⇡ Başa Dön
Marka
Program Sayısı
Daha fazla göster Daha az göster
Enerji Sınıfı
Kapasite
Renk
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Taksitli Bulaşık Makinesi Satın Alma Avantajları Evkur'da

Bulaşık Makineleri

Beyaz eşya denildiğinde çamaşır makineleri ve buzdolapları kadar önemli bir yere sahip olan bulaşık makineleri, günümüzde mutfak için en önemli eşyalardan biri haline gelmiştir. Hayat kalitesini artıran ve konforlu bir şekilde yaşamanızı kolaylaştıran bu ürünler, evlerinizde biriken bulaşıklarınızı daha hızlı ve daha ekonomik bir şekilde yıkayabilmenizi sağlamaktadır.  Beyaz eşyalar, ortaya ilk çıktıkları günden itibaren çeşitli markaların bünyesinde farklı modellerle kullanıma sunulur. Beyaz eşya çeşitleri arasında yer alan, su ve elektrik tasarrufu imkânlarını yaratan bulaşık makineleri yüzyılın icatlarından biri olarak görülmektedir. Özellikle son dönemlerde çoğu mutfakta popüler hale gelen ankastre bulaşık makineleri modelleri de bulurlar arasında yer almaktadır.

Tamamını Göster

Bulaşık Makineleri

 

Beyaz eşya denildiğinde çamaşır makineleri ve buzdolapları kadar önemli bir yere sahip olan bulaşık makineleri, günümüzde mutfak için en önemli eşyalardan biri haline gelmiştir. Hayat kalitesini artıran ve konforlu bir şekilde yaşamanızı kolaylaştıran bu ürünler, evlerinizde biriken bulaşıklarınızı daha hızlı ve daha ekonomik bir şekilde yıkayabilmenizi sağlamaktadır.  Beyaz eşyalar, ortaya ilk çıktıkları günden itibaren çeşitli markaların bünyesinde farklı modellerle kullanıma sunulur. Beyaz eşya çeşitleri arasında yer alan, su ve elektrik tasarrufu imkânlarını yaratan bulaşık makineleri yüzyılın icatlarından biri olarak görülmektedir. Özellikle son dönemlerde çoğu mutfakta popüler hale gelen ankastre bulaşık makineleri modelleri de bulurlar arasında yer almaktadır. Dünyaca ünlü markalar tarafından geliştirilen bu ürünler, çeşitli özellikler ve fiyat skalası ile kullanıcıları ile buluşuyor. Görsel olarak tasarım farklılıkları görebileceğiniz bu ürünlerde aynı zamanda enerji sınıflarında ve işlevsellikte de değişimler meydana geliyor. Son teknoloji ile geliştirilmiş olan bu cihazlar, A+ enerjisi sınıfına kadar yükseliş gösteriyor. Bu ürünler beyaz eşya alanında uzman teknoloji markaları tarafından kullanıcı isteklerine göre özel olarak tasarlanmıştırlar. Özellikle makinelerin üretiminde kullanılan yeni nesil akıllı teknolojiler ve daha işlevsel makine parçaları ürünün performansını da artmaktadır. Her gün yemek yerken kullandığınız mutfak gereçlerini temizlemek için litrelerce su gerekmektedir. Bu nedenle bulaşıklar elde yıkanırken tüketilen su miktarını takip etmek zordur. Küresel ısınma nedeniyle hızla tükenmekte olan su kaynaklarının da her geçen gün önem arz ettiğini göz önünde bulundurursanız, hem hayatı kolaylaştıran hem de daha fazla su kullanımının önüne geçen bu ürünlerin günlük hayatınıza kattığı değer daha iyi anlaşılmış olur. Ayrıca doğa dostu bir temizlik gerçekleştirmenin de mümkün olduğunu görürsünüz. Enerji tasarruflu beyaz eşyaları ve küçük ev aletlerini Evkur’da bulabilirsiniz.

 

Su Tasarrufu Sağlayan Bulaşık Makineleri

 

Gün içerisinde sıklıkla karşılaşılan bulaşık makinesi reklamları bizleri su tasarrufuna yönlendiriyor. Bu yüzden çeşitli markalar ürettikleri bulaşık makinelerinin su kullanım oranını en aza indirmeyi hedefliyor. Yeni nesil üretilen bulaşık makineleri  hem doğaya destekte bulunurken hem de kullanıcıların bütçelerini düşünmüş oluyor. Taksitle, senetle ve kredi kartsız ödeme seçenekleriyle Evkur’dan dilediğiniz bulaşık makinesi modelini satın almanız mümkün. Ev yaşantısının yardımcısı olan bulaşık makineleri temizlik ve hijyen açısından tabak, bardak, tencere gibi ürünlerde kendini gösteriyor.  Aynı zamanda ev ekonomisine ve ev büyük ölçüde kolaylık sağlıyor. Cep dostu ve her bütçeye göre uygun taksitlerle alabileceğiniz bulaşık makinelerinden taksitle evinize kolaylıkla satın alabilirsiniz. Evkur’un geniş teslimat ağı sayesinde makineniz herhangi aracı bir kargo firmasına teslim edilmeden direkt olarak adresinize teslim edilir. Bu hizmet sayesinde kırılma, çizilme gibi durumlara karşı risk almamış olursunuz.

Evlilik yolunda olan çiftlerin, çeyiz hazırlığında bulunan ailelerinin mutlu telaşlarını azaltmak için birçok ödeme çeşidi ve kolaylığı sağlanıyor. Bulaşık makinesi kullanımının yaygınlaşmasını sağlamak için uygun fiyat aralığında her bütçeye göre satışa sunuluyor. Temiz ve hijyenik bulaşıklara kısa sürede sahip olmanızı sağlayan bulaşık makineleri sahip oldukları gelişmiş teknolojilerini su ve elektrik faturalarında tasarruf olarak gösteriyor. Ayrıca müşterilere farklı ödeme çeşitleri ve imkan sağlanması diğer avantajlardan bir tanesidir. Senetle ödeme veya taksitle ödeme yöntemleri müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen ödeme yöntemlerinden bir tanesidir. Eğer bu iki ödeme yöntemini kullanmak istemiyorsanız kredi kartsız elden taksitle ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz.

 

Bulaşık Makinesi Çeşitleri

 

Temel ihtiyaçlar hemen her insan için belirlenen önemli ve elzem bakım gereksinimlerinin sıralanmasıyla oluşur. Fiziksel gereksinimler bireylerin bulundukları ortamın temizliğini de kapsar ve kişisel hijyen ihtiyacı kişilerin hayatını doğrudan etkiler. Bulaşık makinesi, bulaşık temizliği ile gıda korumasını sağlayarak kişisel hijyenin korunmasında önemli bir yer alır. Ev ve restoran gibi iş yerleri için olmazsa olmaz beyaz eşyaların başında bulaşık makineleri gelir. Diğer mutfak aletlerinin çoğundan farklı olarak, bulaşık makinelerinin hepsi benzer bir prensipte çalışma eğilimindedir. Şebekeden soğuk su alarak ısıttıktan sonra yerleştirdiğiniz tüm bulaşıkları tek seferde yıkayan makinelerdir. Bulaşık makinelerinin birbirlerinden farklı olduğu yönler, genellikle boyutları, kapasiteleri, kompakt tasarımları, mutfaktaki konumları ve sahip oldukları çeşitli program ve özelliklerdir. Bunun yanı sıra iç hacim olarak geniş bir bulaşık alanı sunan makinelerin raf ve bölmeleri farklı bulaşıklara uygun bir şekilde tasarlanmıştır. 

 

Geniş ve büyük ailelerin kurtarıcısı olan bulaşık makineleri yüksek kapasitesi sayesinde çok sayıda kirli bulaşığı temizleyebiliyor. Beyaz eşyalardan bir tanesi olan bulaşık makineleri çıkması güç, kurumuş, yanmış, yapışmış, yağlı gibi birçok lekenin üstesinden gelebiliyor. Modern bulaşık makineleri sahip olduğu program teknolojisi sayesinde kullanıcılarına hızlı, temiz ve hijyenik bir çalışma imkanı sunuyor. Aynı zamanda sessiz motorlu çalışma sistemi ise mutfağınızın ve evinizin sessiz kalmasını sağlar. Çoğu bulaşık makinesi kullanıcısının şikayetçi olduğu diğer konu bulaşık makinesinin içinden gelen rahatsız edici koku oluşumudur. Bu kokunun bardaklara sinmesi pek haz edilmeyen unsurlardan bir tanesidir. Ama geliştirilmiş hava ve yıkama sistemleri bu sorunun üstesinden gelebiliyor. Evkur’un sunduğu ödeme avantajlarıyla bulaşık makinenizi  taksitle ödeme seçeneğini seçerek satın alabilirsiniz. Evkur’da birçok ödeme imkanı bulunması sayesinde dileyen herkes seçtiği bulaşık makinesine sahip olabilir. Dilerseniz senetle veya kredi kartına taksitle ödeme yolunu tercih edebilirsiniz. 

 

Farklı kullanım Alanlarına Hitap Eden Bulaşık Makineleri

 

Bulaşık makineleri teknolojik tasarımlarına göre endüstriyel ve kişisel olmak üzere ikiye ayrılır. Endüstriyel bulaşık makineleri otel ve restoran gibi çalışma alanlarında yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Bu makineler, geniş yıkama hacimleri, tasarımları ve yüksek performansları ile büyük bulaşık ihtiyaçlarını karşılarlar. Kişisel bulaşık makineleri ise ev içi mutfaklar da konumlanan işlevsel modellerden oluşur. Bu modeller, markasına, program özelliklerine, program çeşitliliğine, tasarımına, bulaşık kapasitesine ve enerji sınıfına göre değişir. Her markanın, geliştirdiği ürün kalitesine ve performansına göre farklılık gösterir.

 

Doğa dostu makinelerden, modern ve son teknoloji yıkama programları içeren makinelere varan çeşitlilik hâkimdir. Ankastre bulaşık makineleri Bu tip bulaşık makineleri mutfak dolabı gibi görünür. Hâlâ yapım aşamasında olan ve tasarlanmakta olan bir mutfak için bu tür bir ürünü mükemmel bir seçenek olarak düşünebilirsiniz. Eğer mutfağınız zaten bitmişse ve yeniden tasarlamak istemiyorsanız, mutfak dolaplarınızdan birine düzgün bir şekilde yerleştirebileceğiniz bir ankastre bulaşık makinesi modelini bulmak mümkündür. Ayrıca ankastre modeller genellikle solo modeller kadar büyük olmaz. Solo bulaşık makineleri en yaygın bulaşık makinesidir çünkü solo çamaşır makineleri, buzdolapları, çamaşır kurutucular ve diğer cihazlar gibi herhangi bir yere yerleştirilebilirler. Tüm mutfağınızı bu ürünlere göre tasarlamanıza gerek yoktur ayrıca bu ürünü bir mutfak dolabına sığdırmanıza da gerek yoktur. Bu nedenle, birçok farklı boyut ve kapasiteye sahiptirler ve bir bulaşık makinesinden isteyebileceğiniz her işleve sahiptirler. 

 

Kompakt bulaşık makineleri, sınırlı mutfak alanına sahip daha küçük evler içindir. Genellikle büyük bir mikrodalga büyüklüğünde veya biraz daha büyüktürler ve ankastre veya solo olabilirler. İki kişilik bir ev için bile tartışmasız çok küçüktür ve çoğunlukla insanların nadiren yemek pişirdiği evler için tasarlanmıştır. İnce bulaşık makineleri bunlara ankastre bulaşık makinelerinin bir alt tipleri olarak görülmektedir. İkinci tip ankastre ürünler olarak anılmaktadırlar, ancak bu üründen ayrı bir şekilde de bahsetmeye değecek kadar farklılıklara sahiptir. Bu makineler ankastre özelliğe sahip olmalarına rağmen sınırlı alana sahip küçük mutfaklar ve ekstra ince dolaplar olarak üretilmiştir. İnce ve uzun boylu, çok fazla yere ihtiyaç duymayan iki kişilik evler için mükemmel özelliğe sahiptirler. Çok büyük olmadıkları için, mutfağınızdaki sınırlı alanı kullanmanıza da ne kadar iyi birer yardımcı olabileceklerini açık bir şekilde görebilirsiniz. Gömme bulaşık makineler üçüncü tip ankastre bulaşık makineleri gömme bulaşık makineleridir. Bu iki terim genellikle birbirinin yerine kullanılır, ancak farklı durumları ifade ederler. Gömme bulaşık makineleri, mutfak lavabosunun altına monte edilmiş ve doğrudan lavaboya bağlı olanlardır. Bu durum suyun hareket etmesi gereken mesafeyi ve böylece boru kazaları riskini azaltır. Ayrıca, bulaşık makinesi mutfak lavabosuna olabildiğince yakın olduğu için kirli veya az yıkanmış bulaşıklarla çalışmayı kolaylaştırır. 

 

Farklı Konseptlere Özel Bulaşık Makinesi Tasarımları

 

Gelişmiş modern özellikleri ve programlarıyla müşterilerine hızlı hizmet sağlayan bu bulaşık makinelerinden birine sahip olmak istiyorsanız uygun vadeli anlaşma yoluyla bulaşık makinesi satın alabilirsiniz. Müşterilerimiz için elden taksitle ödeme imkanı mevcut olması, kredi kartı kullanmayanlar için hizmet veren ideal ödeme yöntemlerinden bir tanesidir.

 

Özellikleri artan bulaşık makineleri çeşitli renk, tasarım ve modelle de karşımıza çıkabiliyor. Bunlar pembe, yeşil ve kırmızı gibi farklı renkler, boyut, kapasite olarak karşımıza çıkıyor. Mutfağınıza uygun klasikten farkı daha canlı bir hava katmak isterseniz retro tarzı bulaşık makinelerine senetle ödeme yöntemini kullanarak sahip olabilirsiniz. Retro bulaşık makineleri mutfağınıza şirin, havalı, şık gibi birçok hava katacağı için mutfağınız evinizin en favori mekanı olacaktır. Ayrıca evinize gelen misafirlerinizin de dikkatini çekecek olan mutfağınız dekorasyon, dizayn, zevk, şıklık ve  uyumunuza hayran kalacaktır. Klasik beyaz eşyalardan biri olan bulaşık makineleri tasarımları her geçen gün yeni zevklere göre yeniden tasarlanıyor,  teknolojileri arttırılıyor. 

 

Farklı yıkama ısısı, hızlı yıkama ve zaman erteleme fonksiyonu, tablet ve deterjan dengeleyici özelliklerini barındıran bulaşık makineleri ekstra özelliklere sahip olduğu için yüksek performans kategorisinde yer alıyor. Bu tarz yüksek kalite bulaşık makineleri satın almak istiyorsanız kredi kartınızı kullanarak uygun taksitle sahip olabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. 

 

Bulaşık Makinesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Bir ürün seçilirken, ürünün kapasitesi dikkate alınması gereken bir diğer önemli konudur ve bulaşık makinenizin tam olarak ne kadar büyük olmasını istediğiniz bu konuyla doğrudan bağlantılıdır. İhtiyaçlarınızı yeterince karşılamayan bir bulaşık makinesi almak hem sizi gereksiz yere yorar hem de para kaybına yol açar. Yeterince büyük boyutlarda bir ürün almadıysanız makineyi sürekli boşaltmak ve doldurmak zorunda kalırsınız, büyük tencere ve tepsileriniz için yeterince yer olmaz bu durum işinizi kolaylaştırmak yerine zorlaştırır. Öte yandan, gereksiz derecede büyük bir bulaşık makinesine sahip olmak, ürünü kullanmak için dolana kadar günlerce beklemenize neden olacaktır. Bu durum mutfak eşyalarınızı ve tabaklarınızı kullanmanızı engelleyecektir ya da makineyi yarım kapasitede çalıştıracağınız için gereğinden fazla su tüketimi yapmanıza neden olacaktır. Su tüketimini daha aza indirmek için gereğinden az su tüketen bir bulaşık makinesi seçmek doğanın dengesi açısından iyi olacaktır. Bu tür modellerin fiyatı başlangıçta size daha yüksek gelebilir, ancak bu ürünler hem çevre dostudur hem de su faturasından tasarruf etmenizi sağlar. Bulaşık makinelerinin boyutu, tasarımı, mutfağınızdaki yeri ve özellikleri bakımından çok farklı olsa da, hepsi aynı temel prensip için çalışırlar. Bu nedenle, mutfağınız için en iyi bulaşık makinesini bulmak genellikle sadece doğru kapasiteye ve boyuta sahip olanı, tercih ettiğiniz özellikleri ve daha az su tüketimini yapan makineyi bulmak ile ilgilidir.

Öğrenci evlerinde tezgah üstü mini bulaşık makinelerini tercih etmeleri su tasarrufu, elektrik ve fiyat açısından onlar için daha uygun olacaktır. Onlar için doğru kapasite ve boyuta sahip olan bulaşık makinesi mini tezgah üstüdür. Daha geniş aileler için yüksek kapasite ve büyük boyuta sahip olan bulaşık makineleri ideal değere sahiptir. Büyük aileler bulaşık makinesi tercih ederken ürünün su tüketimi, geniş iç hacim, enerji tasarrufu, sessizlik, program sayısı, LED ekran, teknik donanımı, enerji sınıfı gibi özellikleri incelemesi önerilir. Bu özellikleri inceledikten sonra satın alma işlemini kredi kartsız elden taksitle yöntemiyle de gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntem kredi kartı kullanmayı tercih etmeyen müşterilerimiz için geçerli ödeme yoludur. Taksitle de ürünü satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Özeti Göster