⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Marka
Daha fazla göster Daha az göster
Watt Aralığı
Renk
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Taksitle Süpürge Satın Alma Fırsatları Evkur'da!

Elektrikli Süpürge Modelleri

Süpürgeler, zemindeki tozu ve pisliği ortama yaymadan vakum gücüyle haznesine hapseden küçük ev aletleridir. Ev ve iş yerlerinde kullanılabilir farklı özellikte çeşitleri bulunur. Toz torbalı ve toz torbasız modelleri en çok kullanılan elektrikli süpürge modelleri olmuştur. Çok iyi temizleme yapan sulu süpürge modelleri, halı ve kumaş döşemeli mobilyaların temizliğinde kullanılan kaliteli halı yıkama makineleri vardır.

Tamamını Göster

Elektrikli Süpürge Modelleri

 

Süpürgeler, zemindeki tozu ve pisliği ortama yaymadan vakum gücüyle haznesine hapseden küçük ev aletleridir. Ev ve iş yerlerinde kullanılabilir farklı özellikte çeşitleri bulunur. Toz torbalı ve toz torbasız modelleri en çok kullanılan elektrikli süpürge modelleri olmuştur. Çok iyi temizleme yapan sulu süpürge modelleri, halı ve kumaş döşemeli mobilyaların temizliğinde kullanılan kaliteli halı yıkama makineleri vardır. Silindir şeklindeki süpürge modellerinin yanı sıra dikey kullanım özellikli olan modeller de bulunur. Vakum gücü yüksek en iyi süpürge makinelerini Evkur’un geniş ürün gamı içerisinden seçebilir hiç peşinatsız, kredi kartsız 24 aya varan taksitle süpürge satın alabilirsiniz.

 

Ev ve ofis temizliğinde kullanmak üzere süpürge tercihi yaparken genelde yakınların tavsiyeleri ve referansı baz alınır. Bu tür bir kararla alınan süpürgeler çoğu kez gereksinimleri karşılamaktan uzak kalır. Yüzlerce ürün çeşidinin bulunduğu süpürge kategorisinde en doğru ürün kullanıcıya az zahmet veren, ergonomik, az bakım gerektiren, gürültü yapmayan veya hafifliği ön planda olan bir model seçilmelidir. Sık sık hazne boşaltmak ve toza maruz kalmak istemiyorsanız toz torbalı süpürgeleri seçebilirsiniz. Toz torbası maliyetinden kaçınmak isterseniz toz torbasız süpürge modellerini yakından inceleyebilirsiniz. Dar alanda temizlik yapmamız gerekiyorsa dikey süpürge modelleri pratik kullanımlarıyla zahmetsiz süpürge yapma fırsatı verecektir. Halı, koltuk, kanepe gibi eşyaların sıvı deterjanla derinlemesine temizlenmesini istiyorsanız halı ve koltuk yıkayan makineleri tercih edebilirsiniz. Çalışan, tempolu bir hayatı olan veya evde az vakit geçiriyorsanız robot süpürge modelleri alternatif seçenek olabilir.

 

Toz Torbalı Süpürgeler

 

Süpürge makinesinin içindeki haznede bulunan torbası içine vakum yapan cihazlardır. Toz dolan hazne içindeki çöp torbası çıkarılıp yerine yenisi takılabilir. Bu sayede toza maruz kalmadan çöp uzaklaştırılmış olur. Toz torbalı süpürge modellerinin farklı markalara ait değişen birçok model özellikleri bulunur. En iyi toz torbalı süpürge en uygun fiyatla nasıl seçilir derseniz evin veya ofisin büyüklüğü ve eşya kalabalığı durumu göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin geniş sayılabilecek 3+1 evde yaşıyorsanız toz torba hacmi büyük makine seçilmesi daha az bakım yaparak süpürge yapılmasına olanak verir. En kullanışlı toz torbalı süpürge modelini seçerken ev veya temizlik yapılacak ortam geniş olmasına rağmen çok eşyalı ise orta boyutta toz torbalı süpürgeler yeterli gelecektir. Çok dar alanlarda ise dikey şarjlı elektrikli süpürge kullanmanız hem etkin bir temizlik yapılmasına hem de temizlik esnasında daha az çaba harcanmasına olanak sağlar. Dar alanda dikey süpürge tercihi geniş hazneli süpürgelere göre daha az maliyetli olduğu için bütçe olarak tasarruf yapılabilir. Süpürge kategorisinde en sessiz modeller torbalı süpürge çeşitlerinde bulunur.

 

Birçok modelde bulunan hepa filtre temizlik esnasında pis koku oluşmasını engeller. Genellikle her modelde döner fırçalı başlık opsiyonel olarak bulunur. Süpürge genel başlıkları sert zemin ve halı temizliğinde kullanılabilmesi için tasarlanmışlardır. Koltuk kanepe gibi eşyaların dar alanlarındaki temizliği için de kenar köşe aparatları firmaların üretim modeline göre farklı şekil ve büyüklükte tasarlanmaktadır. Süpürge bakımı için gereken toz torbaları süpürgeye ait markanın sattığı orijinal ürün garantili torbalardan seçilmelidir. Böylelikle kullanmış olduğunuz süpürgenin kullanım ömrü uzar. Orijinal torba, motor içine girebilecek yabancı maddelerin önlenmesini maksimum sevide tutar. Toz torbalı hafif süpürge sınıfında rahat kullanımda artı avantaj verir. Toz torbalı süpürge modellerini avantajlı fiyatları cazip ödeme koşullarıyla Evkur’da bulabilirsiniz.

 

Toz Torbasız Süpürgeler

 

Gövdesine entegre edilmiş çıkarılabilen çöp kovası bulunan makinelerdir. Kolayca gövdeden ayrılan çöp kovaları bulunur. En çok tercih edilen torbasız süpürge modelleri; vakum gücü yüksek, enerji tasarruflu, toz ve alerjenlere karşı teknolojik yeniliklere sahip olan ve sesiz çalışabilen modellerdir. Markaların model çeşitlerindeki geliştirilmiş ar-ge patentli özellikler fiyat ve kalite performansını etkiler. Hepa filtreli toz torbasız süpürgeler ürün çeşidi olarak en çok satılan modellerdir. Süpürme esnasında temiz hava çıkışını sağlar. Hepa filtrelere bakım yapılabilir. Zaman içinde değişmesi gerektiğinden bu filtreler yenilenebilir özelliktedir. Ana gövdeye spiral hortum ile bağlı teleskopik boru ucundaki süpürge genel başlığı halı ve sert zemin süpürme işlemi için tasarlanmıştır.

 

Sulu Süpürgeler

 

Süpürge gövdesi içinde pis su, temiz su haznesi bulunan suyun içine süpürme yaptığı için filtreden geçen toz miktarını minimuma indiren vakum güçleri yüksek makinelerdir. Üretici süpürge firmalarının bu tür sulu süpürge makinelerindeki kullanılacak aparat parça sayıları farklılık gösterir. Sert zemin ve halı üzerinde su katkısıyla temizlik yapmak için kullanılırlar.

 

Halı ve sulu süpürge makinesi modellerini, avantajlı fiyatları cazip ödeme koşullarıyla 24 aya varan taksit avantajlarıyla Evkur’dan satın alabilirsiniz.

 

Halı Koltuk Yıkama Makineleri

 

Gündelik süpürge işlemleri haricinde halı ve koltuklara derinlemesine temizlik yapan sulu makinelerdir. Kullanıcıların tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış modellerinde halı ve koltuk temizlik aksesuarları ortak kullanılabilmektedir. Ev kullanım için özel tasarlanmışlardır. Halı yıkama ve koltuk temizleme makinelerinin basit kullanımları etkili temizlik yapma marifetleriyle rağbet görürler. Temizlik esnasında ortama hoş kokuların yayılmasını sağlayan halı yıkama makinelerinin şampuanları firmaları tarafından önerilen ürün olmasına hem makine garantisi kapsamı hem de sağlık için dikkat edilmelidir. İkisi bir arada halı yıkama makinelerini toz torbalı süpürge olarak kullanabilirsiniz. Aksesuarları sayesinde elektrikli süpürgeyi iki farklı amaçla süpürge ve halı yıkama makinesi olarak kullanılabilir.

 

Elektrikli Süpürge Fiyatları

 

Elektrikli süpürge üretici firmalarının, kullanım alanlarına ve özel durumlara göre geliştirdikleri modellerde fiyatlar farklılık gösterir. Toz torbalı veya toz torbasız süpürge tipinde, özellikler ve aksesuarlar fiyatı etkileyen faktörlerdendir. En iyi süpürge makinesinin hepa filtreli olması, enerji tasarruflu, vakum gücü yüksek performansla çalışması ve bu esnada ses desibel seviyesinin sessiz seviye sayılan 70 desibel seviyesinde veya altında olması gerekir.

İlgilendiğiniz süpürgenin üretici firmasının patentle belirttiği ekstra özellikler fiyatları etkileyen bir başka unsurdur. En iyi süpürge markalarını Evkur’da bulabilirsiniz.

Özeti Göster