki ustalığını gösteren Fakir LS 2400 Estove Devrilme switch’i sayesinde ısıtıcı devrildiği anda devreye girerek herhangi bir acil durum ortaya çıkmasını engelliyor. Aşırı ısınma koruması ve ısınmayan taşıma sapları ise aklınızda oluşacak güvenlik sorularının ötesinde bir önlem sunuyor.
Konfor, tassaruf, emniyet bir araya gelerek ısıtmalı diyorsanız Nano Bor teknolojisine Sahip Fakir LS 2400 Estove Konveksiyonel ısıtıcıyı mutlaka görmelisiniz. Farkı hissedeceksiniz.

Alışveriş Koşulları

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinde görerek,beğenerek ve fiyatı uygun bulunarak alınan ürün/ürünler Sözleşmede vade ve miktarı belirtilen taksitler halinde vade tarihinden itibaren en geç üç gün içinde EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ.TİC.AŞ.Şubelerine ödeyebilirsiniz .Bunun dışındaki ödemelerden alacaklı şirket sorumlu değildir. Gününde ödenmeyen taksitlere vade tarihinden itibaren aylık %7 vade farkı uygulanacaktır. Bununla birlikte ard arda iki taksitin vadesinde ödenmemesi halinde ise vadesi gelmemiş tüm taksitler muaccel hale gelecek ve temerrüdün hukuksal sonuçları olan icra takipleri ve alacak davaları açılır. Bu sözleşmenin taraflarca hüküm ifade edebilmesi satıcının müşteri hakkında olumlu istihbarat yaparak ürünleri teslim etmesine bağlıdır. Satın aldığınız malın garanti kapsamında olması halinde (elektrikli ev aletleri,elektronik cihazlar v.s.)alıcı tarafından ilgili servise kurdurulacak arıza hallerinde ise yine yetkili teknik servislere başvurulucaktır.

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinin müşterisi olan ve bu sözleşmede taraf olarak gösterilen kişiler, işbu sözleşme taksitlerinin hatırlatılmasına veya reklam amacıyla kendilerinin telefonla aranılmasına,SMS veya elektronik posta iletisi gönderilmesine muvafakat ederler Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş işbu sözleşmeyi iptal etme hakkına sahiptir.

 

Ürün hakkında yorumunuzu yazın


:
Kötü Mükemmel