⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Marka
Daha fazla göster Daha az göster
Kapasite (lt)
Daha fazla göster Daha az göster
Güç (w)
Daha fazla göster Daha az göster
Renk
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Airfryer Modelleri ve Fiyatları

Taksitli Airfryer Satın Alma Avantajları Evkur'da!

Lezzetli yiyecekler hazırlamanın yanı sıra hazırlanan besinlerin sağlıklı olması da tüketiciler için en büyük önceliktir. Sıcak hava fritözleri pişirme esnasında radyasyon, fazla yağ kullanımı gibi zararlı etkenlerden uzak bir pişirme sağladığı için sağlıklı pişirme tekniklerine sahip bir cihazdır.  Airfryerlar  tam da bu noktada sağlıklı beslenmek isteyen herkesin en büyük yardımcıları haline dönüşüyor. Kızartmadan sebzeye, et, balık ve tavuk ürünlerine kadar az miktar yağda hazırlayabileceğiniz birçok yemek çeşidini hızla pişirebilirsiniz.

Tamamını Göster

Taksitli Airfryer Satın Alma Avantajları Evkur'da!

 

Lezzetli yiyecekler hazırlamanın yanı sıra hazırlanan besinlerin sağlıklı olması da tüketiciler için en büyük önceliktir. Sıcak hava fritözleri pişirme esnasında radyasyon, fazla yağ kullanımı gibi zararlı etkenlerden uzak bir pişirme sağladığı için sağlıklı pişirme tekniklerine sahip bir cihazdır.  Airfryerlar  tam da bu noktada sağlıklı beslenmek isteyen herkesin en büyük yardımcıları haline dönüşüyor. Kızartmadan sebzeye, et, balık ve tavuk ürünlerine kadar az miktar yağda hazırlayabileceğiniz birçok yemek çeşidini hızla pişirebilirsiniz. Airfryerların özellikleri bununla da sınırlı kalmıyor. Mutfakta kısa sürede hazırlayacağımız çıtır çıtır börekler, sulu yemekler, sarmalar ve farklı fonksiyon özellikleriyle meyve kurutma, yoğurt hazırlama, közleme, buz çözme ya da sadece yemek ısıtmak için cihazı kullanabilirsiniz. Kısacası her zaman elimizin altında bulunması gereken hızlı, pratik ve sağlıklı besinler için mutfağın vazgeçilmezleri arasına giren airfreylar farklı model ve seçeneklerle sizin de mutfağınız da yerini almaya hazır. Taksitli airfryer satın alma seçeneklerini yakalamak için Evkur’un sunduğu hiç peşinatsız, kredi kartsız ödeme avantajarını değerlendirebilirsiniz.

 

Airfryer Çeşitleri

 

Airfryer çeşitleri, özelliklerine göre farklılık gösterir. Markası, rengi, modeli ve hazne kapasiteleri, tercih yapmamızda bize geniş bir ürün skalası tanır. 1 litre ile 8 litre arasında değişen hazne kapasitelerinin yanı sıra çift hazneye sahip olan airfrey çeşitleri de mevcuttur. Airfryer çeşitlerinin bir diğer özelliği ise fırın özelliğinin bulunması ya da ızgara özelliğine sahip olması! Bazı modellerinde ise buharda pişirme fonksiyonları da mevcuttur. Dokunmatik panel ya da manuel tuşlara sahip airfryerlara hemen sahip olmak için Evkur fırsatlarını kaçırmayın.

 

Airfryer Modelleri Kullanım Avantajları

 

Çoğu modelinde hemen hemen %80’e kadar az yağ kullanımı sağlayan airfryer modelleri sağlıklı yiyecekler hazırlamak için uygundur. Fanlı sistemleri sayesinde enerji tasarrufu sağlar. Bir fırından daha az enerji tüketerek yemeklerinizi pişirir. Eşit ısı dağılımı sayesinde pratik ve kolay bir şekilde yemeklerinizi hazırlamanıza yardımcı olur. Ön ayarlı pişirme modu, zaman ayarı sayesinde ısı ayarını dengede tutarak, dışarıya ısı vermeden, yiyeceklerinizi yakmadan ve kurutmadan pişirir. Airfryer modelleri, pratik kullanımı sayesinde mutfağınızda dağınıklığa yol açmaz ve mutfağınızın her zaman temiz kalmasında da size yardımcı olur. Çift hazneli, buhar hazneli, yağ kullanmadan sıcak hava dalgasıyla pişiren modelleri de mevcuttur. Sesli uyarı sistemleri, otomatik kapanma, hızlı ısıtma, buz çözme ve çok daha fazla özelliklere sahip airfryer modellerinden size uygun olanı, tüm bu etkenleri göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz.

 

Airfryer Temizliği

 

Pratik kullanımı sayesinde temizlemesi de bir o kadar kolay olan airfryerler, aparatları çıkartılarak da temizlenebilir. Ürün temizliğini sağlamadan önce cihazınızı fişten çıkartınız. Herhangi bir çizilmeye karşı bu işlemi yaparken tel, sert sünger vb. ürün kullanmamanız tavsiye edilir. Yumuşak bir sünger yardımı ile su ve deterjan kullanarak temizleme işlemini sağlayabilirsiniz. Çıkarılan aparatlar tamamıyla kuruduktan sonra cihazınıza yerleştirip kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Bazı modeller de çıkarılan ürün aparatları bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ürünü kullanmadan önce kullanma kılavuzuna göz atarak cihazınıza uygun temizleme yöntemini belirleyiniz.

 

Airfryer Fiyatları

 

Airfryer fiyatları, markasına,  modeline ve haznesinin büyüklüğüne göre değişiklik gösterir.  Sizler de seçiminizi yaparken öncelikli olarak bütçeye uygun ürün tercih etmelisiniz ve seçeceğiniz ürünün kapasitesini göz önünde bulundurmalısınız. Kalabalık aileler için 5 l, 6 l, 7 l, 8 l kapasiteli airfryer önerilirken kişi sayısı az olanlar için 1 ila 4 l arasında daha düşük kapasiteli ürünler tavsiye edilir. Ürün seçimi yaparken bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta satın almak istediğiniz cihazın fonksiyonudur. Her fonksiyonunu severek kullanacağınız bir cihaz mutfakta yapacağınız işleri daha zevkli hale getirerek kolaylık sağlayacaktır. Airfryer fiyatlarını incelerken kapasitesine, markasına ve ürün özelliklerine göre kıyaslama yapabilirsiniz. Evkur’un uygun ödeme fırsatlarıyla dilediğiniz airfryer modelini satın alabilirsiniz. Ayrıca mutfak robotları ve elektrikli ızgara modellerini de inceleyebilirsiniz.

Özeti Göster