⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Daha fazla göster Daha az göster
Marka
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Anne Bebek Ürünleri ve Oyuncaklar

Akülü Araba

 

Gerçek arabalardan ilham alınarak üretilen akülü arabalarda ileri, geri vites ve korna bulunur. Farklı yaş gruplarına göre üretilen akülü arabaların farklı modelleri mevcuttur. Miniklerin gelişme çağındaki motor becerilerini açığa çıkaran akülü arabaların her yaş grubu için modelleri vardır.

Tamamını Göster

Akülü Araba

 

Gerçek arabalardan ilham alınarak üretilen akülü arabalarda ileri, geri vites ve korna bulunur. Farklı yaş gruplarına göre üretilen akülü arabaların farklı modelleri mevcuttur. Miniklerin gelişme çağındaki motor becerilerini açığa çıkaran akülü arabaların her yaş grubu için modelleri vardır. Bahçe, teras ve açık alanlarda kullanılmak için tasarlanan akülü arabalar, çocukların sosyalleşmesi için destek verir. Akülü arabalar pille çalışır. Tepe lambası, siren sesleri ve farklı camları mevcuttur. Telsiz konuşması da yapabilen akülü arabaların 3 tekerlekli veya 4 tekerlekli yaş grubuna göre çeşitleri mevcuttur. 

 

Mama Sandalyesi 

 

Mama sandalyesi ile bebeklerinize düzenli yemek yedirme alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Mama sandalyesi güvenli bir şekilde oturan bebeğin yemeğin bir parçası olduğunu hissettirir. Mama sandalyesi seçerken destek kullanımı olan yastıklar seçilmelidir. Kolay hareket etme imkanı sunan tekerlekli mama sandalyeleri tercih edilmelidir. Masaya monte edilen ve aparatı bulunan sandalyeler seçilmelidir. Bebeğiniz yemek yerken dikkatinin dağılmaması için oyuncak modelli sandalyeler seçilmelidir. Bebekler oturmaya ve katı gıdaya geçtikleri zaman mama sandalyesi kullanmaya başlayabilirsiniz. 

 

Yatak

 

Herkes bebeğinin rahat bir şekilde uyumasını ister. Özellikle yeni doğan bebeklerin rahat uyuması için doğru yatağın tercih edilmesi gerekir. Ebeveynler çoğu zaman bebeklerini uyutmak için yatağı tercih etmelerinin yanı sıra çoğu zaman bebeklerini yemek yedirmek ve bakım yapmak içinde yatağı kullanırlar. Farklı işlevlere ve yapılara sahip olan bebeklerin iyi uyuyabilmesi adına yatak çok önemlidir. Bebek yatakları modellerini inceleyecek ihtiyacınıza göre uygun yatağı satın alabilirsiniz. Ayrıca bebek yatağı ölçüleri küçük bebekler ve yeni doğan bebekler için özel olarak tasarlanmış yataklar olarak üretilmiştir. Bu yataklar standart ve mini boyutlarda üretilmektedir. Süngerden üretilen yataklar hafiftir ve yatağın temizlenmesi kolaydır.  Beşik yenidoğan bebeklerin ve emekleyip yürümeye başlayan çocukların yatması için kullanılan yatağa benzer araçtır. Bütün dünya halklarında farklı stilleri olan beşikler vardır. Tahta beşikler ağaçtan yapılmaktadır. Çeşitli işlerde kullanılmak üzere düz, ince ve kalın biçimde işlenmiştir. Bebeklerin uykuya rahatça geçebilmeleri için beşiğin yanında bebeğin uykuya geçmesi için ninniler dinletilmelidir. Bebeğe sakinleştirici, rahatlatıcı ninnilerle yardımcı olabilirsiniz. 

 

Oyun Parkı

 

Bebeği olan aileler oyun parkını genellikle iki kademeli kullanılırlar. Bebeğiniz ilk doğduğunda bebeğinizi oyun parkına rahat yatırabilmeniz için yatak kısmını tercih edebilirsiniz. Oyun parkının alt kısmına ise bebeğinizin günlük eşyalarını koyabilirsiniz. İlk altı ay bebekler çok hareketli olmadıkları için üst kısımda rahatlıkla bebek yatırılabilir. Oyun parkında kısa kenarlardan bebeğin kolaylıkla parka girip çıkması için fermuarlı pencere mevcuttur. Oyun parkı farklı yaş kullanımları için uygundur. Oyun parkları sallanma aparatı sayesinde beşik olarak kullanılabilir. Ayak kısımlarında bulunan tekerlekler sayesinde parkı istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

 

Bebek Arabaları ve Pusetler

 

Puset satın almak da bebeğinizin konforu ve sağlığı için önemli bir detaydır. Bebek arabaları hem sizin hem de bebeğiniz için önemli bir gereçtir. Tam boyutlu pusetler bebeğinizi doğumdan itibaren taşımanıza yardımcı olur. Genellikle 3 adet yatış pozisyonu bulunan koltuklar emniyet kemeri ile güçlendirilebilmektedir. Tam boy pusetler tüm bebek eşyalarını saklamak için uygundur. Siz de tercih ettiğiniz bebek pusetini Evkur’da bulabilirsiniz. Üstelik senetle veya taksitle ödeme yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. Baston puset arabaları bebek sahibi anne ve babaların en büyük ihtiyaçlarının başında gelmektedir. Bebek arabaları bebeğin rahat etmesine yardımcı olmaktadır. Baston puset arabaları modelleri bebeğin taşınması amacıyla tasarlanmıştır ve mobil gezmeyi seven ailelerin destekçisidir. Baston puset bebek arabaları modelleri rahat bir şekilde katlanabildiği için evde, arabada az yer kapladığı için daha çok tercih edilir. Birçok anne ve baba bebeklerinin ilk aylarında çift yönlü taşıma özelliği sayesinde pusat bebe arabaları tercih edilir. 

 

Bebek Seti

 

Bebek setleri annelerin ihtiyaç duyduğunda yanından ayırmadıkları eşyalardır. Bu setler tüm ihtiyaçları tek bir çantada toplar. Genel olarak bu setin içerisine bebeğinizin ihtiyaçlarına uygun eşyaları koyabilirsiniz. Bu setin içerisinde 1 adet kundak, 1 adet havlu, 1 adet kese, 1 adet önlük, bebek fırçası ve tarağı, banyo lifi, bebek bakım örtüsü, temizleme pamuğu, bebek şampuanı, bebek masaj yağı, bebek tırnak bakım seti ve dijital bakım seti bulunmaktadır. Bebek setindeki kundağı, havluyu, keseyi ve önlüğü 30 derecede yıkayabilirsiniz. Bu ürünleri yıkarken kimyasal malzemeler kullanmayınız. Son olarak yeni annelerin bu setleri yanında bulundurmaları annelerin işlerini kolaylaştırır.

 

Bebek Ürünleri

 

Bebek ürünlerini, bebek bakım çantasını ve bebek kıyafetlerini anneler kendi ihtiyaçlarına göre hazırlamalıdır. Bebeklerin sağlığı ve mutluluğu için bebek ürünleri temel ihtiyaçların başında yer alır. Bebeğinizde aniden gelişen ateşlenme durumunda bebek bakım ürünleri arasında yer alan ateş ölçer sayesinde bebeğinizin ateşini kontrol altına alabilirsiniz. Banyo sonrasında banyo lifi ile bebeğinizi güzel bir şekilde banyo yaptırabilirsiniz. Ayrıca banyo sonrasında masaj yağı ile bebeğinize masaj yaparak bebeğinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Bu yüzden bebek ürünleri ve bebek bakım seti her evde ve seyahatte bulundurulması gereken ürünlerdir. 

 

Bebek Bakım Seti

 

Bebeklerin ilk doğduğu zamanlarda ona daha kaliteli ve hızlı bir şekilde bakım süreci sağlamak için bebek bakım ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Bebek sahibi olan bireylerin istek ve arzularına göre bebek bakım ürünlerine göz atabilirsiniz. Günümüzde özellikle yeni doğmuş bebeklerin kullanımına ihtiyaç duyulan bebek bakım setlerini satın alabilirsiniz.

 

 

Bebek Bornoz ve Havlu Modelleri

 

Anne adayların bebek alışverişin başladığı andan itibaren her konuda düşünüp ona göre hareket etmektedir. Genellikle banyo sırasında giyilecek bornoz, zıbın, sokakta giyilecek kıyafetleri düşünülürse kaliteli kıyafetleri almak gerekir. Bebekler ve çocuklar için özel olarak üretilen bebek pançolarının farklı modellerini uygun fiyata satın alabilirsiniz. Bebek pançosu 3-4 yaş arası çocuklarda kışın kafadan geçirilerek giyilen ve genellikle örgülü tarzda olan modellerdir. Bu model pançolar hem konfor sağlar hem de kış mevsiminde fazla tercih edilir. 

 

Scooter

 

Çocukların gelişimleri için değişik yapılarda araçlar bulunmaktadır. Özellikleri ve renk çeşitliliğiyle çocuk scooterlerı en çok satılan ürünler arasındaki yerini almıştır. Yaz aylarında daha çok kullanılan çocuk scooterlerı parklarda çocuklara hareket özgürlüğü sağlar. 3 ve 8 yaş arasındaki çocuklar için uygundur. Yürümeyi öğrenen çocuklar için scooter tercih edilebilir. Ayrıca çocuğun motor gelişimini artırmaya yarayan scooterler çocukların keyifli zaman geçirmesini sağlar. LED ışıklı, silikon tekerlekli ve ayaktan arka fren sistemi ile çocuklar eğlenceli vakitler geçirebilirler. Scooter katlanabilir özelliği sayesinde seyahat anında kolayca taşınabilir ve ortalama 35 kilo taşıma kapasitesine sahiptir. Siz de çocuğunuza uygun scooterı belirleyip satın alabilirsiniz.

 

Özeti Göster