Picture of Samsung Smart Fotoğraf Makinesi 4Mm 18X Zoom Bsicmos (Teşhir)

Samsung Smart Fotoğraf Makinesi 4Mm 18X Zoom Bsicmos (Teşhir)

Evkur
page_leftSlideArrow page_RightSlideArrow

Samsung Smart Fotoğraf Makinesi 4Mm 18X Zoom Bsicmos (Teşhir)

479,00 TL

S-WB250F Ürün Puanı
 • star
Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

 • Ürün Bilgisi
 • Taksit Bilgileri
 • Alışveriş Koşulları
 • Ürün Yorumları

STOK ADETİ İLE SINIRLIDIR. AKSESUAR TAMDIR, DIŞ AMBALAJ NORMAL, KILCAL/HAFİF ÇİZİKLER VARDIR, CİHAZ TEŞHİRE AÇILMIŞTIR.

Uzaktan çekin ve yakınınızdakilerle paylaşın

Wi-Fi bağlantısı ve Hybrid Touch Kullanıcı Arayüzüyle geliştirilmiş, görüntü paylaşımını kolaylaştıran şık bir şekilde tasarlanmış Samsung WB250F. 18x yakınlaştırma ve 24 mm geniş açı lensiyle ayrıca daha yüksek kalitede yakınlaştırma, gizli çekim ve panorama imkanı sunuyor.

Görüntü paylaşımı otomatik, kullanışlı ve kolay hale getirilmiştir. Gelişmiş Wi-Fi bağlantısıyla, klasik çizgilerden etkilenen WB250F SMART CAMERA, akıllı telefonunuza ve kolay bir şekilde aile ve dostlarınıza eşzamanlı olarak görüntüler sunar. Hybrid Touch Kullanıcı Arayüzü paylaşımı kolaylaştırır — ve 18x yakınlaştırma, 24 mm geniş açı lens ve En İyi Yüz, paylaşmaya değecek çarpıcı görüntüler oluşturmanıza yardım eder.

Tek dokunuş bağlantı dünyasını karşınıza getirir

DOĞRUDAN BAĞLANTI özellikli Wi-Fi Bağlantısı
SMART CAMERA'nın Wi-Fi bağlantısının kablosuz avantajlarını ve gerçekten akıllı özelliklerini yaşayın. Özel DOĞRUDAN BAĞLANTI kısayol tuşu, Mobil Bağlantı, Sosyal Paylaşım ve E-posta ve Family Story anılarınızı tüm dünyadaki arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmanızı sağlarken Wi-Fi ağlara hızlı bir şekilde bağlanmanıza yardım eder. Burada ayrıca tümünün diğer cihazlara bağlanmasının kolay olduğu Mobil Vizör, AllShare Play, Samsung SMART CAMERA Uygulamaları—ve çok daha fazlası—mevcuttur.

Tam kontrol, şimdi daha sezgisel

3" (75 mm) hVGA Hybrid TouchKullanıcı Arayüzü

İki kez avantajlı bir kullanıcı arayüzü sunumu. Hybrid Touch Kullanıcı Arayüzü iki seçenek sunmaktadır: sezgisel olarak menüde gezinmek için imleci yukarı, aşağı, sola ve sağa hızlı bir şekilde hareket ettiren 5 yönlü düğmeyi kullanın ve 3" (75 mm) hVGA ekranda seçimler yapın. Alternatif olarak, metin girmek istediğinizde —fotoğraf paylaşmak için, e-posta adresi gibi —bir akıllı telefonda olmasını isteyeceğiniz dokunmatik ekran üzerindeki karakterleri kolayca girin. Kontroller arasında gezinmek ve görüntüleri paylaşmak bundan daha kolay olamaz.

Mükemmel çekimler için uzağı yakınlaştırın ve geniş açıyı kullanın

24 mm, 18x yakınlaştırma
Tüm dünyayı fotoğraflayın. İlginç Tudor evleri sırasını veya coşkun, çok geniş çağlayanları fotoğraflamak için 24 mm geniş açı lensi kullanın — bu lens çıplak gözle görülenden bile geniş bir açıda herhangi bir geniş kapsamlı panaromanın üstesinden gelebilir. Ayrıca uzaktan hızlı bir şekilde çarpıcı yakınlaştırmalar yapabileceğiniz 18x Optik Zum özelliği bulunmaktadır, bu sayede bir saat kulesinin üzerindeki hareket eden orkestra çanı heykelciklerinin veya vahşi yaşam parkındaki egzotik kuşların renkli ayrıntılarının keskin görüntülerini yakalayabilirsiniz.

Düşük ışık ayarlarında parlaklığı yakalayın

14 M BSI CMOS sensör ve Düşük Işıkta Çekim
Gün batımı plaj partisi, loş aydınlatmalı dans kulübü — müthiş fotoğraf fırsatları her zaman en iyi aydınlatmaya sahip değildir. Geleneksel sensörlerden daha az ışığa ihtiyaç duyan 14-megapiksel BSI (Arka Taraf Aydınlatmalı) CMOS sensör ile düşük ışık koşullarında uygun şekilde pozlanmış görüntüler yakalayın. Ve otomatik olarak en iyi ayarı seçen ve üç pozlamalı çekimi tek bir net fotoğrafta birleştiren Düşük Işık Çekimi özelliğini kullanın.

Bir profesyonel gibi çekim yapmanın en kolay yolu

Akıllı Mod
Profesyonellerin büyük makinelerini ve müthiş çekimlerini kıskanmaya son verin. Akıllı Moduna hızlı bir dokunuşla çeşitli özel modları ayarlayabilirsiniz. Kırmızı stop lambalarıyla dolu işlek bir kavşakta gece mükemmel ışık izlerini veya Sports Capture (Spor Çekimi) özelliğiyle yüksek hızlı bir sahneyi hemen yakalayın. Rich Tone (Zengin Ton) özelliğinin, sanatsal tarafınızı ortaya çıkaran ve ifade eden renklerle sıra dışı sürrealist fotoğraflar oluşturmasına izin verin. Sadece istediğiniz birini seçin ve mükemmel çekim yapın.

 

Şık ve Klasik Tasarım

Şık ve Klasik Tasarım
Sakin bir güzelliğe sahip SMART CAMERA klasik profesyonel fotoğraf mekinesini yeniden hayal etmekte ve onu dijital çağa geri getirmektedir. İnce gövdesiyle tasarım, değişmeyen şıklık parlamalarıyla modern anlayışı ortaya çıkarmaktadır. Göze çarpmayan DOĞRUDAN BAĞLANTI düğmesi bile gösterişli yapıyı devam ettirmektedir. Etkileyici geniş açılı lens, açılır flaş sürpriz yapıp keyif verirken konularınızın gülmesine yardımcı olur.

Fotoğrafı hemen mükemmel bir ana dönüştürün

En İyi Yüz
Kaçırdınız mı? En İyi Yüz özelliğiyle bu tekrar olmayacaktır. Yüzleri mükemmel anlardakiyle değiştirmek için fotoğraf çektikten sonra zamanda geri gitmek için bunu kullanın. Bu özelliği gözleri açmak, bir gülümseme yerleştirmek veya mükemmel ifadeyi bulmak için kullanın. Yıldırım hızında ortaya çıkan fotoğraflar ve yüz tanımanın birleşmesi sayesinde farklı görünen yüze basit bir şekilde dokunup ve mevcut fotoğraftan önce alınmış ifadeyle değiştirmek için tekrar dokunabilirsiniz. Bu gerçekten bir sihir.

 

Full HD Kayıt

Yaşamın içinden renkler ve sıra dışı keskin ayrıntılarla 1 920 x 1 080 Full HD video çekimi yapın. Daha da uzun çekim yapın — fotoğraf makinesinin H.264 formatı, MJPEG video formatıyla yapılandan daha uzun kayıt imkanı sağlar. Çekimi yaptığınızda parlak HD görüntülerinizi olarak Full HD televizyonunuzda izleyebilirsiniz.

 

Hareketli Fotoğraf

Hareketli Fotoğraf komik bir sahne oluşturmak için hareketli bir nesnenin etrafındaki eylemi dondurur. Dans eden bir arkadaşınızı çekin — sonra herkesi onun etrafında heykel gibi durdurun. Görüntüleri çekin ve sonra ekranda hareket olmasını istediğiniz yere sürtün. Etrafındaki fotoğraf donar—bu kadar kolay.

 

Tam Manuel Mod (A / S / M)

Tam Manuel (A / S / M) size tamamen yaratıcı kontrol sağlar. Düşük ışıkta hızlı hareket eden görüntüleri çektiğinizde Diyafram Önceliği ve Deklanşör Önceliği ayarları sayesinde deklanşör hızları ve alan derinliği ile deneyler yapabilirsiniz. Samsung fotoğraf makineleriyle tam olarak istediğiniz fotoğrafları çekebilirsiniz.

 

Görüntü Algılayıcı

 • Sensör Tipi: 1/2,33″ (Yakl. 7,67 mm) BSI CMOS

 • Etkin Piksel: Yakl. 14,2 Megapiksel

 • Toplam Piksel: Yakl. 16,4 Megapiksel

Ekran

 • Tip: TFT LCD (C-Tipi Dokunmatik)

 • Boyut: 75 mm (3"), 460 K nokta

Poz

 • Program AE, Diyafram Öncelikli AE, Deklanşör Öncelikli AE veya Manuel Pozlama

 • Çoklu, Nokta, Merkez ağırlıklı, Yüz Tanıma AE

 • ±2 EV (1/3 EV adım)

 • Otomatik,100, 200, 400, 800, 1 600, 3 200

Fotoğraf

 • * Mod (Kadran): 1) Otomatik 2) Program 3) A / S / M 4) Akıllı 5) Magic Plus 6) En İyi Yüz 7) Ayarlar 8) Wi-Fi

  * Otomatik: Portre, Gece Portresi, Gece, Arka Işık Portre, Arka Işık, Manzara, Beyaz, Makro, Makro Metin, Tripod, Aksiyon, Makro Renkli, Doğal Yeşil, Mavi Gökyüzü, Gün Batımı, Havai Fişekler, düşük ışık, spot ışığı, spot ışığı makro, spot ışığı portre

  * Akıllı: Güzel Yüz, Manzara, Hareket Dondurma, Panorama, Şelale, Siluet, Gün Batımı, Havai Fişekler, Işık İzi, Düşük Işık Çekimi, Zengin ton, Sürekli Çekim, Makro

  * Magic Plus: Sihirli Çerçevem, Bölmeli Çekim, Hareketli Fotoğraf, Fotoğraf Filtresi, Film Filtresi, Fotoğraf Düzenleyici

  * Wi-Fi: Mobil Bağlantı, Mobil Vizörü, SNS ve Cloud, E-posta, Otomatik Yedekleme, AllShare Play, Yazılım Güncelleme Bildirimi, AutoShare

  * Sürücü: Tekli, Sürekli (8 fps, 3 fps), BKT (AE)

  * Otomatik zamanlayıcı: Kapalı, 2 sn., 10 sn.

Film Klibi

 • * Akıllı Film: Manzara, Mavi Gökyüzü, Doğal Yeşil, Gün Batımı

  * Film Boyutu: 1 920 x 1 080 (30 fps), 1 280 x 720 (30 fps), 640 x 480 (30 fps), 320 x 240 (30 fps), 240 web

  * 18x optik zum (Maks. kayıt süresi: 20 min)

  * Ses: Canlı Ses Açık / Sound Alive Kapalı / Sessiz

  * Çifte Çekim (Film 1080p@30 pfs & Sabit 2Mpiksel)

 • * Akıllı Filtre: Minyatür, Eskitme, Eskiz, Balık Gözü, Klasik, Retro, Palet Efekti 1, Palet Efekti 2, Palet Efekti 3, Palet Efekti 4

 • Kayıt ve oynatma sırasında duraklatma, Sabit Görüntü Yakalama, Süre Kırpma

Güç

 • Yeniden doldurulabilir pil: SLB-10A Konektör Tipi: mikro USB (5 pin)

Genel Sistem Gereksinimi

 • Power Mac G3 ya da üzeri

  Mac OS 10.5 ya da üzeri

  Minimum 256 MB RAM

  110 MB kullanılabilir sabit disk alanı

  USB bağlantı noktası

  CD-ROM sürücüsü

 • Intel Core 2 Duo 1,66 GHz'den daha yüksek / AMD Athlon X2 Dual-Core 2,2 GHz veya üzeri işlemcili bilgisayar

  Minimum 512 MB RAM (1 GB üzeri önerilir)

  Windows XP SP2 / Vista / 7 / 8

  250 MB kullanılabilir sabit disk alanı (1 GB üzeri önerilir)

  USB 2.0 bağlantı noktası

  CD-ROM sürücüsü

  nVIDIA Geforce 7 600 GT veya üzeri / Ati x1 600 serisi veya üzeri

  1 024 x 768 piksel, 16-bit renk görüntülemeye uyumlu monitör

  (1 280 x 1 024, 32-bit renk görüntüleme önerilir)

  Microsoft DirectX 9.0c ya da üzeri

Lens

 • Samsung LENS 18x Zoom Lens f = 4 ~ 72 mm (35 mm filme denk: 24 ~ 432 mm)
 • F No.: 3,2 (W) ~ 5,8 (T)
 • 18x Optik Zum
 • Sabit Görüntü modu: 1x ~ 5x (Optik Dijital: 90x), Intelli-Zoom: 2x (Optik itelli: 36x)

Odaklama

 • Tip: TTL Otomatik Odaklama (Merkez AF, Çoklu AF, İzleme AF, Yüz Algılama AF, Dokunmatik AF), Manuel Odaklama
 • Aralık: Normal: 80 cm ~ Sonsuz (Geniş), 350 cm ~ Sonsuz (Tele) Makro: 5 cm ~ 80 cm (Geniş), 180 cm ~ 350 cm (Tele) Otomatik Makro: 5 cm ~ Sonsuz (Geniş), 180 cm ~ Sonsuz (Tele) Manuel: 5 cm ~ Sonsuz (Geniş), 180 cm ~ Sonsuz (Tele)

Flaş

 • Mod: Otomatik, Otomatik ve Kırmızı göz azaltma, Dolgu flaşı, Yavaş senk., Flaş kapalı, Kırmızı göz düzeltme
 • Aralık: Geniş: 0,3 m ~ 3,38 m (ISO Otomatik), Tele: 0,5 m ~ 1,51 m (ISO Otomatik)
 • Yakl. 4 sn.

Resim Görüntüleme

 • Tek görüntü, Küçük resim, Gelişmiş Slayt Gösterisi, Film Klibi, Akıllı Albüm

Saklama

 • Dahili bellek: Yaklaşık 9,5 MB
  Harici Bellek: SDSC (2 GB'ye kadar garantili), SDHC (32 GB'ye kadar garantili), SDXC (64 GB'ye kadar garantili)
 • * Sabit Görüntü: JPEG (DCF), EXIF 2.21
  * Film Klibi: MP4 (Video: MPEG4, AVC / H.264, Ses: AAC)
 • 14 M: 4 320 x 3 240
  12 M P: 4 320 x 2 880
  10 M W: 4 320 x 2 432
  10 M: 3 648 x 2 736
  8 M (1:1): 2 832 x 2 832
  5 M: 2 592 x 1 944
  3 M: 1 984 x 1 488
  2 M W: 1 920 x 1 080
  1 M: 1 024 x 768

Fiziksel Özellikler

 • 106,05 x 61,65 x 21,65 (32,6) mm
 • 184 g (pil ve bellek kartı hariç)
 • 0 ~ 40°C
 • 5 ~ 85%

Wireless

 • * Wi-Fi Bağlantısı
  - Mobil Bağlantı, Mobil Vizör, SNS ve Cloud, E-posta, Otomatik Yedekleme, AllShare Play
  - Yazılım Güncelleme Bildirimi, AutoShare
  * AllShare Play: Yakındaki Cihaz, Web Depolama
  * SNS ve Cloud
  - Küresel: Facebook, YouTube, Picasa, SkyDrive
  - Çin: Weibo, RenRen, Poco, SkyDrive
  - Hongkong: Facebook, YouTube, Picasa, Weibo, RenRen, Poco, SkyDrive
  - Kore: Facebook, YouTube, Picasa, SkyDrive
  * Yazılım Güncelleme Bildirimi: Wi-Fi modunda desteklenir ve yalnızca bildirim içindir
  * facebook, weibo, e-posta: Açıklama ekleme desteği

Görüntü Sabitleme

 • Optik Görüntü Sabitleme

Deklanşör Hızı

 • Akıllı Otomatik: 1/8 ~ 1/2 000 sn., Program: 1 ~ 1/2 000 sn., Manuel: 16 ~ 1/2 000 sn.

Beyaz Dengesi

 • Otomatik Beyaz Dengesi, Gün Işığı, Bulutlu, Floresan_H, Floresan_L, Tungsten, Özel, K

Zaman Ayarlama

 • Tarih ve Zaman, Tarih, Kapalı (kullanıcı tarafından seçilebilir)

Arabirim

 • USB 2.0

 • Mikrofon: Mono Dahili Hoparlör: Mono

 • AV: NTSC, PAL (Kullanıcı tarafından seçilebilir)

 • 5 V

Yazılım ve PC İşletim Sistemi

 • I-Launcher

 • Windows XP SP2 / Vista / 7 / 8

 

Ürün özellikleri
Ekran Tipi TFT LCD
Ekran Boyutu 3,0"
Optik Zoom 18x
Pil Türü Samsung SLB-10A
Dijital Zoom 5x
Hafıza Kartı Desteği SDSC, SDHC , SDXC
Entegre Flaş Var
USB Girişi Var
Ekran Çözünürlüğü 1920 x 1080

*Not: Taksit Seçiminizi Sepette İlerlediğiniz Ekranda yapabilmektesiniz .

Taksit Tutarı Toplam Tutar
15 Taksit 39,93 TL X 15 Taksit 599,00 TL

Evkur teslimatı seçeneğini seçebilir ve ürünlerinizi ücretsiz kargo ile teslim alabilirsiniz...

Evkur Evkur
Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 - -
2 239,50 TL 479 TL
3 159,67 TL 479 TL
4 119,75 TL 479 TL
5 95,80 TL 479 TL
6 79,83 TL 479 TL
7 - -
8 - -
9 - -
Evkur Evkur
Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 - -
2 239,50 TL 479 TL
3 159,67 TL 479 TL
4 119,75 TL 479 TL
5 95,80 TL 479 TL
6 79,83 TL 479 TL
7 - -
8 - -
9 - -
Evkur Evkur
Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 - -
2 239,50 TL 479 TL
3 159,67 TL 479 TL
4 119,75 TL 479 TL
5 95,80 TL 479 TL
6 79,83 TL 479 TL
7 - -
8 - -
9 - -
Evkur Evkur
Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 - -
2 239,50 TL 479 TL
3 159,67 TL 479 TL
4 119,75 TL 479 TL
5 95,80 TL 479 TL
6 79,83 TL 479 TL
7 - -
8 - -
9 - -
Evkur Evkur
Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 - -
2 239,50 TL 479 TL
3 159,67 TL 479 TL
4 119,75 TL 479 TL
5 95,80 TL 479 TL
6 79,83 TL 479 TL
7 - -
8 - -
9 - -
Evkur Evkur
Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 - -
2 239,50 TL 479 TL
3 159,67 TL 479 TL
4 119,75 TL 479 TL
5 95,80 TL 479 TL
6 79,83 TL 479 TL
7 - -
8 - -
9 - -

Not : * Bu sembolün bulunduğu taksit sayısında vade farkı uygulaması mevcuttur.

Tüm Kartlarınızla TEK ÇEKİM Yapabilirsiniz.

Ürün Puanı Ortalaması
Evkur

 • Evkur Çok İyi

  %0
 • Evkur İyi

  %0
 • Evkur Normal

  %0
 • Evkur İdare Eder

  %0
 • Evkur Kötü

  %0
Ürüne puan vermek ister misiniz?
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
* Başlık alanını boş geçtiniz

200

* Yorum alanını boş geçtiniz

1000

?Yorum yayına alma kriterleri