Close
  • HTC-DESIRE-601 (BEYAZ)

HTC-DESIRE-601 (BEYAZ)


Fiyat :
124,90 TL 10 x Taksit


124,90 TL
10 Taksit
86,60 TL
15 Taksit

SİZE ÖZEL KAMPANYA

Resim  10 Taksit
ANAHTARLIKLI SEYAHAT SARJI (BEYAZ)

Yukarıdaki ürünler sadece 2,91 TL x24 Taksitle


Hayır İstemiyorum    Sepete Ekle

 

4G LTE Hızında

Güçlü bir Qualcomm® sayesinde 4G LTE bağlantısının sağladığı ışık hızında veri aktarımı Snapdragon™ işlemcisi zahmetsiz müzik ve video aktarımı sağlıyor. Zengin giriş ekranı çözünürlüğü ve hızlı fotoğraf paylaşım ve indirme özelliğini bir araya getiren HTC Desire 601, elde taşınabilir bir multimedya cihazıdır.


*4G LTE yalnızca belirli ülkelerde kullanılabilir

HTC BoomSound™: İlham Verici Sesler

HTC BoomSound™ sağladığı çift ön stereo hoparlörle, akıllı telefondan emsalsiz ses deneyimi sunmak için sesi uzaklaştırmak yerine size doğru yansıtır. Dahili amplifikatör, beklentilerinizin üstünde netliğe ve zenginliğe sahip daha sarmalayan ve zengin sesler için gücü arttırır.

HTC BlinkFeed™: Giriş Ekranı İçerik Akışı

HTC BlinkFeed™ giriş ekranı, kişiselleştirilmiş içerikleri devamlı olarak telefonunuza aktarır. En sevdiğiniz siteleri seçin ve doğrudan telefonunuza gelen en yeni gönderiler, bloglar, maç sonuçları, haberler ve fazlası ile son gelişmelerden haberdar kalın. HTC Desire 601 ile bağlantıda kalın.

HTC Zoe™: Hareketli Anılar

HTC Desire 601, bir dizi fotoğrafı bir araya getirerek ve hareket ekleyerek tüm anı yakalamayı sağlayan bir kamera işlevi olan HTC Zoe™ fotoğraf özelliğine sahiptir. Video Önizleme özelliği, bir etkinliğin öne çıkan anlarını seçerek ekstra bir yazılım veya düzenleme yeteneğine gerek duymadan 30 saniyelik bir kısa film oluşturmanızı sağlar. İstediğiniz müzik temasını seçerek hayatınızın filmini herkesin beğenisine sunun.

Özellikler

Ürün özellikleri
Ekran Boyutu 4,5"
Ekran Tipi TFT LCD
Ekran Çözünürlüğü 960 x 540
Dokunmatik Ekran Var
Telefon Tipi Bar Tipi
Kamera 5,0 Megapixel
Ön Kamera Var
Görüntülü Görüşme Yok
Radyo Yok
3G Var
GPS Var
Mp3 Çalma Var
Wi-Fi Var
İşletim Sistemi Android 4.2
İşlemci Hızı 1,4 GHz Çift Çekirdekli
Bellek (RAM) 1 GB
Depolama 8 GB
Bluetooth Var

Alışveriş Koşulları

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinde görerek,beğenerek ve fiyatı uygun bulunarak alınan ürün/ürünler Sözleşmede vade ve miktarı belirtilen taksitler halinde vade tarihinden itibaren en geç üç gün içinde EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ.TİC.AŞ.Şubelerine ödeyebilirsiniz .Bunun dışındaki ödemelerden alacaklı şirket sorumlu değildir. Gününde ödenmeyen taksitlere vade tarihinden itibaren aylık %7 vade farkı uygulanacaktır. Bununla birlikte ard arda iki taksitin vadesinde ödenmemesi halinde ise vadesi gelmemiş tüm taksitler muaccel hale gelecek ve temerrüdün hukuksal sonuçları olan icra takipleri ve alacak davaları açılır. Bu sözleşmenin taraflarca hüküm ifade edebilmesi satıcının müşteri hakkında olumlu istihbarat yaparak ürünleri teslim etmesine bağlıdır. Satın aldığınız malın garanti kapsamında olması halinde (elektrikli ev aletleri,elektronik cihazlar v.s.)alıcı tarafından ilgili servise kurdurulacak arıza hallerinde ise yine yetkili teknik servislere başvurulucaktır.

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinin müşterisi olan ve bu sözleşmede taraf olarak gösterilen kişiler, işbu sözleşme taksitlerinin hatırlatılmasına veya reklam amacıyla kendilerinin telefonla aranılmasına,SMS veya elektronik posta iletisi gönderilmesine muvafakat ederler Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş işbu sözleşmeyi iptal etme hakkına sahiptir.

 

Ürün hakkında yorumunuzu yazın


:
Kötü Mükemmel