Picture of Samsung NX-300 20.3 Mp Hd Video 8.6 Fps Retro Design Smart 2.0 (Teşhir)

Samsung NX-300 20.3 Mp Hd Video 8.6 Fps Retro Design Smart 2.0 (Teşhir)

Evkur
page_leftSlideArrow page_RightSlideArrow

Samsung NX-300 20.3 Mp Hd Video 8.6 Fps Retro Design Smart 2.0 (Teşhir)

1.429,00 TL

NX-300 Ürün Puanı
 • star
Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

 • Ürün Bilgisi
 • Taksit Bilgileri
 • Alışveriş Koşulları
 • Ürün Yorumları

STOK ADETİ İLE SINIRLIDIR. AKSESUAR TAMDIR, DIŞ AMBALAJ NORMAL, KILCAL/HAFİF ÇİZİKLER VARDIR, CİHAZ TEŞHİRE AÇILMIŞTIR.

Yüksek performans taşınabilir hale geldi, hareket halindeki fotoğrafçı hiç bu kadar iyisine sahip olmamıştı. Samsung SMART CAMERA NX300, profesyonel ile meraklı arasındaki çizgiyi ortadan kaldıran yeni, ultra duyarlı 20,3 MP APS-C CMOS sensör ve gelişmiş hibrid otomatik odaklama sistemi sunar. Ve 1/6 000 deklanşör hızı sayesinde, hangi eylem olursa olsun, eylemi yakalayabilir ve aksi halde kaçıracağınız hızlı anı hassas şekilde yakalayabilirsiniz.

Sensörü bir sonraki seviyeye taşıyor

Gelişmiş 20,3 M APS-C CMOS Sensörü
Profesyonel fotoğrafçılara layık, ancak meraklılar için üretilmiş olan 20,3 MP APS-C CMOS sensörü, şimdi Faz algılama AF'si ile, sınıfının en yüksek çözünürlüğü ile yüksek kaliteli görüntüler ve gerçek yaşama uygun renkler sunar. Aynasız kamerada kullanılan en büyük sensörü sayesinde, otomatik odaklanan fotoğrafçılık için de idealdir. 23,5 mm x 15,7 mm ölçen sensör, en fazla ışığı toplar böylece, düşük aydınlatılmış ortamlarda bile pürüz olmaksızın güzel görüntüler oluşturabilirsiniz.

Daha fazla netlik ve hız ile yakalayın

Gelişmiş Hibrid AF Sistemi
Hibrid AF (otomatik odaklama) sistemi daha hızlı ve daha doğru otomatik odaklama için Faz algılama AF'sini ve kontrast AF'sini bir araya getirir. AF maksimum kontrast için odağa ince ayar uygularken, Faz algılama AF'si konunuzun mesafesini neredeyse anında belirler. İnanılmaz derecede kısa deklanşör gecikmesini sağlayan hibrid AF Sistemi doğru, keskin derecede ayrıntılı görüntüleri daha hızlı çekmenizi sağlar.

 

Anları bir anda yakalayın

8,6 fps Kesintisiz Çekim
Ağa atış yapmak için esneyen bir tenis oyuncusu gibi hızlı hareket eden eylemleri çekerken, bir dizi mükemmel netlikte fotoğrafla tüm sekansı zahmetsizce yakalayın. Samsung SMART CAMERA NX300, istediğiniz çekimi elde etmenizi sağlamak için saniyede 8,6 karelik ultra hızlı oranla kesintisiz olarak çekim yapmanıza izin verir. Gelişmiş otomatik odaklama sistemi, hızlı hareket eden konulara kristal netliği katar ve kısa deklanşör açılma gecikmesi, konu çerçeveden çıkmadan önce kayan anları yakalamanıza yardımcı olur.

 

Harika fotoğrafçılık için ihtiyaç duyduğunuz hız

1/6 000 saniyelik Deklanşör Hızı
Ailenizin nesiller boyu konuşacağı çekimi yapmak için yarım saniyeniz var. Onu, sınıfının en hızlısı olan 1/6 000 sn'lik deklanşör hızına yükselten Samsung SMART CAMERA NX300 ile çekin. Bu tarz bir deklanşör hızı ve hızlı otomatik odaklama sistemi ile kayan bir kaykaycıyı veya havadaki bir snowboard'u, hareket bulanıklığı izi olmaksızın yakalayabilirsiniz.

Anılarınızı paylaşmaya daima hazır

Smart Camera 2.0 (Dual Band Wi-Fi)
Dünyanıza ve akıllı cihazlarınıza bağlanın. Özel bir Doğrudan Bağlantı kısayol tuşu, cep telefonunuza, tabletinize, PC'nize veya Akıllı HDTV'nize, doğrudan kameranızdan görüntüleri hızla ve kablosuz olarak göndermenizi sağlar. Arkadaşlar, aile ve en sevdiğiniz sosyal ağlarınızla anlar paylaşmak için mükemmeldir. Samsung SMART CAMERA NX300 Dual band'ı da (2,4 GHz ve 5 GHz) destekler böylece daha hızlı ve daha fazla stabilite ile çevrenizdeki kablosuz ağlara bağlanabilirsiniz

Arayüzü dahil, kamera ile ilgili her şey daha hızlıdır

Hibrid UI (Dokunmatik ve 5 Yön Tuşlu) Variation
Samsung SMART CAMERA NX300, 3,31" (84 mm) WVGA ekrandaki menüde gezinmek için bile, çoklu seçenekler sunar. Sezgisel Hibrid Dokunmatik Kullanıcı Arayüzü 5 yönlü düğmeyi dokunmatik bir ekran ile birleştirir, böylece efektler uygulamak, görüntüleri paylaşmak, metin girmek ve daha fazlası için menü seçeneklerini hızla seçebilirsiniz. İster ekranınıza dokunuyor olun ister imleci oynatın, yaptığınız herşey daha kolay ve daha hızlıdır.

Hayata dair farklı bir bakış edinin

3,31" (84 mm) AMOLED Eğimli Ekran
Dünyayı farklı görün ve yakalayın. 3,31" (84 mm) AMOLED Eğimli Ekran yukarıya 90° ve aşağıya 45° çevrilir. Yani artık vücudunuzu garip şekilde bükmeniz veya yere yatmanız gerekmeden düşük açılı bir görüntüyü kolayca çerçeveleyebilir ve yakalayabilirsiniz. Yüksek açılı çekim için kamerayı kalabalığın üzerine de tutabilir ve tam olarak ne elde ettiğinizi görebilirsiniz. Çeşitli açılardan çekim yapmak da daha heyecan verici fotoğraf albümleri ortaya koyabilir.

 

Filmlerinize ve fotoğraflarınıza popülerlik ekleyin

Gerçek 3D Oluşturucu (Dünyanın İlk Tek Mercek Sistemi) – 3D Fotoğraf / Film Yakalama Becerisi *yalnızca 45 mm 2D/3D Mercek Kiti
True 3D Creator Make ekrandan fırlayacakmış gibi tatil fotoğrafları ve videolar hazırlayın. 2D ve 3D görüntüler için dünyanın ilk tek mercek sistemini sunan Samsung SMART CAMERA NX300, aynı zamanda, Samsung 45mm 2D/3D merceği ile fotoğrafları ve filmleri 3D çekmenizi sağlayan tek değiştirilebilir mercekli kameradır. Çekiminiz bittiğinde, uyumlu bir 3D HDTV'de çarpıcı derecede canlı maceralarınızı göstererek, arkadaşlarınızın sizinle birlikteymiş gibi evlerinde hissetmesini sağlayın.

Retro modern tarzıyla dikkat çekmek için tasarlandı

Retro Modern Tasarım
Samsung SMART CAMERA NX300'ün, gücünü eski kamera tasarımının basitliği ve son teknolojik yeniliklerden alan tasarımı zarif, akan hatları ve lüks dokulu hissi ile etki bırakır. Sağlam metalden işlenmiştir, buna rağmen hareket halinde çekim için kompakt ve hafiftir. Keskin kenarları, yukarıdan bakıldığında şık bir silüet sunar, ergonomik tasarımı güvenli ve sabit kavrayış sağlar.

Mükemmel çekim için güçlü motor

DRIMe IV Yeni Görüntü Motoru
Samsung’un yeni nesil DSP görüntüleme motoru ile desteklenen DRIMe IV görüntü işlemcisi, yaşamınızdaki özel anları doğru şekilde yakalar. Üstün renk üretimi ve gürültü azaltımı dahil, iyileştirilmiş genel performansı açısından öncüllerinden daha hızlıdır. İster 2D ister 3D çekim yapıyor olun, bu güçlü motor, geliştirilmiş Tam HD film kalitesi ile, yaşamınızın geri kalanında anılarınızı hazineye dönüştürmenizi sağlar.

Tam HD videonun gerçek güzelliğini keşfedin

 

Tam HD Film (1080/60P)
Samsung SMART CAMERA NX300 bir video kayıt cihazı gibi görünmeyebilir, ancak Tam HD 1080/60P video yakalama becerisine sahiptir. 18-200 mm mercek ve geniş zoom becerisi ile desteklenen ödünsüz performansı ile Samsung SMART CAMERA NX300, HDTV'nizde sorunsuz oynayan pürüzsüz, profesyonel görünümlü videolar sunar. Gösteri zamanı için hazır olduğunuzda, HDMI arayüzü, görüntünüzü doğrudan büyük ekrana iletmenizi sağlar.

 

Geniş Aralıklı ISO (100~25 600)

ç mekanda veya dış mekanda, doğal görünen görüntüler, çoğu kameranın izin verdiğinden daha yüksek bir ISO'yu gerektirebilir. Samsung SMART CAMERA NX300, ışığa önceki modelin iki katı kadar duyarlı şekilde ISO 25 600'e kadar çekim yapmanızı sağlar, böylece düşük ışıkta bile minimum gürültü ve bulanıklık ile yüksek hızlı fotoğraflar çekebilirsiniz.

 

Yaratıcı Çekim

Hangi modun kullanılacağını anlamak için durmaya gerek olmadan görüntülerinize anında duygusal bir etki ekleyin. Yaratıcı Çekim, çekimi yaptığınızda sahneyi otomatik olarak analiz eder ve ilgili efektleri hazırlar. Yani, mutlu bir yüz biraz daha parlak ışıldar ve gün batımı bir turuncu dokunuşuyla aydınlanır.

HDMI

TV’nize, bilgisayarınıza veya DVD oynatıcınıza Kameranızı/Video Kameranızı doğrudan bağlamanız için sadece bir HDMI kodu gerekir. Kamera/Video Kamera ile profesyonel kalitede videolar yapmak onları paylaşmak kadar kolaydır.

Smart Mode

Profesyonel olmasanız bile her seferinde mükemmel çekimi elde etmenize yardımcı olan çeşitli ayarlara erişmek için Smart Mode'a dokunun. Spor Çekimi ile yüksek hızlı bir sahneyi yakalayın veya Zengin Tonun, öne çıkan renklerle sıradışı gerçeküstü fotoğraflar oluşturmasına izin verin. Sadece istediğiniz modu seçin ve mükemmel çekim yapın.

Akıllı Filtre

Akıllı Filtre (Smart Filter) ile hemen ekranınızdan yaratıcı eğlenceyi arttırın! Çizgi film filtresi, herhangi bir fotoğrafın bir animasyon film sahnesi gibi görünmesini sağlar, Çapraz Filtre ışık kaynaklarının yıldız gibi çoklu ışık noktalarına sahipmiş gibi görünmesini sağlar. Ayrıca yaratıcı tarafınızı ifade etmeniz için Mürekkep Boyama, Yarım ton Nokta ve daha pek çok başka yol bulunmaktadır.

Adobe Photoshop Lightroom4

Adobe Photoshop Lightroom 4, net profesyonel görünümlü fotoğraflar için tüm ayrıntıları ortaya çıkarmak üzere NX300 ile mükemmel uyum sağlar. GPS etiketlemesi ile çekildikleri konuma göre fotoğrafları düzenleyin. Video klipleri görüntüleyin ve üzerlerinde ayarlamalar yapın, sabit görüntülere dönüştürün veya ihtiyaçlarınıza göre kırpın ve düzenleyin.

Görüntü Algılayıcı
 • CMOS Görüntü Sensörü
 • 23,5 x 15,7 mm Sensör Boyutu
 • Yaklaşık 20,3 Megapiksel
 • Yaklaşık 21,6 Megapiksel
 • RGB Primer Renk Filtresi
Çarpıklık Düzeltme
 • LDC Açık / Kapalı (Merceğe bağlı)
Ekran
 • Dokunmatik (C tipi Dokunmatik Kontrol Etkin) ve Yön Değiştirme (Yukarı 90°, Aşağı 45°) özellikli AMOLED
 • 84 mm (3,31")
 • WVGA ( 800 x 480 ) 768 k nokta (Pentile)
 • Yaklaşık %100 Görüş Alanı
 • Izgara (4 tip), Histogram, Simgeler: Açık / Kapalı, Mesafe Ölçeği: ft / m / Kapalı
Poz
 • TTL 221 (17 x 13) Blok segmentli Ölçüm: Çoklu, Merkez ağırlıklı, Spot Ölçüm aralığı: EV 0-18 (ISO 100 30 mm, F2)
 • ±3 EV (1/3 EV adım)
 • AYARLANABİLİR Tuş uygulanabilir
 • Oto, 100, 200, 400, 800, 1 600, 3 200, 6 400, 12 800, 25 600 (1 veya 1/3 EV adımı) * OTO ISO üst seviye seçilebilir. (ISO 3 200'e Kadar)
Beyaz Dengesi
 • Oto, Gün Işığı, Bulutlu, Floresan (W, N, D), Tungsten, Flash, Özel, K(Manuel)
 • Kehribar / Mavi / Yeşil / Eflatun eksenindeki her 7 adım
Çekim
 • SmartAuto, Program, Diyafram Önceliği, Deklanşör Önceliği, Manuel, Lens Önceliği, Akıllı, Wi-Fi
 • Güzel Yüz, Manzara, Makro, Hareket Dondurma, Zengin Ton, Panorama, Waterfall, Siluet, Gün Batımı, Gece, Havai Fişek, Işık İzi, Yaratıcı Çekim, En İyi Yüz
 • Eskitme, Minyatür, Renkli Kalem, Sulu Boya, Yıkama Boyaması, Yağlı Eskiz, Mürekkep Eskizi, Akril, Negatif, Seçici Renk (R / G / B / Y 4 Renk)
 • JPEG (3:2) 20 M (5 472 x 3 648), 10,1 M (3 888 x 2 592), 5,9 M (2 976 x 1 984), 2 M (1 728 x 1 152), 5 M (2 736 x 1 824): Yalnız Patlama modu JPEG (16:9) 16,9 M (5 472 x 3 080), 7,8 M (3 712 x 2 088), 4,9 M (2 944 x 1 656), 2,1 M (1 920 x 1 080) JPEG (1:1) 13,3 M (3 648 x 3 648), 7 M (2 640 x 2 640), 4 M (2 000 x 2 000), 1,1 M (1 024 x 1 024) RAW: 20 M (5 472 x 3 648) * 3D Mercek Görüntü Boyutu: JPEG (16:9) 4,1 M (2 688 x 1 512), (16:9) 2,1 M (1 920 x 1 080)
 • Çok hassas, Hassas, Normal
 • SRW (ver.2.0.0)
 • SRGB / Adobe RGB
Saklama
 • SD, SDHC, SDXC, UHS-1 Desteği
 • RAW (SRW ver 2.0.0), JPEG (EXIF 2.21), MPO (3D için), DCF, DPOF 1.1
 • 20 M: RAW 39 20 M (3:2): Süper Hassas 130, Hassas 163, Normal 217 10,1 M (3:2): Süper Hassas 277, Hassas 356, Normal 505 5,9 M (3:2): Süper Hassas 471, Hassas 570, Normal 727 2 M (3:2): Süper Hassas 1 053, Hassas 1 426, Normal 1 941 Patlama (5 M): Süper Hassas 430, Hassas 514, Normal 638 16,9 M (16:9): Süper Hassas 153, Hassas 190, Normal 251 7,8 M (16:9): Süper Hassas 346, Hassas 417, Normal 568 4,9 M (16:9): Süper Hassas 512, Hassas 670, Normal 896 2,1 M (16:9): Süper Hassas 1 015, Hassas 1 349, Normal 1 700 13,3 M (1:1): Süper Hassas 217, Hassas 227, Normal 284 7 M (1:1): Süper Hassas 336, Hassas 465, Normal 592 4 M (1:1): Süper Hassas 559, Hassas 752, Normal 1 203 1,1 M (1:1): Süper Hassas 2 149, Hassas 2 471, Normal 2 819 Film: 1 920 x 1 080 60p: Yüksek Kalite 10 dak 10 sn, Normal 12 dak 43 sn 1 920 x 1080 30p: Yüksek Kalite 17 dak 41 sn, Normal 22 dak 9 sn 1 920 x 810 24p: Yüksek Kalite 21 dak 35 sn, Normal 27 dak 2 sn 1 280 x 720 60p :Yüksek Kalite 16 dak 51 sn, Normal 21 dak 6 sn 1 280 x 720 30p: Yüksek Kalite 29 dak 11 sn, Normal 36 dak 35 sn 640 x 480 30p: Yüksek Kalite 120 dak 47 sn, Normal 153 dak 30 sn 320 x 240 30p: Yüksek Kalite 218 dak 48 sn, Normal 278 dak 24 sn * Bu değerler Samsung standardı kapsamında ölçülmüştür.
Arabirim
 • USB 2.0 (mikro USB Jakı)
 • NTSC, PAL HDMI 1.4a
 • Harici Serbest Bırakma mevcut
 • Mikro USB portu ile DC 5 V, 1 A
Yazılım ve PC İşletim Sistemi
 • Adobe Photoshop Lightroom, iLauncher, Adobe Reader
Ürün özellikleri
Marka SAMSUNG
Ekran Boyutu 3,31"
Ekran Tipi AMOLED
Pil 1130 mAh
Pil Türü Samsung BP1130
Kamera 20,3 Megapixel
HDMI Var
Wi-Fi Var
Video Çözünürlüğü 1920X1080
Hafıza Kartı Desteği SD, SDHC, SDXC
USB Girişi Var

*Not: Taksit Seçiminizi Sepette İlerlediğiniz Ekranda yapabilmektesiniz .

Taksit Tutarı Toplam Tutar
10 Taksit 142,90 TL X 10 Taksit 1.429,00 TL

Evkur teslimatı seçeneğini seçebilir ve ürünlerinizi ücretsiz kargo ile teslim alabilirsiniz...

15 Taksit 99,93 TL X 15 Taksit 1.499,00 TL

Evkur teslimatı seçeneğini seçebilir ve ürünlerinizi ücretsiz kargo ile teslim alabilirsiniz...

Evkur Evkur
Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 - -
2 549,50 TL 1099 TL
3 366,33 TL 1099 TL
4 274,75 TL 1099 TL
5 219,80 TL 1099 TL
6 183,17 TL 1099 TL
7 - -
8 - -
9 - -
Evkur Evkur
Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 - -
2 549,50 TL 1099 TL
3 366,33 TL 1099 TL
4 274,75 TL 1099 TL
5 219,80 TL 1099 TL
6 183,17 TL 1099 TL
7 - -
8 - -
9 - -
Evkur Evkur
Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 - -
2 549,50 TL 1099 TL
3 366,33 TL 1099 TL
4 274,75 TL 1099 TL
5 219,80 TL 1099 TL
6 183,17 TL 1099 TL
7 - -
8 - -
9 - -
Evkur Evkur
Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 - -
2 549,50 TL 1099 TL
3 366,33 TL 1099 TL
4 274,75 TL 1099 TL
5 219,80 TL 1099 TL
6 183,17 TL 1099 TL
7 - -
8 - -
9 - -
Evkur Evkur
Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 - -
2 549,50 TL 1099 TL
3 366,33 TL 1099 TL
4 274,75 TL 1099 TL
5 219,80 TL 1099 TL
6 183,17 TL 1099 TL
7 - -
8 - -
9 - -
Evkur Evkur
Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 - -
2 549,50 TL 1099 TL
3 366,33 TL 1099 TL
4 274,75 TL 1099 TL
5 219,80 TL 1099 TL
6 183,17 TL 1099 TL
7 - -
8 - -
9 - -

Not : * Bu sembolün bulunduğu taksit sayısında vade farkı uygulaması mevcuttur.

Tüm Kartlarınızla TEK ÇEKİM Yapabilirsiniz.

Ürün Puanı Ortalaması
Evkur

 • Evkur Çok İyi

  %0
 • Evkur İyi

  %0
 • Evkur Normal

  %0
 • Evkur İdare Eder

  %0
 • Evkur Kötü

  %0
Ürüne puan vermek ister misiniz?
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
* Başlık alanını boş geçtiniz

200

* Yorum alanını boş geçtiniz

1000

?Yorum yayına alma kriterleri