Close
  • HOMEND1801POTTOMAN KAHVE MAKİNASI

HOMEND1801POTTOMAN KAHVE MAKİNASI


Fiyat :
4,96 TL 24 x Taksit


11,90 TL
10 Taksit
7,93 TL
15 Taksit
4,96 TL
24 Taksit
 

330 ml 
4 fincan kapasiteli 
Susuz çalışma koruması
Kordonsuz koruma 
Ölçü kuşağı
Işıklı açma kapama  düğmesi 
Közde pişirir gibi
Güzel bir Türk kahvesi aceleye gelmez. Elektrikli cezveniz işini iyi bilir, 350 Watt gücüyle kahvenizi ağır ağır ama tam tadında pişirir.
Bir bardak su kaynatmak isterseniz, elektrikli cezvenizi kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken cezvenizin kapağını kapamak.
Elektrikli cezveniz sizin güvenliğinizi düşünür. Su koymadığınızda ve aşırı ısındığında çalışmaz.
Elektrikli cezvenizin 360 derece dönebilen gövdesi sayesinde, siz cezvenizin etrafında dönmek zorunda kalmazsınız.
 

Özellikler

Ürün özellikleri
Marka HOMEND
Ürün Tipi Kahve Makinesi
Gücü / Watt 350 watt

Alışveriş Koşulları

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinde görerek,beğenerek ve fiyatı uygun bulunarak alınan ürün/ürünler Sözleşmede vade ve miktarı belirtilen taksitler halinde vade tarihinden itibaren en geç üç gün içinde EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ.TİC.AŞ.Şubelerine ödeyebilirsiniz .Bunun dışındaki ödemelerden alacaklı şirket sorumlu değildir. Gününde ödenmeyen taksitlere vade tarihinden itibaren aylık %7 vade farkı uygulanacaktır. Bununla birlikte ard arda iki taksitin vadesinde ödenmemesi halinde ise vadesi gelmemiş tüm taksitler muaccel hale gelecek ve temerrüdün hukuksal sonuçları olan icra takipleri ve alacak davaları açılır. Bu sözleşmenin taraflarca hüküm ifade edebilmesi satıcının müşteri hakkında olumlu istihbarat yaparak ürünleri teslim etmesine bağlıdır. Satın aldığınız malın garanti kapsamında olması halinde (elektrikli ev aletleri,elektronik cihazlar v.s.)alıcı tarafından ilgili servise kurdurulacak arıza hallerinde ise yine yetkili teknik servislere başvurulucaktır.

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinin müşterisi olan ve bu sözleşmede taraf olarak gösterilen kişiler, işbu sözleşme taksitlerinin hatırlatılmasına veya reklam amacıyla kendilerinin telefonla aranılmasına,SMS veya elektronik posta iletisi gönderilmesine muvafakat ederler Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş işbu sözleşmeyi iptal etme hakkına sahiptir.