⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
En Güvenilir Bebek Ürünleri Evkur'da!

Aileler, bebekleri dünyaya gelmeden önce onlar için tüm hazırlıklarını tamamlamış olur. Giyeceği kıyafetleri, oynayacakları oyuncakları ve beşik yatakları gibi birçok ürün bebekler için hazırdır. Onların hassasiyeti, narinliği dikkate alınarak tüm amaç bebekleri korumak olmuştur. Bebek ürünleri her zaman dikkat edilerek alınması gereken ürünler arasında yer alır. Öncelikle ürünlerin doğal içerikli ve organik oldukları konusunda emin olunmalıdır. Bebeklerin cildi yetişkinlere göre oldukça hassas olduğu için kesinlikle araştırılmadan ürün alınmamalıdır.

Tamamını Göster

Aileler, bebekleri dünyaya gelmeden önce onlar için tüm hazırlıklarını tamamlamış olur. Giyeceği kıyafetleri, oynayacakları oyuncakları ve beşik yatakları gibi birçok ürün bebekler için hazırdır. Onların hassasiyeti, narinliği dikkate alınarak tüm amaç bebekleri korumak olmuştur. Bebek ürünleri her zaman dikkat edilerek alınması gereken ürünler arasında yer alır. Öncelikle ürünlerin doğal içerikli ve organik oldukları konusunda emin olunmalıdır. Bebeklerin cildi yetişkinlere göre oldukça hassas olduğu için kesinlikle araştırılmadan ürün alınmamalıdır.

 

Cilt bakım ürünleri ile bebeğinizin cildinin nemli kalmasını sağlamak, bebeğinizin cildini dış etkenlere karşı korumak için vardır. Bebek ürünlerinin içeriğinde ne kadar az kimyasal olursa, bebeğinizin cildi o kadar az tahriş riski ile karşılaşır. Bebeğinizin cildinin nemlendirilmesi için nemlendirici özellikli bebek yağları ve losyonları kullanılabilir; su bazlı nemlendirici bakım losyonları uygulanabilir.

 

Beşikler

 

Beşikler, bebeklerin huzurla ve güven içinde uyumaları için tasarlanmaktadır. İşlevleri farklı olan beşik ürünleri farklı tasarımlarla ebeveynlerin karşısına çıkmaktadır. Tüm beşiklerin amacı bebeklerin sağlıklı gelişimleri için gerek duyduğu uykuyu almalarını sağlamaktır. Uyku onlar için ihtiyaçtır ve güvende hissetmeleri kesinlikle önemlidir. Kendilerini güvende hissederseler, tek başına uyumada zorluk çekmez ve özgüvenli şekilde büyürler. Son zamanlarda anne ve babaların çokça tercih ettiği modellerden biri olan park beşik, özellikleri ve fonksiyonları ile ebeveynlerin çok beğendiği modeller arasındadır.

 

Bebek beşiği yalnızca bebeklerin uyuduğu yer olarak düşünülmemelidir. Aynı zamanda karakter gelişiminin yaşandığı vakit, uykudur. Bebeklerin kendi beşiklerinde yatmaya alışmaları büyüdüklerinde özgüven sahibi olmalarına yardımcı olur. Bu yüzden zevklerin dışına çıkarak bebeğiniz için en uygun beşiği iyice araştırarak seçmelisiniz.

 

Oyun Parkı

 

Anne ve babalar bebeklerinin oyun ile gelişmeleri ve sağlıklı büyümeleri için oyun parkı ve park yatakları tercih etmektedirler. Aynı zamanda yatak olarak da kullanılabilen oyun parkı, bebeklerin eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olur. Oyun parkı, çocukların zorlukları aşmalarına ve yeni beceriler kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Bu konu için özellikle oyun parkı ve park yataklar çok etkili olmaktadır.

 

Oyun parklarının sallanma aparatı sayesinde beşik olarak kullanılabilme özelliği bulunmaktadır. Sallanma özelliği olan yataklar ebeveynler için çok büyük kolaylık sağlar.  Aynı zamanda tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilme özelliği beşiği istediğiniz yere taşımanıza yardımcı olur. Rahat taşınabilmesi ve yer kaplamaması oyun parkı tercih edilmesini sağlayan etkenlerden biridir. Oyun parkı yatağının yan bölümünde bulunan fermuarlı pencereler açılarak bebeğin parka kolaylıkla girip çıkmasını sağlar. Oyun parkı, çocukların önemli olan fiziksel, sosyal ve duygusal becerilerini geliştirmektedir. Farklı yaşlarda kullanım için ilave ara katlar mevcuttur. Alt değiştirme ünitesinin de yer aldığı bu parklar ebeveynler için çok kullanışlıdır.

 

Anne Yanı Beşikler Ne İşe Yarar?

 

Anne yanı beşiklerin asıl amacı, bebeğe sürekli yatabileceği bir yataktan ziyade annenin gereken durumlarda bebeğinin hemen yanında olup gerekli müdahaleyi yapacağı ortam sağlamasıdır. Park yataklardan farkı bu şekilde açıklanır. Park yataklarda amaç, bebeğin güvende olacağı bir oyun alanı yaratmaktır.

 

Anne yanı beşikler, annenin yatağına dayalı olacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu beşiklerde bebekler konforlu bir uyku deneyimi yaşayabilir. Gece emzirme ve alt değiştirme işlemlerinin de hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan bu beşikler anneler için büyük kolaylık sağlar. Aynı zamanda beşiğin sallanabilir olması sallanmaya ihtiyaç duyan bebeklerin tek bir dokunuşla uykuya dalmasını sağlar.

 

Anne yanı beşikler yatağınızın boyuna göre yükseltilip alçaltılabilir. Bu özelliği sayesinde de yanınızda taşıyarak seyahatlerinizde pratik bir şekilde kullanılır. Son derece kolay bir kuruluma sahiptir ve portatif olmaları sayesinde her yere taşınabilir. Anne yanı beşiklerin yan koruma detayı da hareketlenmeye başlamış bebeklerin düşmesine engel olur ve hem anneye hem de bebeğe güvenli bir uyku sağlar.

 

Bebek Yatakları

 

Bebeklerin en önemli ihtiyaçlarından olan sağlıklı uykunun en önemli yardımcısı doğru yataktır. Bebek yatakları, bebeklerin cildine dokunacağı için hassas yapıda olmalı, herhangi bir zarar vermediğine iyice emin olunmalıdır. Bazı bebeklerin cildi ekstra hassas olduğu için tahrişe sebep olabilir. Yataklar her zaman nefes alabilen yapıda olmalıdır. Aynı zamanda bebek yatakları çok yumuşak olmamalıdır. Çünkü çok yumuşak bir yatak, bebeğin yatağın içine gömülmesine neden olur. Pamuklu microfiber kumaşı tercih edildiğinde ürün leke tutmaz olacağı için temizliği kolay olacaktır. Aynı zamanda yıkanabilir fermuarlı yatak kumaşı sayesinde yatak daha uzun süre hijyenik ve temiz kalacaktır. Bebek yatakları ütü gerektirmez kumaşı sayesinde ekstra kullanım kolaylığı sağlar. Yatakların üzerinde bulunan alez sayesinde sıvı geçirmez minderi korur. Bu yataklar oyun parkları için özel olarak hazırlanmıştır. İçinde bulunan pamuk panel plaka ile bebeklerin kas ve kemik yapılarına ve yatak içindeki hareketlerine uyum sağlar.

 

Bebek Setleri

 

Bebeklerin üşümemesi ve uyku halindeki hareketleri nedeniyle uyanmamaları için sıkıca sarılmasına bebek kundaklama adı verilir. Kundaklanan bebeklerin uykuya daha rahat daldıkları görülmüştür. Doğru kundaklama ürünü ile bebeklerin uzun süre uykuda kalmaları sağlanır. Bebekler kundaklanırken geniş ve yumuşak bir örtü kullanılmalıdır.

 

Bebeğinizin cildinin tahriş olmasını önlemek için bebek önlüklerinin %100 pamuk kumaşa sahip olması beklenir. %100 pamuklu ürünler özellikle yeni doğan bebeklerin ağız bezi ve önlükleri için ilk tercih olmalıdır. Sürekli kirlenen önlükleri yıkanabilir kumaştan tercih etmeniz size kolaylık sağlar. Eğer havlu önlük kullanıyorsanız su geçirmez özelliğinin olmasına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda önlüklerin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız temizliğine özen göstermelisiniz.

 

Bebek Bakım Setleri

 

Bebeklerin günlük bakımının sağlanabilmesi için gereken ürünlerin, bebek cildine uygun malzemelerden oluşması önemlidir. Bebek bakım setlerinin, doğal içerikli olan ve tahrişe neden olmayan ürünlerden oluşması gerekir. Bu setlerin içinde genel olarak bebek şampuanı, bebek yağı, likit pudralar, ıslak havlu ve doğal içerikli sıvı çamaşır deterjanları bulunur.

 

Bebeğinizin cildine temas edecek tüm ürünlerin zararlı katkı maddesi içermemesine özellikle dikkat etmelisiniz. Alkol ve paraben içermeyen maddeleri tercih etmelisiniz. Bebeğinizin cildi hassas, sağlığı da oldukça göz önünde bulundurulmalıdır. Kaliteli ve doğal içerikli ürünler bebeğinize yarar sağlayacaktır. Bebek bakım ürünleri satın alırken bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin bir arada bulunmasına dikkat etmeniz gerekir. Tüm ürünlerin hemen hemen bir arada olmaları maddi açıdan daha uygun fiyatlar ile alışverişinizi tamamlamanıza yardımcı olur.

 

Bebek Pançosu

 

Anne ve babalar bebek alışverişlerinde her noktayı ayrı ayrı düşünüp hareket ederler. Bebek pançoları da bunlardan bazılarıdır. Banyo sonrası için sarılacak bornoz önemlidir ve en önemli ayrıntısına kadar düşünülür ve ona göre en kaliteli yerden en uygun fiyata satın alınmak istenir. Bebekler ve çocuklar için son derece korunaklı ve rahat bir giyim ürünü olan bebek pançoları, çocukların en sık kullandığı ürünlerden biridir. Bebek pançolarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünler bebeklerin cildine uygun bir şekilde üretilmektedir.

 

Bebek ürünlerinin ayrıntılı özelliklerini mutlaka detaylıca incelemelisiniz. Evkur’un kullanıcılarına sunduğu 24 aya varan peşinatsız, kredi kartsız taksit avantajları ile seçtiğiniz bebek ürünlerine hemen sahip olabilirsiniz. Bebeği olan ve bebek bekleyen ailelerin beğenisini toplayan bebek odaları kategorisine mutlaka göz atmalısınız.

 

Özeti Göster