⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Daha fazla göster Daha az göster
Marka
Daha fazla göster Daha az göster
Güç (w)
Daha fazla göster Daha az göster
Watt Aralığı
Daha fazla göster Daha az göster
Renk
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Çay Kahve Makineleri ve Kettle

Çay Kahve Makineleri ve Elektrikli Su Isıtıcısı Modelleri

Çay ve kahve makinesi evlerde, ofislerde en çok kullanılan ve en çok ihtiyaç duyulan mutfak aletlerindendir. Günümüzde birçok özellik bakımından oldukça zenginleştirilmiş ve son teknoloji kullanılarak üretilen bu mutfak aletleri alıcılara kolaylık sağlanmaktadır. Hem kullanışlı oluşu hem de estetiğiyle mutfakların vazgeçilmez tercihi olmayı da başarmıştır. Kahve makineleri veya çay makineleri, gıda hazırlama aletleri olduğu için sağlık konusunda hassasiyete önem verilmesi gereken cihazlardandır.

Tamamını Göster

Çay Kahve Makineleri ve Elektrikli Su Isıtıcısı Modelleri

 

Çay ve kahve makinesi evlerde, ofislerde en çok kullanılan ve en çok ihtiyaç duyulan mutfak aletlerindendir. Günümüzde birçok özellik bakımından oldukça zenginleştirilmiş ve son teknoloji kullanılarak üretilen bu mutfak aletleri alıcılara kolaylık sağlanmaktadır. Hem kullanışlı oluşu hem de estetiğiyle mutfakların vazgeçilmez tercihi olmayı da başarmıştır. Kahve makineleri veya çay makineleri, gıda hazırlama aletleri olduğu için sağlık konusunda hassasiyete önem verilmesi gereken cihazlardandır. Tasarım ve estetiği ile mutfaklara modern bir görünüm kazandıran bu makineler, hangi malzemeden yapıldığına bağlı olarak sağlık konusunda önemli ipuçları verir. Teknik özellikleri, ihtiyaçlara ne kadar cevap verebildiği hakkında bilgi sahibi olarak tercih yapmak çok önemlidir. Sağlık, güvenlik, kalite, kullanılan teknoloji sistemlerinden hazne büyüklüklerine göre birçok özellikte istenilen ürünlere ulaşmak oldukça kolaylaşmıştır. 

Çaycı Modelleri: Çay Tiryakileri İçin Özel Tasarım

 

Çay tiryakileri için özellikle çayın kalitesi, bir numaralı kuraldır. Çay taze olmalı, damaklara güzel bir aroma keyfi vermelidir. Demini iyice alması gerekir. Siyah çay, diğer çaylara göre demlenmek için daha fazla zaman ister. Bu yüzden kalabalık sohbetlerin masalarında hem pratik ve hızlı demlenebilen hem de tadından ödün vermeyen sunumlara ihtiyaç vardır. Ufak kazaların sohbetleri bölmemesi ve ağız tadını kaçırmaması için de kullanılan aletlerin ne kadar güvenli bir sistemi olduğu oldukça önemlidir. Elektrikli çay makineleri, kullanıcılarına birçok özelliği bir arada sunduğu için fazlaca tercih edilmektedir.  Tercihte bulunurken hacim ve hazne kısmı önemli detaylardır. Kalabalık sofralar için geniş hazneli çay makinesi tavsiye edilir ve oldukça da idealdir. Hazne ve hacim genişliğine bağlı olarak su haznesi ve demlik kısmı daha hızlı çalışır. Böylece pratik bir şekilde sunum gerçekleştirilebilir. Paslanmaz çelik kullanılarak yapılan modeller hem sağlıklı hem de uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Bu sayede kireçlenme ortadan kalkmaktadır.  Kullanım rahatlığı göz önünde bulundurularak üretilen bu aletler, gösterge ışığı sayesinde akşam çay demlemeyi oldukça kolaylaştırmaktadır.  360 ° dönebilen tabanı sayesinde de kolay kullanım sağlar. Renk olarak da birçok seçeneğe sahip olan bu makineler, modelleriyle mutfaklara şıklık ve modernlik katmaktadır. Çaycı fiyatları ise ürünün model ve özelliklerine göre farklılık gösterebilir.

 

Keyfini Büyütmek İsteyenler İçin: Semaver Çay Makineleri    

  

Tek seferde fazla miktarda çay hazırlama imkanı sunan semaver çay makineleri, özellikle kalabalık ailelerin müşteri memnuniyetini büyük ölçüde karşılamaktadır. Birçok modelin sahip olduğu 1,2 litrelik cam demliği ve 3,5 litrelik geniş su haznesi sayesinde toplu buluşmalar ve kalabalık toplantılar için oldukça kullanışlıdır. Paslanmaz çelik kullanılarak sağlamlığından ödün vermeyen bu semaverler aynı zamanda uzun süre kullanılabilmektedir. Ergonomik ve ısıya dayanıklı sapıyla sıcaklığı hissettirmeyip el yanmalarını engeller. Rahat bir kavrayış sağlar. Haznenin içinde su olmadığı zaman çalışmayı durdurur ve güvenli kullanım sağlar. Karışıklıktan uzak ve kolay kullanım imkanı vermektedir. Işıklı uyarı sistemi;  kırmızı yandığında suyun kaynamakta olduğunu, mavi ışık yandığında ise haznedeki suyun kaynamış ve hazır olduğunu göstermektedir. Akıllı sistemiyle, su ilave edildiğini algılayıp otomatik olarak kaynama moduna geçmektedir. Semaver çay makineleri de renk ve modelleriyle, mutfaklarda sıkça kullanılmaktadır. 

 

Teknoloji Harikası Konuşan Çay Makineleri

 

Teknolojisiyle sık tercih edilen modeller arasında konuşan çay makineleri de yerini almıştır. “Çayı demlemeye başladım” ya da “Çayı demledim, afiyet olsun” gibi sesli yanıtlarla kullanıcısına bilgi vermektedir. Bu otomatik çay makinesi, 3 farklı ısıtma derecesine sahiptir. Örneğin bebek maması için 40 derece, çay yapımı için ideal olarak 90 derece, standart su kaynatmak için ise 100 derecelik su ısısı seçilebilmektedir. İleri düzey teknolojisiyle, çay yapraklarının pişmesini önlemekte ve lezzetten de ödün vermemektedir. 15 dakikada hızlı bir şekilde çayı demleme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda 60 dakika boyunca çay tazeliğini koruyarak, memnuniyeti zirveye taşımaktadır. Çayın taze kalıp kalmadığı ise ışık göstergesi ile rahatlıkla anlaşılabilmektedir. Çay makinesi fiyatları markalara göre farklı seçeneklere sahiptir. Uygun fiyatlı ödeme avantajları ile sahip olmak istediğiniz çaycı modelini Evkur’da bulabilirsiniz.

 

Aroma Özellikli Filtre Kahve ve Çay Demleme Makinesi 

  

Mutfakta fazla yer kaplamayan ve alternatif kullanım seçeneği sunan makineler ihtiyaç listelerinin başında gelmektedir. Filtre Kahve ve Çay Demleme Makinesi ile hem çay, hem kahve, hem de bitki çayı demlenebilmektedir. Cam demlikli modeller oldukça şıktır ve kullanışlılığı ile dikkat çekmektedir. Ayrıca filtresi rahatlıkla çıkabildiği için hijyen kolaylığı da sağlar. Tek seferde 5 fincan doldurabilen özelliğiyle oldukça pratik ve kullanışlıdır. Ağız tadıyla içilmek istenen kahveler için aroma seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenek sayesinde kolaylıkla kahvenin yumuşaklığı ve sertliği ayarlanabilir. Güvenlikli sistemi sayesinde unutma gibi durumlara karşı 40 dakika geçtikten sonra kendi kendini kapatır. Aynı zamanda 40 dakika boyunca içecek ısısını da koruyabilmektir. 

 

Türk Kahvesi Makinesi: Kıvamlı ve Bol Köpüklü Türk Kahvesinin Tadını Çıkarın 

 

Yorgunlukların, derin sohbetlerin ve keyifli buluşmaların olmazsa olmazı Türk kahvesinin nasıl yapıldığı lezzetini belirleyen en önemli noktalardandır. Bilindiği üzere ağır ve sabırlı bir pişirmeyle damaklarda mükemmel bir tat bırakır. Günümüzde cezveler klasikleşmiş ve yerini makinelere bırakmış olsa dahi bu lezzeti yakalamak mümkündür. Kalabalıklara zahmetsiz bir kahve keyfi sunmak oldukça kolaylaşmıştır. 12 kişilik, 8 kişilik gibi geniş kitlelere kahve sunumu yapılabilmektedir. Kahve hazır olduğunda sesli ve ışıklı uyarı sistemleri kullanılmıştır. Bu Türk kahve makinesi modellerinde kullanılan sensörler sayesinde, taşmalar da önlenmektedir.  Sağ ve sol kullanıma uygun, çift akıtma özelliğine sahip cezveleri bulunan makineler de kullanışlılığı ile ön plana çıkmaktadır. Hijyen konusunda alıcısını zorlamayan, patentli enerji iletim tabanı sayesinde elektrikli cezveleri su altına rahatlıkla konulabilen Türk kahvesi makinelerinin temizliği oldukça kolaydır.  

 

Kahve Makineleri: Cappuccino, Espresso, Filtre Kahveleri Pratikçe Hazırlayın

 

Kahve severlerin en çok tercih ettiği makineler arasında, birçok kahve çeşidini yapabilen makineler gelmektedir. Cappuccino, espresso, Türk kahvesi, latte gibi çeşitlerin yapımında aynı makine kullanılabilmektedir. Çok amaçlı tasarlanan ve tercih çeşitliliğine imkan tanıyan kahve makineleri, kolay kullanımıyla mutfaklarda yerini almıştır. Espressoyu hayatının bir parçası haline getirenler için özel olarak üretilen barista tipi espresso makinesi, birçok modelde seti ile birlikte satışa sunulmuştur. Alıcısına süt sürahisi, kireç çözme solüsyonu, fırça, tek ve çift filtreler sunan bu set için her şey ayrıntılarıyla düşünülmüş.  Mükemmel kremayı korumak için espresso fincan tepsisiyle, oldukça hoş bir sunum yapılmasını sağlıyor. Latte, Türk kahvesi ve cappuccino çeşitlerini aynı anda sunan son teknoloji ürünler de mevcut.  Bu model ürünlerin altında bilgilendirme çekmecesi bulunuyor ve en özel tariflerle bir yandan İtalyan lezzetlerinin en güzel haliyle tanışılıyor bir yandan da közde Türk kahvesi gibi geleneksel kahve çeşitleri ihmal edilmiyor. Otomatik kahve makinesi özelliklerinden bir diğeri de barista cezvesi ve süt köpürtme mekanizmalarıdır. Bu makineler, lezzetli bir kahve yapma imkanı tanırken hem de bardağa bir barista gibi kahve koymaya yardımcı olur. 

 

Taptaze Kahveler için Doğru Filtre Kahve Makinesi Seçimi

 

Kokusuyla büyüleyen ve sabah uyku açmada en çok tercih edilen filtre kahve yapımı, lezzeti arttırılarak oldukça kolaylaştırılmıştır. 12 kişilik kahve yapımı sağlayan geniş kapasiteleriyle, uzun süre sıcak tutma özelliklerini barındıran birçok model bulunmaktadır. Cam hazneleri sayesinde şık bir görüntü sağlanır ve kaliteli sunum yapılmasına imkan tanınır. En iyi kahve makinesi çeşitleri Evkur’da sizlere sunulur. Üstün emniyet özellikleriyle 40 dakika sonra kendiliğinden kapanma özelliği gösterirler. Çıkarılabilir parçalarıyla, temizliği de kolaylıkla yapılabilir. Aroma seçeneği için biraz daha kapsamlı makineler tercih edilerek, kahvenin sertliği ve yumuşaklığı isteğe bağlı olarak ayarlanabilir. 

 

Modern ve Güvenli Kettle Modelleri

 

Yemeklerde ve hızlı sıcak içecek tüketiminde su ısıtmanın en kolay yolu kettle cihazıdır. Son zamanlarda üretilen şık tasarımlarıyla ve kullanışlılığı ile mutfaklarda yaygın olarak tercih edilmektedir. Oldukça hızlı ve pratik bir şekilde suyu ısıtma özelliğine sahip bu aletlerde güvenlik ölçütleri de teknolojiye uyum sağlamayı başarmıştır. Su ısındığında otomatik olarak kendini kapatma, kablosuz kullanılabilme gibi özellikleriyle ön plana çıkan bu aletler, içerisinde su olmadığında kaynatma işlemini durdurması gibi özellikleriyle tercih listelerinin başında gelmektedir. Bol misafirli günler için geniş kapasiteye sahip birçok ürün mevcuttur. Paslanmaz çelikten üretilen kettle modelleri uzun ömürlü olmasıyla bilinir. Cam kettle da şıklık yönünden ön plana çıksa da yine kalite olarak sık tercih edilen modellerdendir ve uzun süre kullanımlar için uygundur.  Kettle fiyatları; modellerine, kullanılan malzemeye, kullanılan teknolojiye ve markalarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Fakat mutfak işlerinin önemli bir yardımcısı olan bu makineler fiyat olarak da kullanıcısını zorlamamakta ve daima alışveriş listelerinin başında gelmektedir. Kahve severlere uygun  kampanyalar ve uygun kahve makinesi fiyatlarına Evkur’dan ulaşabilirsiniz.  Mutfakların en kullanışlı aletlerinden biri olan kahve makineleri, kredi kartsız, hiç peşinatsız 24 aya kadar taksit imkanı da sunuyor.

Özeti Göster