⇡ Başa Dön
Marka
Parça Sayısı
Renk
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Taksitli Çatal Kaşık Bıçak Takımları Evkur'da

Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Yemek takımı hem davetlerde hem de günlük akşam yemeklerinde kullanılabilecek birçok parçayı içerir. Yemek takımı setinin içerisinde tabak, çatal, kaşık, bıçak gibi materyaller bulunur. Her kalabalık aileye göre yemek takımı tercihi bulunmaktadır. 6 kişilik, 12 kişilik veya 18 parça, 24, 60, 84 parça ve 90 parça yemek ve çatal bıçak takımları ile karşılaşabilirsiniz. Birçok farklı renkte, desende ve ebatlarda çatal bıçak takımını Evkur’da bulabilir ve beğendiğiniz ürünleri seçerek alışveriş yapabilirsiniz.

Tamamını Göster

Çatal Kaşık Bıçak Takımı

 

Yemek takımı hem davetlerde hem de günlük akşam yemeklerinde kullanılabilecek birçok parçayı içerir. Yemek takımı setinin içerisinde tabak, çatal, kaşık, bıçak gibi materyaller bulunur. Her kalabalık aileye göre yemek takımı tercihi bulunmaktadır. 6 kişilik, 12 kişilik veya 18 parça, 24, 60, 84 parça ve 90 parça yemek ve çatal bıçak takımları ile karşılaşabilirsiniz. Birçok farklı renkte, desende ve ebatlarda çatal bıçak takımını Evkur’da bulabilir ve beğendiğiniz ürünleri seçerek alışveriş yapabilirsiniz. Her tercihe göre üretilmiş farklı desen ve renklerde ürünlerle masanızı şıklık katabilirsiniz. Çocuklar için özel olarak üretilen çizgi film karakterlerinin yer aldığı, ucu yuvarlatılmış modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Çatal bıçak takımlarının bakımı oldukça kolaydır. En önemli nokta, tozlanmayacakları bir yerde muhafaza edilmesi gerektiğidir. Temizlenirken yüksek ısıda bulaşık makinesinde yıkanabilir. Temizlik ürünleri seçilirken doğru kimyasal ürünler tercih edilmelidir. Sofralarınızı kurarken kullandığınız tabakların ve sunum malzemelerinin yanında çatal ve kaşıklar çok önemli bir yere sahiptir. Sofrada kullanılan çatal, kaşık ve bıçak yemek takımlarının tamamlayıcısı niteliğindedir. 84 parça çatal bıçak takımı yıkanma sonrasında paslanma yapmaz. Ayrıca çelik setlerde bıçaklarda bükülme, kırılma ve çizilme gibi sorunlar gözükmez. 

 

Çatal Bıçak Takımı Fiyatları

 

Çatal bıçak takımı fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Bu ürünlerin fiyatları ürünlerin özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Çatal bıçak setinin fiyatlarında ürünlerin renk ve tasarımı belirleyici etkiye sahiptir. Gümüş, gold ve rose seçenekleri arasında fiyat değişikliği olması çok anlaşılır bir sebeptir. Aynı ürünlerin tabaklarla uyum içerisinde kullanılması da fiyatları etkileyen bir diğer faktördür. Evkur'dan seçtiğiniz yemek takımı, tencere seti ve çatal bıçak takımına taksitli ödeme seçeneklerinden faydalanarak sahip olabilirsiniz. 12 kişilik çatal bıçak seti kalabalık davet sofralarında kullanılmak için oldukça kullanışlıdır. Evinize bir misafir davet ettiğinizde 12 kişilik çatal bıçak takımlarıyla ideal yemek yapabilirsiniz. Bu takım modellerini ailenizle, sevdiklerinizle ve davet ettiğiniz misafirlerinizle düzenlenen yemek sofralarında ve akşam yemeklerinde şık sofralar kurabilirsiniz. 12 kişilik çatal kaşık setlerini yemek takımlarıyla uyumlu hale getirebilirsiniz. Renk seçimi herkes için önemsiz gözükse de dikkat edilmesi gereken konuların başında yer alır. Sofralarınızda bir bütünlük ve şıklık ön planda olsun isterseniz renklerin birbiriyle uyumuna dikkat etmeniz gerekir. 

 

84 Parça Çatal Bıçak Takımı

 

Çatal bıçak takımları her evde önemli bir yere sahiptir. Birçok kişi çatal ve bıçak takımını set halinde satın almaktadır. Özellikle evlilik hazırlığı yapanlar tarafından bu takımlar tercih edilir. Kullanıcıların zevklerine göre farklı çeşitlerde çatal ve bıçak takımı bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar tercihlerine uygun çatal ve bıçak takımını satın alabilirler. Çatal ve bıçak takımlarının modelleri parça sayısına göre değişiklik göstermektedir. Çatal ve bıçak satın almak isteyenler öncelikle ihtiyaçlarını belirlemelidir. Takımlar yuvarlak ve üçgen kaşıklar, uzun çatallar ve düz ya da tırtıklı bıçaklar olarak farklı şekillerde üretilmektedir. 84 parça çatal bıçak takımının içerisinde 12 adet yemek kaşığı, 12 adet yemek çatalı, 12 adet yemek bıçağı, 12 adet tatlı kaşığı, 12 adet tatlı çatalı, 12 adet tatlı bıçağı, 12 adet çay kaşığı bulunmaktadır.

 

24 Parça Çatal Bıçak Takımı

 

Birbirinden şık ve zarif bıçak takımlarını Evkur’dan taksitle satın alabilirsiniz. 6 kişilik ve 24 parça olmak üzere farklı adet seçenekleriyle etkileyici tasarımları seçebilirsiniz. Çatal bıçak takımları farklı sofra dekorasyonlarına ve kişisel kullanım alışkanlıklarına göre çeşitlilik sağlar. Günlük öğünlerde dayanıklı ve kaliteli ürünleri kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteden üretilen çatal bıçak takımları bulaşık makinasında uzun ömürlü kullanım sağlayabilir. Günlük çatal bıçak takımları mutfakların ihtiyaçları arasında yer alır. Günlük olarak kullanıma elverişli çatal bıçak takımlarını seçerek masanızı dekore edebilirsiniz. Yeni evlenecek çiftlerden, özel misafirlere kadar günlük ya da şık çatal bıçakları satın alabilirsiniz. Aradığınız günlük çatal bıçak modellerini Evkur’dan bulabilirsiniz. 

 

6 Kişilik Çatal Bıçak Takımı

 

Yapılan yemeklerin lezzetli olmasıyla birlikte yemeklerin şık sofralarda yenmesi de önemlidir. Çatal, kaşık, bıçak, yemek takımları sofranın en önemli parçasıdır. Çatal bıçak takımının yemek takımıyla uyumundan sonra dizilimi de görsellik açısından önemlidir. Zevkinize ve gözünüze hitap edecek sofraları şık tasarımlı 6 kişilik çatal kaşık takımıyla yakalayabilirsiniz. Kaliteli 6 kişilik çatal kaşık bıçak takımları çelik ve paslanmaz kaliteye sahip olur. En doğru seçimi yapabilmek için yemek takımınızı ve çatal bıçak takımınızın uyumuna özen gösterebilirsiniz. Çatal bıçak takımının farklı tasarımları ortaya koyan modelleri bulunmaktadır. Özgün olarak hazırlanmış olan bu ürünler her ihtiyaca uygun olarak tasarlanan yapısıyla kullanıcılara büyük yardımcı olmaktadır. 

 

72 Parça Çatal Bıçak Takımı

 

Söz konusu mutfakta kullanılacak ürünler titizlikle seçilmektedir. Gıdaya temas eden ürünler önemlidir. Bu yüzden mutfak için seçilecek ürünler dikkatli bir şekilde belirlenmelidir. Seçerken ilk önce ürünün hangi materyallerden yapıldığına dikkat edilmeli ve uzun süreli kaliteli, dayanıklı ürünler tercih edilmelidir. 72 parça çatal bıçak takımı genellikle kalabalık aileler için üretilmiştir. Bu yemek takımları genellikle restoran gibi yerlerde kullanılır. Çatal kaşık seçerken fiyatlarına detaylı bakılması kullanıcılar için dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biridir. Her bütçeye uygun ürün seçenekleri bulunan takımların farklı çeşitleri bulunmaktadır. 

 

36 Parça Çatal Bıçak Takımı

 

Markalar üretim aşamasında sürekli aynı malzemeleri kullanmaz. Ancak genel olarak ürünlerin çelik malzemeden dizayn edildiği söylenebilir. Üretilen çelik malzemeli ürünler paslanmaz yapıdadır ve kişilerin bu ürünü tercih etmesinde etkili bir yoldur. Az parçalı ürünler tercih etmek isteyen kullanıcılar için 36 parça çatal bıçak takımı çeşitleri üretilir. Ayrıca renkli çatal ve bıçak takımı modelleri ve son yıllarda klasik gümüş modelleri de üretilmeye başlanmıştır. Üstelik aynı set içerisinde farklı renk modelleri bulunan ürünler de bulunmaktadır. Ürünler uygun fiyat ve kalite aralığına göre değişiklik göstermektedir. 90 parça çatal bıçak takımının içerisinde 12 adet yemek kaşığı, 12 adet yemek çatalı, 12 adet yemek bıçağı, 12 adet tatlı kaşığı, 12 adet tatlı çatalı, 12 adet bıçağı, 12 adet çay kaşığı, 1 adet kepçe, kevgir, servis kaşığı, servis spatulası ve servis çatalı yer almaktadır. Kişi sayısı 12 olan çatal bıçak takımının yapısı çeliktir. Ellerinizle yaptığınız lezzetli yemeklerin tadına varabilmek için en sağlıklı malzemeden üretilmiş ürünler satın alınırken tercih edilmesi önemlidir. Bu sebeple çatal kaşık takımı seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar üretilen malzemenin kaliteli olmasıdır. Paslanmaz, çelik, çatal, kaşık ve bıçakları tercih edebilirsiniz.   

 

Özeti Göster