⇡ Başa Dön
Marka
Model
Daha fazla göster Daha az göster
Baza Ölçüleri
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Yatak Baza Başlık Modelleri

Yatak-Baza-Başlık Setleri

Yatak, baza ve başlık setleri genel olarak set olarak pazara sunulmasının yanı sıra ayrı ayrı da satışa sunulabilmektedir. Kullanıcılar, ihtiyaçları doğrultusunda yatak, baza ve başlık setlerinden herhangi birini ya da hepsini tercih edebilirler. Baza, yatağın üzerinde durduğu, genellikle tahta materyaller kullanılarak üretilmiş yatak desteğine denir.

Tamamını Göster

Yatak-Baza-Başlık Setleri

 

Yatak, baza ve başlık setleri genel olarak set olarak pazara sunulmasının yanı sıra ayrı ayrı da satışa sunulabilmektedir. Kullanıcılar, ihtiyaçları doğrultusunda yatak, baza ve başlık setlerinden herhangi birini ya da hepsini tercih edebilirler. Baza, yatağın üzerinde durduğu, genellikle tahta materyaller kullanılarak üretilmiş yatak desteğine denir. Yatak başlıkları ise yatak ve bazanın baş kısmında bulunan, kullanıcıların duvar ile temasını engellemek için üretilmiş yapının ismidir.

 

Yatak-Baza-Başlık Seçimi

 

Yatak, baza ve başlık genellikle kullanıcılar tarafından iki kriter doğrultusunda tercih edilir. İlk kriter kullanıcıların rahat etmesidir. İnsanların günün önemli derecede büyük bir kısmını uyuyarak geçirdikleri düşünülürse yatak seçiminin büyük bir önem taşıdığı kolayca anlaşılacaktır. Bu doğrultuda kullanıcılar boy, kilo ve vücut yapılarına uygun yatakları tercih etmek durumundadırlar. Örneğin, yatak baza başlık set tek kişilik genellikle tek kişi uyuyan kullanıcıların tercihidir. Yatak seçiminin ardından seçilen yatağın malzeme, boyut ve şekline uygun baza ve başlık seçimi yapılır. Yatak, baza ve başlık seçiminde ayırt edici olan ikinci kriter ise yatak, baza ve başlığın estetik görüntüsüdür. Yatak, baza ve başlık, genellikle evlerin yatak odalarında bulunan malzemelerdir. Günün büyük bir kısmının uyuyarak geçmesi, insanların aynı zamanda günün büyük bir kısmını yatak odalarında geçirmeleri anlamına gelmektedir. Yatak odasında geçen uzun zaman, kullanıcıların yatak, baza ve başlığın rahatlığının yanında görüntülerinin de güzel olmasını istemelerine sebep olur. Doğru yatak, baza başlık modelleri seçimi, yatak, baza ve başlığın öncelikle yatak odası, sonrasında ise evin kalanındaki eşya ve mobilyalar ile olan uyumu, kullanıcıların konforlarının yanı sıra hayat kalitelerini de arttırmaktadır. 

 

Baza Fiyatları

 

Yatak, baza ve başlık ister teker teker, ister set olarak düşünülsün birçok farklı renk, boyut, ağırlık ve malzeme olarak kullanıcılara fazla sayıda çeşit sunmaktadır. Kullanıcılar ilk olarak yatağın tek kişilik ya da çift kişilik seçeneklerden hangisi olacağına karar verirler. Tek kişilik yatak, baza ve başlıklar, adından da anlaşılacağı üzere tek kişi uyumayı tercih eden kullanıcılar için üretilmişlerdir. Yatak baza başlık set çift kişilik ise genellikle çift kişilik kullanım için üretilir. Yatak, baza ve başlık çeşitli malzemelerden üretilir ve kullanıcılar bu malzemeler arasından kendilerine konfor ve alım gücü açısından en uygun olanını seçerek kararlarını verirler. Evkur, çok sayıda tek kişilik ve çift kişilik yatak, baza ve başlık seçeneklerini kullanıcılara sunmaktadır. Yatak, baza ve başlık seçeneklerinin çok sayıda olması, aynı zamanda kullanıcıların kendi bütçelerine uygun olarak da seçim yapabilmelerini sağlamaktadır. Bazalı yatak fiyatları ürün özelliklerine ve boyutlarına göre değişiklik gösterebilir.  Evkur’da bulunan taksitli yatak-baza-başlık setleri kullanıcıların ödemelerini taksit yoluyla yapabilmelerini sağlamakta; böylece kullanıcılar da ihtiyaçlarını kolaylıkla temin edebilmektedir. 

 

Yatak, baza ve başlık, birlikte satın alındıklarında sağladıkları görsel uyum sebebiyle genel olarak set olarak satın alınırlar. Yatak, baza ve başlığın set halinde satın alınması, kullanıcıların tek parça yatak satın almalarına kıyasla daha masraflı bir alışveriş yapmaları anlamına gelmektedir. Kullanıcıların evlerinde kullandıkları en önemli malzemelerden olan yatak, baza ve başlık seti çeşitlerinin büyük bir çoğunluğu Evkur’da bulunmakta ve taksitli bir şekilde satışa sunulmaktadır. Kredi kartsız yatak-baza-başlık setleri ise kullanıcıların kredi kartı kullanmadan alışveriş yapabilmelerine olanak sağlamaktadır. 

 

Evkur, kullanıcıların tercih ettikleri yatak, baza ve başlık çeşitlerini kredi kartsız ve taksitli olarak kullanıcılara sunmaktadır. Bu doğrultuda taksitli baza fiyatları ve kredi kartsız yatak seçenekleri gibi birçok farklı ödeme çeşidi ve ürün, Evkur’da kolaylıkla bulunabilmektedir.

 

 

Özeti Göster