⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Daha fazla göster Daha az göster
Marka
Daha fazla göster Daha az göster
Renk
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Ev Tekstili

Yaşadığınız evin içinde günlük ihtiyaçları karşılamak ya da dekorasyon yapmak amacıyla kullandığınız tekstil ürünlerinin toplandığı kategoridir ev tekstili. Yatağınıza serdiğiniz örtüler, nevresim takımları, örtündüğünüz pikeler, battaniyeler,  yorganlar ve masanıza serdiğiniz masa örtüleri, danteller gibi ana malzemesi kumaş olan ürünlerdir. Tasarımı günün modasına göre şekillendiği ve sürekli değiştiğinden dolayı, bu ürünlerde bol renk ve desen çeşitliliği vardır. Hemen herkese ve her zevke göre bir ürün bulunmaktadır. Ev tekstili yeni evlenecekler için çeyiz alışverişi listesinin değişmez maddelerinden biridir.

Tamamını Göster

Yaşadığınız evin içinde günlük ihtiyaçları karşılamak ya da dekorasyon yapmak amacıyla kullandığınız tekstil ürünlerinin toplandığı kategoridir ev tekstili. Yatağınıza serdiğiniz örtüler, nevresim takımları, örtündüğünüz pikeler, battaniyeler,  yorganlar ve masanıza serdiğiniz masa örtüleri, danteller gibi ana malzemesi kumaş olan ürünlerdir. Tasarımı günün modasına göre şekillendiği ve sürekli değiştiğinden dolayı, bu ürünlerde bol renk ve desen çeşitliliği vardır. Hemen herkese ve her zevke göre bir ürün bulunmaktadır. Ev tekstili yeni evlenecekler için çeyiz alışverişi listesinin değişmez maddelerinden biridir. Çeyizlik örtüler, desenler, modeller ve kumaşlar itina ile seçilir. Bornoz ve havlu takımları; aile setleri marka marka araştırılır ve en uygun fiyatlı olan ürünler bulunmaya çalışılır.

Bir bebek doğduğunda evin yeni üyesi için çok güzel nevresim takımları, yatak örtüleri, bebek uyku setleri ve bebekler için özel üretilmiş yastıklar yorganlar satın alınır. Bu tür ürünler odanın atmosferine ayrı bir güzellik katar. Çocuklar ve gençler için de neşeli eğlenceli desenlerle bezenmiş ürünler bulunmaktadır. Ev tekstili alışverişini kendiniz veya bir arkadaşınız için de yapabilirsiniz. Tasarımcılar desenlerinde özellikle futbolu yakından takip eden taraftarlar için de özel çalışmalar yapmışlar. Sevdiğiniz bir takımın arma ve renkleriyle bezenmiş, battaniyeler, nevresim takımları ve yatak örtüleri sizleri bekliyor.

Akşam başınızı yastığa koyduğunuzda ferah bir uyku çekebilmenizi sağlayacak kaliteli kumaştan yapılmış, yumuşak ve temiz bir nevresim takımı satın almak isteyebilirsiniz. Kaliteli nevresim takımları uyku kalitenizi artırdıkları gibi yatak odanızın dekorasyonunu da tamamlar. Yine dekorasyonunuzla uyumlu pek çok renk seçeneği bulunan yatak örtüleri ve uyku setlerinden istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Kumaşlar ev dekorasyonu için kullanışlı ve pratik çözümler üretebilmenize yardımcı olabilir. Soğuk havalarda yumuşak ve sıcak bir battaniyeye sarılırsınız. Yaz günü ise sadece ince bir pike ile örtünmeniz yeterlidir. Ev tekstili ürünlerinin size sağladığı konfor ile evde geçirdiğiniz süre boyunca daha kaliteli bir yaşam sürmenin keyfine varırsınız.

Masalarınızı ve sehpalarınızı çok güzel desenlerle süslenmiş kaliteli masa örtüleri ile süsleyin. Basit ve sade görünen bir masa ya da sehpa üzerine örteceğiniz şık bir örtü ya da nakışlı bir dantel ile göze çok daha hoş gelecektir. böylesi bir örtü üzerine kuracağınız bir sofra çok daha zengin görünür. Misafirlerinize ne kadar zevkli biri olduğunuzu gösterebilirsiniz. Dantelli örtüler oturma odanızda, salonunuzda, mutfağınızda vel hasıl evinizin hemen her köşesinde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Kullanıldığı ortamların tekdüzeliğini gidererek odaya hareket katarlar. Ev teksitli ürünlerinin doğru kullanıp en uygun renk, tasarım ve desen kombinasyonlarını oluşturarak siz de evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Özeti Göster