⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Marka
Renk
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Mutfakta Yardımcı Cihazlar Evkur'da

Gıda Hazırlama Cihazları

Günümüzde tüketicilerin birçoğu kendi yemeklerini ve içeceklerini kendileri hazırlamak istemektedir. Bu sebeple amatör ya da profesyonel olan herkes kendi emekleri ile istedikleri yiyecek ve içecekleri hazırlamalarına yardımcı olacak cihazlar üretilmektedir. Bu cihazlar arasında; kıyma makineleri, yumurta haşlama makineleri, mutfak terazileri, kahve öğütme makineleri ve et kıyma makineleri gibi tüketicilere yiyecek ve içecek hazırlama aşamasında yardımcı olabilecek birçok farklı ürün bulunmaktadır.

Tamamını Göster

Gıda Hazırlama Cihazları

 

Günümüzde tüketicilerin birçoğu kendi yemeklerini ve içeceklerini kendileri hazırlamak istemektedir. Bu sebeple amatör ya da profesyonel olan herkes kendi emekleri ile istedikleri yiyecek ve içecekleri hazırlamalarına yardımcı olacak cihazlar üretilmektedir. Bu cihazlar arasında; kıyma makineleri, yumurta haşlama makineleri, mutfak terazileri, kahve öğütme makineleri ve et kıyma makineleri gibi tüketicilere yiyecek ve içecek hazırlama aşamasında yardımcı olabilecek birçok farklı ürün bulunmaktadır. İnsanlar bu ürünler aracılığıyla istedikleri yiyecek ve içeceklerin hazırlığını yapabilmekte, istedikleri zaman evlerinde kendi yiyecek ve içeceklerini hazır hale getirebilmektedir. Evkur’da yiyecek ve içecek hazırlığına yardımcı olabilecek yüzlerce ürün çeşidi bulunmaktadır. Evkur’un sağladığı kredi kartsız ve taksitli ödeme seçeneklerinden faydalanarak ihtiyacınız olan ürüne sahip olabilirsiniz.

 

Kıyma Makineleri

 

Kıyma, tüketicilerin sıklıkla tercih ettiği bir et ürünüdür. Kasap, market ya da süpermarketlerde et kıymak için üretilmiş makineler tarafından çekilir ve et, kıyma haline getirilmiş olur. Tüketiciler etlerini öğüterek kıymaya çevirme işlerini evlerinde de gerçekleştirebilirler. Kıyma makinesi ev ortamında istediğiniz et türünü öğüterek kıyma haline getirebilmelerine olanak sağlamaktadır. Kıyma makineleri elektrikli kıyma makineleri ve manuel kıyma makineleri olmak üzere iki çeşit olarak satışa sunulmaktadır. Elektrikli kıyma makinesi istenilen et türünün makinenin içerisine atılması ile öğütme işlemine başlar. Fakir kıyma makinesi ayarlanabilir hız seçenekleri sayesinde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Kıyma makinesinin bir süre çalışmasının ardından kıyma makinesinin içerisine atılan et türü kıyma haline gelmiş olur. Manuel kıyma makineleri ile tüketicilerin kıyma makinesinin bir kenarındaki kolu çevirmeleri yolu ile çalışır. Arnica kıyma makinası çeşitlerini Evkur ayrıcalığı ile ödeme şeklini kendinize uygun olarak belirleyerek satın alabilirsiniz. Kıyma makinesi fiyatları ürün marka ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. İhtiyacınız olan taksitle kıyma makinesine kredi kartsız 24 aya varan taksitlerle sahip olabilirsiniz.

 

Yumurta Haşlama Makineleri

 

Tüketiciler ev ortamında kendi yiyecek ve içeceklerini hazırlamak istemelerinin yanında hazırladıkları yiyecekleri kolay ve hızlı yoldan da hazır hale getirmek istemektedir. Tüketicilerin yiyecek ve içecek hazırlama işlerinde onlara yardımcı olacak birçok ürün vardır. Günün en önemli öğünlerinden olan kahvaltıda sıklıkla tüketilen haşlanmış yumurta, herkesin hızlı bir şekilde hazırlamak istediği yiyeceklerin başında gelir. Yumurta haşlama makinesi tüketicilerin tercih ettikleri yumurtaları istedikleri oranda haşlamalarını ve yemeye hazır hale getirmelerini sağlayan yardımcı bir üründür. Yumurta pişirirken yaşanan en büyük sorunlardan yumurtanın ne kadar ve kaç dakika pişirileceği sorunu, yumurta haşlama makinesi ile giderilmiş olur. Yumurta haşlama makinesi, tüketicilerin yumurtalarını az pişmiş, orta pişmiş ya da çok pişmiş şekilde kolaylıkla hazırlayabilmelerini sağlamaktadır. 

 

Mutfak Terazileri

 

Kendi mutfağında yiyecek ve içecek hazırlamak isteyenlerin kullandığı cihazlaradan bir diğeri de mutfak terazisidir. Yiyecek ve içeceklerin ev ortamında dışarıda satıldığı kadar profesyonel bir şekilde hazırlanması için tüketicilerin kullandıkları malzemelerin doğru oranda kullanılması gerekmektedir. Dijital mutfak terazisi son dönemlerde sıklıkla kullanılan ve kullanım kolaylığı ile en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bu doğrultuda üretilmiş ve tüketicilerin yiyecek malzemelerini doğru oranda belirleyebilmelerini sağlayan mutfak terazisi tüketicilere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Kahve, un, sos ve baharat gibi gıda türlerinin tüketicilerin hazırlamak istedikleri yiyecekler için belirli oranlarda kullanılması gerekmektedir. Hassas mutfak terazisi mutfak severlerin yiyecek hazırlarken tarifteki malzemeleri doğru oranda kullanabilmelerini ve bunun sonucunda doğru oranda hazırlanmış enfes çeşitlere ulaşmalarını sağlar. Evkur, yiyeceklerini ve içeceklerini doğru oranlarda ve profesyonel şekilde hazırlamak isteyen tüketicilerin kullanabilecekleri mutfak terazisi çeşitlerini müşterilerine sunmaktadır.

 

Evde İçecek Hazırlamak

 

Mutfakta bir şeyler hazırlamayı seven herkes yiyecek hazırlamada olduğu gibi ev ortamında kendi istedikleri ve tercih ettikleri içecekleri de hazırlayabilmektedir. Tüketiciler, hazırlamak istedikleri içeceğe karar verdikten sonra bu içecek türünün tarifini alırlar. Mutfak terazisi yardımıyla doğru oranlarda yardımcı ürünleri tartan ve miktarını belirleyen tüketiciler, aldıkları tarife uygun biçimde içeceklerini hazır hale getirebilirler. İçeceklerin ev ortamında tüketiciler tarafından hazırlanması, tüketicilerin masrafını azalttığı gibi zaman açısından da kazanç sağlamalarına destek olmaktadır.

 

Kahve Öğütme Makineleri

 

Kahve severlerin ev ortamında hazırlamayı en çok tercih ettiği içecek türlerinin başında kahve gelmektedir. Kahve, gündelik olarak birçok kullanıcının tükettiği bir içecek türüdür ve günün belli bir kısmını evde geçiren tüketiciler için kendi mutfaklarında hazırlanması gerekir. Tüketicilerin evlerinde kaliteli bir şekilde kahve hazırlamalarını sağlayacak ürünlerin başında ise kahve öğütme makinesi gelmektedir. Kahve çekme makinesi evlerde en çok tüketilen içeceklerden biri olan kahvelerinizi en taze ve lezzetli bir şekilde içebilmenize olanak sağlar.

 

Damak tadına uygun ve taze bir kahvenin yapımı için en önemli etken kahvenin taze çekilmiş olmasıdır. Kahve öğütücü tüketicilerin istedikleri ortamda kahvelerini taze bir biçimde çekebilmelerine ve dolayısıyla taze bir kahve içim zevkine erişebilmelerini sağlamaktadır. Kahve öğütme makineleri elektrikli ve manuel olmak üzere iki çeşittir. Evkur, kahvesini taze bir biçimde öğütmek isteyen tüketiciler için çeşitli kahve öğütme makinelerini satışa sunmaktadır.

 

Evde Yiyecek Hazırlamak

 

Tüketiciler, mutfak terazisi, kıyma makinesi ve yumurta haşlama makinesi gibi yemek hazırlamaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış ürünleri tercih edebilirler. Evde yemek hazırlamak, tüketicilerin yemek amacıyla tercih ettikleri ürünlerin içerisinde ne olduğunu tam olarak bilebilmelerine olanak sağlamaktadır. Kendi yiyeceğini ev ortamında kendisi hazırlayan tüketiciler, aynı zamanda istedikleri yağ, kalori ve tuz gibi oranlarda yiyecekler hazırlayabilirler. Böylece tüketiciler bir yandan kendi damak zevklerine uygun yiyecekler tüketmiş olurken diğer bir yandan da istedikleri oranda sağlıklı beslenme fırsatını yakalayabilirler. Evkur, tüketicilerin yiyecek hazırlamalarına yardımcı olacak birçok ürünü tüketiciler için satışa sunmaktadır. 

 

Gıda Hazırlama Cihazı Seçimi

 

Gıda hazırlama cihazlarının tüketiciler tarafından seçilirken belirli tercih edilme kriterleri vardır. Tüketiciler gıda hazırlama cihazı seçimi söz konusu olduğunda öncelikli olarak sıklıkla tükettikleri gıdaları ya da yiyecekleri belirlerler. En çok tüketilen yiyecek ve içeceklerin belirlenmesinin ardından tüketiciler istedikleri yiyecek ve içeceklerin hazırlanması konusunda onlara yardımcı olacak gıda hazırlama cihazlarını seçerler. Ev ortamında sıklıkla kıyma kullanan bir tüketici et kıyma makinesi tercih ederken evde bir şeyler hazırlama tercihini yiyecek yerine içecekten kullanan tüketiciler kahve öğütme makinesi satın almayı tercih edebilirler. Dolayısıyla gıda hazırlama cihazlarının seçimindeki en önemli kriter tüketicilerin beslenme alışkanlıkları ve favori yiyecek ve içecekleridir. Ev ortamında kendilerine yiyecek ve içecek hazırlama konusunda yardımcı olacak gıda hazırlama cihazlarını seçen tüketiciler, istedikleri sıklık oranı ve miktarda yiyecek ve içeceği kendi istedikleri zaman hazır hale getirip istedikleri zaman tüketilebilir.

 

Gıda Hazırlama Cihazlarının Bakımı

 

Gıda hazırlama cihazları tüketicilere ev ortamında yiyecek ve içecek hazırlama konusunda yardımcı olan ekipmanlardır. Tüketicilerin yiyecek ve içeceklerini hazırlayan bu gıda hazırlama ekipmanlarının tüketicilerin sağlığı ve gıda hazırlama cihazlarının kullanım ömrünün uzunluğu açısından sıklıkla bakımının yapılması ve temizlenmesi gerekmektedir. Kıyma makinesi, yumurta haşlama makinesi ve kahve öğütme makinesi gibi gıda hazırlama ürünlerinin kullanıldıktan sonra içerisinde yiyecek artıkları kalmış olabilir. Tüketiciler, gıda hazırlama cihazlarını istedikleri yiyecek ve içeceklerin hazırlanması amacıyla kullandıktan sonra temizlemeleri gerekir. Gıda hazırlama cihazlarının temizliklerinin tüketiciler tarafından düzenli olarak yapılması, gıda hazırlama cihazlarının kullanım ömrünün de uzun olmasını sağlamaktadır. İstedikleri ortamda kendi yiyecek ve içeceklerini hazırlamak isteyen kullanıcılar, ihtiyaç duydukları birçok malzemeyi Evkur’da bulabilir ve Evkur’un sağladığı ödeme kolaylıklarından faydalanarak bu malzemeleri satın alabilirler. 

 

Özeti Göster