⇡ Başa Dön
Takım İçeriği
Ürün Çeşidi
Daha fazla göster Daha az göster
Marka
Daha fazla göster Daha az göster
Model
Daha fazla göster Daha az göster
Renk
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Evkur Collection: Seçkin Mobilya Anlayışı

Koltuk Takımları 

Evde, ofiste çokça vakit geçirdiğimiz koltuk takımlarında öncelikli olarak oturum rahatlığı ve estetik aranır. Satın aldığınız koltuğu aynı zamanda yatak olarak kullanmak istiyorsanız, uyku konforu ve yatağa çevirme fonksiyonlarının ne denli kullanışlı olduğu gibi özellikleri gözden geçirmek gerekir. Evkur Collection üçlü kanepe, berjer ve koltuk takımı ürünlerini ve yatak olabilen koltuk takımı modellerini en iyi malzemelerle üretilmiş bir biçimde kullanıcılara sunar.

Tamamını Göster

Koltuk Takımları

 

Evde, ofiste çokça vakit geçirdiğimiz koltuk takımlarında öncelikli olarak oturum rahatlığı ve estetik aranır. Satın aldığınız koltuğu aynı zamanda yatak olarak kullanmak istiyorsanız, uyku konforu ve yatağa çevirme fonksiyonlarının ne denli kullanışlı olduğu gibi özellikleri gözden geçirmek gerekir. Evkur Collection üçlü kanepe, berjer ve koltuk takımı ürünlerini ve yatak olabilen koltuk takımı modellerini en iyi malzemelerle üretilmiş bir biçimde kullanıcılara sunar. Sağlamlığından emin olduğunuz mobilyalar arasından seçim yaparken size sadece modele karar vermek kalır.

 

Mobilya alırken, ürün sağlamlığını ilgilendiren konulardan ilki koltukların iç iskelet yapısıdır. İç iskelet yapısı görünür bir nitelik olmadığı için üretici firmanın nasıl bir ağaç tipi kullandığını sorgulamak gerekir. Sağlamlığı, döşeme kumaşının silinebilir olması, aşınmaya ve güneş ışığına karşı dayanıklı olması, kumaşın renk vermeyen yapıda olması, dokuma kalitesi gibi birçok etken iyi bir inceleme gerektiren niteliklerdir. Evkur Collection’ın sunduğu ürün garantisi ile bu handikaplardan kurtulmuş olursunuz. Geriye sadece zevkinize ve yaşam alanınıza uygun modeli beğenmek kalır. Kaliteli modellerde özenli işçilik verilmiş sağlam dikişi ilk görüşte anlarsınız.

 

Beğenerek alınan koltuk modelinin sağlam ve uzun ömürlü kullanım sağlaması ekonomik olarak da bütçeye katkı sağlar. Gönül rahatlığıyla seçip uzun yıllar kullanacağınız koltuk takımları genellikle 3+3+1 veya 3+3+1+1 seçenekleriyle sunulur (3 üçlü koltuk, 1 ise tekli koltuk adedini ifade etmektedir.). Ürün teslimatları Evkur tarafından ücretsiz yapılır. Ürün teslimat süreleri hakkında bilgiye ürün görsel bilgilerinin altında montaj ve teslimat kısmından ulaşabilirsiniz.

 

Yatak Odası Takımları

 

Modern tasarımlarıyla en kaliteli yatak odası takımları, sağlam şık görünümleriyle Evkur Collection’da!

Her insanın kendine has mobilya beğenisi ve tercihi olabilir. Konseptler aynı olsa bile renk ve görünüm aynı olmayabilir. Üstelik kullanışlılık anlayışı kişiden kişiye kullanım alışkanlıklarına göre farklılık gösterebilir. Bu amaçla Evkur Collection tarafından değişen tasarım anlayışlarına uygun düzenlenmiştir. Fakat değerlendirme kriterlerinde her zaman görüntüden anlaşılamayacak çok önemli ayrıntılar vardır. Örneğin; mobilya birleştirmenin modüler yapı kalitesi, ürün sınıfını kategorize eder. Ürün kalite sınıflandırması modüler mobilya sistemlerinde de kullanılmaktadır. Evkur Collection ürünleri, en iyi yatak odası takımlarını kalitesi en iyi malzeme gruplarını birleştirerek tasarlar. Ürünlerde koku üretmeyen tekrar sökülüp takılırken deforme olmayan malzemeler kullanılır. Yıllarca sağlam ve deforme olmayan ve kullanım ömrünü uzatan bu kriterler kullanıcılar düşünülerek seçilmiştir. Ürün tasarım ve kalitesi ne kadar önemliyse satış sonrası hizmet ve garanti yönetimi önemlidir. Sıkıntısız bir garanti süreci yaşayacağınızdan emin olarak yaptığınız seçimler ürünle ilgili olası sorunların çözümü için önemli bir ayrıntıdır. Birbirinden güzel modellerin bir araya geldiği Evkur Collection ürünleri tercih edilerek gönül rahatlığıyla yıllarca kullanılabilir.

 

Baza Modelleri

 

Yatak baza başlık şeklinde bütüncül setleri Evkur Collection’da bulabilirsiniz. Üzerine yatağın yerleştirilmesine ve eşya düzenlemeye yarayan bazalar, yatak odası takımının en işlevsel parçalarından biridir. Yatağın sağlam bir platform üzerinde durmasını sağlar. Bazalar, yatak altlarında yatağın basitçe yukarı kaldırılıp eşya kabini olarak kullanılması işlevini görürler. Sağlam ve dayanıklı malzemeden yapılmış Evkur Collection bazalar standart üretim modellerine göre çeşitlenir. Tek ve çift kişilik baza setlerinde ortopedik ve ergonomik yapıda yataklar kullanılmalıdır. En iyi yatak baza başlık üçlüsünün şekillendiği Evkur Collection baza seti kolay kullanıma olanak tanıyan özel dizayn detaylarıyla da dikkat çekmektedir.

 

Sürgülü Dolap

 

Kapak sistemlerinin birbiri üzerinde geçebilme özelliğine sahip elbise dolapları kullanışlı ev eşyalarındandır. Dar alanda kullanılmaya daha uygun modelleri olan sürgülü dolaplar, fazla yer kaplamamasına rağmen büyük dağınıkların düzenlenmesine olanak verirler. Geniş eşya düzenleme alanı bulunan sürgülü dolaplarda dolap seçimi yaparken mutla kullanılacak yerin en boy ve yüksekliğine uygun olduğu kontrol edilmelidir. Ahşap ve sade renklerin kullanıldığı dolapların sürgülü kapaklarında modeline göre ayna da olabilir. Ölçü ve iç dizaynları görülebilen en iyi sürgülü dolap modellerini Evkur Collection’dan seçebilir, 28 aya varan hiç peşinatsız taksitli ödeme fırsatı ile seçtiğiniz dolaba hemen sahip olabilirsiniz.

 

Şifonyer

 

Geniş çekmeceleri yüksek katlı modelleriyle birçok evin vazgeçilmez eşyalarından olan şifonyer modelleri Evkur Collection’da! Şifonyerler, kişisel ihtiyacın durumuna göre sadece giysiler için değil farklı eşyaların düzenli saklanabilmesi adına da kullanılabilirler. Çekmeceli şifonyerler sadece yatak odası takımları içinde değil tekil olarak da satın alınabilir. Birinci sınıf malzemeden üretilmiş sağlam gövde ve çekmece yapılarıyla dikkat çeken, ürün garantili şifonyerler farklı modelleriyle Evkur’da.

 

Yemek Odası Takımları

 

En iyi yemek odası takımları arasında Evkur Collection grubundan modeller bulunur. Mobilya takımlarının tamamı mümkün olduğu kadar standart boyutta düzenlenmiştir. TV standı, konsol, orta sehpa ile takım yapılan modellerinde duvar dolabı, duvar aynası ve ayrıca yemek masası takımı da olan modelleri kullanım alanlarına göre çeşitlenmiştir. Yemek odası alırken takımı oluşturan parça sayısına dikkat edilmelidir. Mobilyanın konumlanacağı yerde yeterli alanının olup olmadığı hakkında öngörü sahibi olmayı gerekir. Gerekli ölçüleri aldıktan sonra yemek odası alışverişi yapmak her zaman en doğrusudur. Yemek odası takımları farklı model ve renklerde bulunur. Tarzınıza uygun modellerdeki mobilyalar günlük kullanıma uygun dayanıklı malzemelerden üretilmişlerdir. Yemek odası takımlarını incelerken örneğin TV standını ya da yemek masasını nasıl konumlandırabileceğinize karar verebilirsiniz.

 

TV Üniteleri ve TV Sehpaları

 

Evkur Collection TV sehpaları modern tarzda yorumlanmış modelleriyle dikkat çekiyor. Genellikle yerden yüksekliği alçak olan TV sehpası modelleri, kapaklı geniş üst yüzeyleriyle televizyonların rahat konumlanmasına olanak verir. Ayak yapılarının yüksek olması rahat temizlik yapılmasına ve robot süpürgelerin rahatça kullanılmasını sağlar. Zaman zaman farklı eklentileri de olabilen modeller arasında şömineli TV üniteleri de bulunur. Birinci sınıf malzemelerden üretilmiş en iyi TV sehpası modelleri Evkur Collection ürünleri arasından bulabilirsiniz.

 

Mutfak Masası Takımı

 

Modern ve klasik mutfak masası takımları, farklı konsept anlayışlarıyla Evkur Collection’da bir araya geldi.  Modern ve klasik dizayn edilmiş mutfak masası modellerinde her mutfak dekoruna uyum sağlayabilecek tasarımlar bulmak mümkün. Ahşap mutfak masası ürünlerinde genelde doğal ağaç renklerinin takımlara yansıdığı görülür. Mermer mutfak masası takımlarında ahşap malzemeye uygulanmış özel baskı tekniğiyle görünüm sağlanmıştır. Mermerin soğukluğunu hissetmeden ahşabın sıcaklığıyla konforlu bir kullanım sunar. Modern klasik mutfak masa takımları, irdelenmesi gereken kullanışlılıkta olmalıdırlar. Masa ayak yapılarının sağlam bir şekilde sabitlenmiş yapıda olması gerekir. Etrafında kullanılan sandalye, bank veya tabureleri yeterli ağırlıkları taşıma kapasitesinde olması önemli kalite standartlarındandır. Masa sandalye yüzeyinin silinmeye ve aşınmaya karşı dayanıklı olması önemlidir.

 

En iyi malzemelerden üretilen mutfak masası modelleri Evkur Collection için özenle hazırlandı.  Aradığınız taksitle mutfak masası satın alma fırsatlarını Evkur’da yakalayabilirsiniz.

 

Genç Odası Takımı

 

Yetişkinliğe geçişte davranış biçimleri hayat tarzına göre değişkenlik gösterir. Rahat kullanılan genç odası takımları da tertip ve düzenli yaşamak adına gençlere katkı sağlar. Özellikle eğitim hayatına önemli katkısı olan genç odası takımlarının seçimi çok önemlidir. Öğrencilerin sakin ortamda ders çalışmasına fırsat veren çalışma masası; kitap, kalem gibi eğitim ihtiyaçlarının bir arada düzen içinde bulunmasına katkı sağlar. Elbise ve giysilerin çok rahat düzenlenmesine olanak veren iç dizayna sahip dolap modelleri de düzenli yaşam alışkanlığına etken olabilir. Saat, aksesuar gibi eşyaların hemen yanı başında kolayca izleme fırsatı veren komodin de yatak başuçlarında aranan eşyalardandır. Hem eğitim hem de gelişim çağı gençlere katkı veren genç odası takımları en kaliteli üretim malzemelerinden imal edilerek farklı ürün konseptleri hazırlanmıştır. Model renk ve içerikleriyle dikkat çeken modelleri Evkur Collection genç odası takımları sayfasında beğenilebilir.

 

Ranza

 

Kullanımı daha çok kısıtlı alanlar için tercih edilen ranzalar birden fazla kişinin yatabilmesine fırsat veren kullanışlı eşyalardandır. Ranzalarda kullanım amacı itibarıyla yaşam alanlarına daha fazla yer kazandırmaktır. Küçük büyük herkesin faydalanabileceği yapılarda tasarlanmış ve güvenlikli tasarım ürünleridirler. Konforlu yapılarının yanı sıra görsel olarak ta güzel olan modellerinde sağlamlık ve günübirlik kullanışlılık esastır. En iyi ranza modellerini Evkur Collection sayfasından incelenebilir.

 

Çok Amaçlı Dolap

 

Farklı alanlara uygun ölçülerin bulunduğu çok amaçlı dolap modellerinde her ihtiyaca cevap verebilecek model çeşitliliği bulunur. Tek kapılı çok amaçlı dolap küçük veya dar alanda kullanmak amacıyla kullanılır. Tek kapılı modeller raflı olarak imal edilmiş düzenleme dolaplarıdırlar. Birden fazla alınan ürünler yan yana da kullanılabilir. Ortadan açılır iki kapılı dolap modellerini de yan yana konumlandırılıp kullanılabilmek mümkündür. Bu dolap modellerinde kapaklı ve çekmeceli modellere bakabilirsiniz. Kapak ve çekmece yerleri tasarıma göre şekil alır. Buradaki amaç dolabın azami derecede işlevsel olarak kullanabilmesidir. Çok amaçlı dolapların estetik yapıları da kullanılacak yerin dekoruna uyum sağlayabilecek renklere sahip olmalıdır. Çok amaçlı dolaplar kategorisinden ürün tasarımlarını inceleyebilirsiniz. En iyi çok amaçlı dolap modellerine Evkur’un sunduğu taksitli ödeme avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

 

Fiskos Çay Seti Takımı

 

Fiskos çay seti takımları, sandalye tipi ikili ve tekli koltukların yanı sıra köşeli oturma gruplarını da içerir. Hafif ve kolay taşınabilir yapılarıyla, her ortama uyum sağlayacak model çeşitleriyle evde veya işyerinde kullanılabilir. Ahşap iskeletli, süngerli kumaşla dizayn edilmiş modeller çay setleri arasında en çok tercih edilen çeşitlerdendir. Metal ahşap ve sünger minder kaplı modelleri farklı tür kumaş seçenekleriyle sunulur. Mutlaka incelenmesi görülmesi, gereken çay seti modellerinin her biri sunduğu rahatlıkla da beklentilerin üzerinde konfor sağlamaktadır.

 

Bank Takımları

 

Bank takımları genel olarak 1 adet açılabilir fonksiyonel masa, büyüyebilen ve fonksiyonel özellik kazanan bank, konforlu iki adet sandalye içerir. Kullanım rahatlığı olarak her yönlü kullanılmaya müsaade eden banklar, modern klasik masa takımı modellerinin bir aradaki mükemmel görünümüne sahipler. Sandalyeler uzun ve kısa alanda konumlandırılabilir veya ilave tabure ve sandalyeyle fazla kişinin oturması sağlanabilir.

 

Modern tarz gözetilerek tasarlanan metal ayakları ve sünger oturum yerleriyle sırtsız banklar masa altlarına rahatça girebilen boyutlarda üretilir ve genellikle bu amaçla kullanılırlar. Yer kaplamayan yapıları yan yana oturmaya yarayan oturum dizaynı ile oldukça kullanışlıdır. Oturum yeri kaplama yüzeyinin altı süngerli destek verdiğinden rahat oturum sağlar. Sağlam ve modern tarz sırtsız bank çeşitlerini Evkur Collection ürünleri arasında görebilirsiniz.

 

En güzel modeller, en kaliteli mobilyalar, güncel tasarımlarıyla Evkur’da. Eviniz ve ofisiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm mobilyaları hiç peşinatsız, kredi kartsız 28 aya varan taksitle satın alabilirsiniz.

Özeti Göster