⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Marka
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Hobi ve Eğlence Ürünleri

Genellikle ilgi duyulan alanlarda merak edilen işlerin yapılması hobi olarak adlandırılmaktadır. İnsanların uğraşmaktan keyif aldığı bir hobisi mutlaka bulunur. Hobiler, insanların boş vakitlerini değerlendirmek amacıyla yaptıkları uğraşların tümüdür. Hobi eğlence dünyası oldukça geniştir. Hemen hemen herkesin boş vakitlerinde ya da sıkıldıkları anda keyifli vakit geçirmek için tercih ettiği ürünler farklıdır. Yalnız olarak vakit geçirmeyi sağlayan hobi ürünlerinin yanı sıra iki ya da daha fazla kişiyle beraber zaman geçirilmesini sağlayan ürünler de mevcuttur.

 

Tamamını Göster

Genellikle ilgi duyulan alanlarda merak edilen işlerin yapılması hobi olarak adlandırılmaktadır. İnsanların uğraşmaktan keyif aldığı bir hobisi mutlaka bulunur. Hobiler, insanların boş vakitlerini değerlendirmek amacıyla yaptıkları uğraşların tümüdür. Hobi eğlence dünyası oldukça geniştir. Hemen hemen herkesin boş vakitlerinde ya da sıkıldıkları anda keyifli vakit geçirmek için tercih ettiği ürünler farklıdır. Yalnız olarak vakit geçirmeyi sağlayan hobi ürünlerinin yanı sıra iki ya da daha fazla kişiyle beraber zaman geçirilmesini sağlayan ürünler de mevcuttur.

 

Eğlence ürünleri, her yaştan ve her zevkten insan için farklı çeşitlerde üretilmektedir. Dünyanın her yerinde çok sayıda farklı tasarıma sahip olan hobi ve eğlence ürünleri bulunmaktadır. Eğlence ürünleri farklı kullanımları ve kişisel isteklerine uygun olacak çeşitliliğe sahiptir. Aynı zamanda hobi ve eğlence ürünleri iyi bir hediye seçimi olmaktadır. Sevdikleriniz için hobilerine göre hediyeler seçmeniz onları oldukça mutlu edecektir.

 

Teknolojinin gelişmesi ile beraber eğlence alanında da birçok değişim ve gelişim olmaktadır. Oyun severlerin artmasıyla hem oyunların hem de aksesuarlarının kalitesi günden güne artmıştır. Oyun konsolu kişinin oyunu daha geniş alanda görmesine ve bu sayede oyuna daha çok hâkim olunmasına yardımcı olmaktadır. Oyuncular, oyun oynama zevkini en üst noktada yaşamış olur.

 

PlayStation 4 (PS4) Oyunları

 

İlk olarak Japonya’da üretilip geliştirilen PS4 oyunları, tutkunları tarafından vazgeçilmez olmaya devam etmektedir. Hep çocuk kalan yetişkinlerin ve çocukların tercihi olan bu oyunlar beyin jimnastiği için birebirdir. PlayStation 4 oyunlarını; evde veya iş yerinizde nerede isterseniz konsola takıp arkadaşlarınızla eşsiz maceralara kapı aralayabilirsiniz. Çoklu oyuncu özelliği ile arkadaşlarınız ile geçirdiğiniz vakit çok daha güzel hale gelmektedir. Hem tek kişilik hem de çok kişilik oynanabilen oyunlar ile harika vakit geçirmeniz mümkündür. Playstation oyunları konsol seçeneklerinden seçim yaparken öncelikli olarak ne istediğinize karar vermek için teknik özelliklere bakmanız önemlidir.

 

PlayStation 5 (PS5) Oyunları

 

PlayStation serisinin en yeni üyesi olan PS5, yeni teknolojilerle üretilmiş olup meraklısına heyecan katmaya devam etmektedir. Oyun konsolunda oynayacağınız oyunların seçimini oyun zevkinize göre seçmeniz mümkündür. Her yaş aralığına ait oyunlar mevcuttur. Küçük çocuklar için oyun seçerken yaş aralığına dikkat etmeli, ebeveynler aracılığı ile doğru seçim yapılmalıdır. Oyunlar kategori bazlı olarak farklı gruplara ayrılır. Bu gruplar aksiyon, macera, strateji, bilim kurgu, spor ve yarış şeklindedir. Macera kategorileri en çok seçilen oyunlar arasındayken, aksiyon oyunlarında oyun seçenekleri oldukça fazladır. Binlerce oyun seçeneği, eşsiz bir oyun deneyimi sunmak için sizleri bekliyor.

 

Oyun Kolu

 

Oyun tutkunlarının oyun oynadıkları sırada kullandıkları aksesuarlar oyun keyfini ikiye katlayan unsurlardandır. Aksesuarlar oyun oynayan kişilere kolaylık katan eşyalardır. Oyunlar ve oyun kolları birbirlerini tamamlayan ayrılmaz ikililerdir. İkisinin de iyi kalitede olması mükemmel bir oyunun içinde olmanızı sağlar. Oyunların önemi kadar kolların konforu da çok önemlidir. Oyun kolundaki özelliklerden olan fiziksel olarak oyunun içinde hissetme deneyimi oldukça güzeldir. Oyun içinde bulunan eylemlerini titreşimlerle elinizde hissetmek size çok keyif verecektir. Bu sayede oyun oynamanın yanı sıra oyunun içinde olduğunu hissedeceksiniz. Aynı zamanda çok kişiyle oyun oynandığı anda kendinizi ifade edebilmeniz için dâhili mikrofon ve kulaklık jakı olması ürüne olan hayranlığınızı arttıracaktır. Oyun kolunun özel sessize alma düğmesiyle sesi bir anda kolayca kapatabilirsiniz. Oyun kolu cihazlarının kalitesi fiyatını belirleyen önemli bir etkendir. Kalite arttıkça oyunu hissetmenizi sağlayan etkenlerin tamamına tanık olursunuz.

 

Kablosuz Kulaklık

 

PS5 için tasarlanan PULSE 3D kablosuz kulaklıklar ile yeni nesil oyun seslerine hâkim olmanız mümkündür. Bu eşsiz deneyimle hem PS4 hem de PS5 konsollarında olan 3D ses için ayarlanan oyunları kulaklıkla rahatça duyarak oynayabilirsiniz. Estetik görünümü ile şık göründüğü kadar iyi bir ses verdiği de kesindir. Ürünün renk seçenekleri sizlere sunularak zevkinize göre seçim imkânı verilmiştir. Kaba olmayan duruşu ile kulağınızda yokmuş gibi hissetmeniz olasıdır. Kulaklığın asıl amacı her yönden ses geliyormuş gibi hissettiren bir şekilde sizi çevreleyen olağanüstü bir ses duymanızı sağlamaktır. Gürültü önleyici teknolojisiyle geliştiren dâhili mikrofon ile oyun arkadaşlarınız sizleri kusursuz duyacaktır. Aynı zamanda arkadaşlarınızın sizi nasıl duyduğunu kolayca kontrol edebilirsiniz. Bu kadar imkân sunulmuşken geriye kalan tek şey bu eşsiz duyuyu oyun sever herkesin tadıyor olmasıdır.

 

Medya Kumandası

 

Kusursuz bir yapısı olan medya kumandasının işlevleri alıcılarını şaşırtmaktadır. Bu kumanda ile konsol kapalıyken bile tek bir düğme ile bazı uygulamaları başlatmanız mümkündür. Disney+, Netflix, Spotify ve YouTube'u tek bir hareket ile açıp dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu kumandada oynat/duraklat, hızlı bir şekilde ileri ve geri hareketlerini yapmanız için tuşlar bulunmaktadır. Bu tuşlar ile medyada istediğiniz gibi gezinebilirsiniz. Kumanda ile uyumlu televizyonların ses ve güç ayarını yapmanız mümkündür. İşlemlerinizi son derece teknolojik ürünler ile tamamlamanız sizleri keyiflendirecektir.

 

PlayStation Kamerası

 

Playstation kamerası ile en heyecanlı oyunlarınızı ve kendinizi HD olarak kayıt altına almanız mümkündür. Kameranın dâhili ayarlanabilir standıyla olağanüstü çekimi yakalamanız artık çok kolaydır. İstediğiniz her yere doğru açıyı bularak kurulum sağlayabilirsiniz. HD kamera ile arka planı kesme veya tamamen yok etme özelliği mevcuttur. Ürünün resim içinde resim moduyla kendinizi yayın yaparken oyununuzun içine ekleyebilirsiniz. 1080p görüntü elde etmek için çift lens özelliği ve bir dâhili standa sahiptir. Tek yapmanız gereken açıyı iyi belirlemiş olmanızdır.

 

Şarj İstasyonu

 

Oyun konsolunuzu pratik bir şekilde şarj etmeniz için PS5 DualSense şarj istasyonu tüm pratikliği ile alıcılarına sunulmuştur. Ürünün şık bir tasarımı vardır. Aynı zamanda pratik kullanımı ile konsolunuzu konumlandırmak ve kolayca şarj olmasını sağlamak mümkündür. Ürünün önemli özelliklerinden biri de ister tek cihazı ister iki cihazı aynı anda rahatlıkla şarj edebilmenizdir. Kablo problemi yaşamadan oyun konsolunu şarj etmek istiyorsanız bu ürünü kesinlikle tercih edebilirsiniz. Playstation şarj istasyonunun şarj yuvaları konsolların rahatlıkla oturabilmesi üzerine tasarlanmıştır. Bu yüzden şarj ederken bağlantı kısımlarının tam oturduğundan emin olunmalıdır. Oyun konsollarının şarj olduğu sırada turuncu bir ışık yanmaktadır. Konsollarınızın şarj olup olmadığını turuncu ışığı takip ederek gözlemleyebilirsiniz.

 

Eğlence/hobi ürünlerini ayrıntılı olarak inceleyerek oyun keyfini katlayabilirsiniz. Evkur’un kullanıcılarına sunduğu 24 aya varan peşinatsız, kredi kartsız taksit avantajları ile seçtiğiniz playstation ürünlerine hemen sahip olabilirsiniz.

 

Özeti Göster