Close
  • Sony 116 Ekran Bravia Full Hd Led Televizyon 100 Hz Klv-46R452Atskd
  • Sony 116 Ekran Bravia Full Hd Led Televizyon 100 Hz Klv-46R452Atskd
  • Sony 116 Ekran Bravia Full Hd Led Televizyon 100 Hz Klv-46R452Atskd

Sony 116 Ekran Bravia Full Hd Led Televizyon 100 Hz Klv-46R452Atskd


Fiyat :
1.480,00 TL


Bu ürün satışta değildir
 

Full HD eğlencenin sunduğu tüm duygular

Ayrıntıları artırın, maceraya heyecan katın

Standart LED TV'lerden farkı gözle görülebilen parazit azaltma ve görüntü geliştirme teknolojisi Net Çözünürlük Geliştirici ile Full HD ayrıntıları bir adım öteye taşıyın. Bu teknolojiyle görüntüler daha canlı olur, dokular belirginleşir ve yüksek kontrast ekran derinlik algısını güçlendirir.

Daha akıcı ve daha doğal hareketler

Maceranın en heyecanlı yerinde, koltuğunuzun ucunda otururken, Motionflow XR 100Hz hareketli aksiyon sahnelerinin akıcı, doğal ve gerçekçi görünmesini sağlar. Hatta bu teknoloji, filmlerden spor ve canlı eğlenceye kadar farklı içerik seçeneklerine uygun izleme modları sunar.

Canlı, gerçekçi renk ve kontrast

Zengin, doğal renkler gördüğünüz görüntüleri daha etkileyici ve inanılır kılar. Doğrudan LED arka aydınlatmalı ekran teknolojisi sayesinde saf renklerin, yüksek kontrastın ve koyu siyahların tadını çıkarabilirsiniz. Bu teknoloji daha canlı bir izleme deneyimi sunmanın yanı sıra, aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar.

Mobil içeriğinizi TV'nize yansıtın

Kablolu yansıtma özelliğiyle resimlerinizi, videolarınızı, uygulamalarınızı, oyunlarınızı ve daha fazlasını büyütün. Akıllı telefonunuzu MHL ile TV'ye bağlayın ve mobil içeriğinizi TV'nizde görüntüleyin. Büyük ekranda herkesin görebilmesi için akıllı telefonunuzu kullanarak içeriği kaydırın, büyütün, taşıyın ve seçin.

Özellikler
Ürün özellikleri
Ekran Boyutu 46'' (117 cm)
Ekran Tipi LED
Ekran Çözünürlüğü 1920 x 1080
Dahili Uydu Alıcı Yok
Smart Tv Yok
3D Yok
Wi-Fi Yok
HDMI Var
USB Girişi Var
Ethernet(LAN) Yok
RF Girişi Var
Görüntü Formatı 16:9
Kulaklık Çıkışı Var
Alışveriş Koşulları

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinde görerek, beğenerek ve fiyatı uygun bulunarak alınan ürün/ürünler, Sözleşmede vade ve miktarı belirtilen taksitler halinde vade tarihinden itibaren en geç üç gün içinde EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ. TİC. A.Ş. Şubelerine ödeyebilirsiniz . Bunun dışındaki ödemelerden alacaklı şirket sorumlu değildir. Gününde ödenmeyen taksitlere vade tarihinden itibaren aylık %3,5 vade farkı uygulanacaktır. Bununla birlikte ard arda iki taksitin vadesinde ödenmemesi halinde ise vadesi gelmemiş tüm taksitler muaccel hale gelecek ve temerrüdün hukuksal sonuçları olan icra takipleri ve alacak davaları açılacaktır. Bu sözleşmenin taraflarca hüküm ifade edebilmesi satıcının müşteri hakkında olumlu istihbarat yaparak ürünleri teslim etmesine bağlıdır. Satın aldığınız malın garanti kapsamında olması halinde (elektrikli ev aletleri,elektronik cihazlar v.s.) alıcı tarafından ilgili servise kurdurulacak arıza hallerinde ise yine yetkili teknik servislere başvurulucaktır.

Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.nin internet sitesinin müşterisi olan ve bu sözleşmede taraf olarak gösterilen kişiler, işbu sözleşme taksitlerinin hatırlatılmasına veya reklam amacıyla kendilerinin telefonla aranılmasına,SMS veya elektronik posta iletisi gönderilmesine muvafakat ederler Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş iş bu sözleşmeyi iptal etme hakkına sahiptir.