Close
  • ASYA MOTOR 250 VİTESLİ MOTOSİKLET
  • ASYA MOTOR 250 VİTESLİ MOTOSİKLET
  • ASYA MOTOR 250 VİTESLİ MOTOSİKLET

ASYA MOTOR 250 VİTESLİ MOTOSİKLET


Fiyat :
902,50 TL 10 x Taksit


902,50 TL
10 Taksit
638,33 TL
15 Taksit
 


Ürün ve Teknik Özellikleri:

Konforlu,güvenilir ve çekici bir görünüme  sahip aerodinamiği ile Major 250 X6,caddelerin yeni asi çocuğu olmaya aday, belki de hayatınızdaki ilk Asya’nız, belki de ilk motosikletiniz olacak Özgürlükçü ruhunuzu dışarıya yansıtacak,yeni bir gurur ve tatmin dünyasına giden yolda sizin en büyük yardımcınız rolünü üstlenecek.


250 cc de 17 Hp’lik güç üreten motoru balansörü sayesinde titreşimsiz bir yolculuk yapmanıza yardımcı olacak ve 5 vitesli şanzımanı ile durdurulmanız zor olacak. Bu kadar güçlü ve seri bir motosikleti frenlemek te bir okadar kolay çünkü bunun için de yardımcılarınız ön ve arka tekerleklerdeki disk frenleriniz olacak. Aerodinamiğindeki detaylar rüzgara karşı koymanızı kolaylaştıracak.

Motor Tipi : Hava soğutmalı, 4 zamanlı, tek silindirli

Motor Hacmi : 223 cc

Maksimum Güç : 17 hp
Yağlama : Basınç ve sıçratmalı
Yakıt Sistemi : Karbüratör
Ateşleme : C.D.I.
Çalıştırma : Elektrikli marş ve ayak marşı
Şanzuman : Sıralı 5 vites
Son Aktarım : Zincir tahrikli
Yakıt Tankı Kapasitesi: 18 Lt
Şasi : Çelik boru şasi
Ön Süspansiyon : Teleskopik çatal
Arka Süspansiyon: Helezonik yay,salınım kolu
Ön Fren : Hidrolik tek disk
Arka Fren : Hidrolik tek disk
Ön Lastik : 110/70-17
Arka Lastik : 140/60-17
Toplam Uzunluk : 2100 mm
Toplam Genişlik : 770 mm
Toplam Yükseklik: 1100 mm
Sele Yüksekliği : 800 mm
Tekerlekler Arası Mesafe: 1160 mm
Ağırlık : 120 Kg

Not : Hediye ürünler sadece internetten verilen siparişler için geçerlidir.

Alışveriş Koşulları

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinde görerek,beğenerek ve fiyatı uygun bulunarak alınan ürün/ürünler Sözleşmede vade ve miktarı belirtilen taksitler halinde vade tarihinden itibaren en geç üç gün içinde EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ.TİC.AŞ.Şubelerine ödeyebilirsiniz .Bunun dışındaki ödemelerden alacaklı şirket sorumlu değildir. Gününde ödenmeyen taksitlere vade tarihinden itibaren aylık %7 vade farkı uygulanacaktır. Bununla birlikte ard arda iki taksitin vadesinde ödenmemesi halinde ise vadesi gelmemiş tüm taksitler muaccel hale gelecek ve temerrüdün hukuksal sonuçları olan icra takipleri ve alacak davaları açılır. Bu sözleşmenin taraflarca hüküm ifade edebilmesi satıcının müşteri hakkında olumlu istihbarat yaparak ürünleri teslim etmesine bağlıdır. Satın aldığınız malın garanti kapsamında olması halinde (elektrikli ev aletleri,elektronik cihazlar v.s.)alıcı tarafından ilgili servise kurdurulacak arıza hallerinde ise yine yetkili teknik servislere başvurulucaktır.

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinin müşterisi olan ve bu sözleşmede taraf olarak gösterilen kişiler, işbu sözleşme taksitlerinin hatırlatılmasına veya reklam amacıyla kendilerinin telefonla aranılmasına,SMS veya elektronik posta iletisi gönderilmesine muvafakat ederler Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş işbu sözleşmeyi iptal etme hakkına sahiptir.

 

Ürün hakkında yorumunuzu yazın


:
Kötü Mükemmel