Close
  • NOKIA LUMIA 920 SİYAH
  • NOKIA LUMIA 920 SİYAH
  • NOKIA LUMIA 920 SİYAH

NOKIA LUMIA 920 SİYAH


Fiyat :
66,62 TL 24 x Taksit


139,90 TL
10 Taksit
99,93 TL
15 Taksit
66,62 TL
24 Taksit

SİZE ÖZEL KAMPANYA

Resim  24 Taksit
ANAHTARLIKLI SEYAHAT SARJI SİYAH

Yukarıdaki ürünler sadece 2,91 TL x24 Taksitle


Hayır İstemiyorum    Sepete Ekle

 

IŞIK YOKSA PUREVIEW VAR. Nokia Lumia 920 Carl Zeiss lens destekli PureView teknolojisi ile, kameranın sallandığı hareketli veya az ışıklı ortamlarda bile net videolar ve fotoğraflar çeker. Bu müthiş deneyimi, başka hiçbir akıllı telefonda olmayan Optik Görüntü Sabitleme özelliği sayesinde başarır.
PureView'u çalışırken görün
PUREMOTION EKRAN. EN İYİ AKILLI TELEFONDA EN İYİ DOKUNMATİK EKRAN. Nokia Lumia 920 PureMotion HD+ ile, dünyanın en parlak, hızlı ve duyarlı dokunmatik ekranını sunuyor. Parmaklarınızın üstü kapalı olsa bile her hareketinize yanıt verecek kadar net ve hassastır.
YENİLİKÇİ TASARIM. FİŞE TAKMADAN ŞARJ EDİN. Dahili kablosuz şarj özellikli şık, tek parça gövde, Lumia 920'nizi şarj etmek için prize takmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Cihazı bir kablosuz şarj cihazının üzerine koymanız yeterlidir.
NOKIA MIXRADIO. GERÇEK ZAMANLI ÜCRETSİZ MÜZİK AKTARIN. Nokia MixRadio ile sınırsız müziği ücretsiz olarak gerçek zamanlı aktarabilirsiniz. En son parçalara göz atın. Kendi kanallarınızı oluşturun. Kulaklığınızı takın ve çalın. (Servis sağlayıcınız veri iletimini ücretlendirebilir.)

Özellikler

Ürün özellikleri
Ekran Boyutu 4,5"
Ekran Tipi IPS LCD
Ekran Çözünürlüğü 1280 x 768
Dokunmatik Ekran Var
Telefon Tipi Bar Tipi
Kamera 8,7 Megapixel
Ön Kamera Var
Görüntülü Görüşme Var
Radyo Var
3G Var
GPS Var
Wi-Fi Var
Mp3 Çalma Var
İşletim Sistemi Windows Phone 8
Bellek (RAM) 1 GB

Alışveriş Koşulları

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinde görerek,beğenerek ve fiyatı uygun bulunarak alınan ürün/ürünler Sözleşmede vade ve miktarı belirtilen taksitler halinde vade tarihinden itibaren en geç üç gün içinde EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ.TİC.AŞ.Şubelerine ödeyebilirsiniz .Bunun dışındaki ödemelerden alacaklı şirket sorumlu değildir. Gününde ödenmeyen taksitlere vade tarihinden itibaren aylık %7 vade farkı uygulanacaktır. Bununla birlikte ard arda iki taksitin vadesinde ödenmemesi halinde ise vadesi gelmemiş tüm taksitler muaccel hale gelecek ve temerrüdün hukuksal sonuçları olan icra takipleri ve alacak davaları açılır. Bu sözleşmenin taraflarca hüküm ifade edebilmesi satıcının müşteri hakkında olumlu istihbarat yaparak ürünleri teslim etmesine bağlıdır. Satın aldığınız malın garanti kapsamında olması halinde (elektrikli ev aletleri,elektronik cihazlar v.s.)alıcı tarafından ilgili servise kurdurulacak arıza hallerinde ise yine yetkili teknik servislere başvurulucaktır.

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinin müşterisi olan ve bu sözleşmede taraf olarak gösterilen kişiler, işbu sözleşme taksitlerinin hatırlatılmasına veya reklam amacıyla kendilerinin telefonla aranılmasına,SMS veya elektronik posta iletisi gönderilmesine muvafakat ederler Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş işbu sözleşmeyi iptal etme hakkına sahiptir.

 

Ürün hakkında yorumunuzu yazın


:
Kötü Mükemmel