⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Marka
Ürün Tipi
Daha fazla göster Daha az göster
Renk
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Değişik Kek Kalıpları Evkur Avantajlarıyla Uygun Fiyata!

Kek Kalıbı Modelleri

Kek herkesin çok sevdiği bir tatlı türüdür. Bu yüzden kek kalıpları her evde bulunan ürünlerin başında gelmektedir. Birbirinden farklı kek kalıbı modelleriyle dilediğiniz zaman kek yapabilirsiniz.

Tamamını Göster

Kek Kalıbı Modelleri

 

Kek herkesin çok sevdiği bir tatlı türüdür. Bu yüzden kek kalıpları her evde bulunan ürünlerin başında gelmektedir. Birbirinden farklı kek kalıbı modelleriyle dilediğiniz zaman kek yapabilirsiniz. Ayrıca küçük kek kalıplarından atıştırmalık kekler yapabilirsiniz. Kek kalıbı silikon, döküm, seramik, cam, porselen, kelepçeli, gül desenli ve granit gibi birbirlerinden farklı modelleri kullanarak lezzetli kekler yapabilirsiniz. Kelepçeli kek kalıpları en çok tercih edilen modeller arasındaki yerini almaktadır. Kelepçeli kek kalıpları modeli kullanışlı bir yapıya sahiptir. Kelepçeli olmasından dolayı yapmış olunan kekler kelepçelerinden kolaylıkla çıkmaktadır. Kelepçeli kek kalıpları oldukça derindir ve geniş aileler için rahatlıkla kullanılabilir. Siz de aradığınız modeli Evkur’da bulabilirsiniz.

 

Kek Kalıbı Çeşitleri

 

Kek kalıbı modelleri arasında tercih yaparken farklı materyallerden üretilen kek kalıplarını inceleyebilirsiniz. Cam kek kalıpları diğer kek kalıplarına göre daha çabuk pişirir. Genel olarak soslu ve şerbetli kekler için kullanılan cam kalıpların dezavantajı kekin hamurunun kalıba yapışmasıdır. Bu yapışmayı önleyebilmek için kalıba bol bol sıvı yağ sürülmelidir. Granit kek kalıbı ideal kek kalıbı çeşididir. Granit kek kalıplarının bakımı daha zordur. Ayrıca evde cupcake kek yapmak isteyenler için kağıt kek kalıpları bulunmaktadır.  Döküm kek kalıbı son dönemlerin en trend kek kalıbı çeşididir. Her çeşit fırın ve sıcaklık derecesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Döküm kek kalıpları diğer kek kalıplarına göre daha hassastır ve dikkatli kullanılması gerekir. Döküm kek kalıplarının en önemli özelliği ısıyı doğru ve eşit bir şekilde dağıtır. Bu nedenle kekin pişirme süresi bir tık uzun sürebilmektedir. Tart kek kalıbı ile çeşitli tariflere bakarak tart ve kekler yapılabilir.

 

Mini Kek Kalıbı

 

Her yaştan insanın zevkle yediği mini kekler özel kaplardan oluşur. Mini kek kalıbı modelleri kek pişirmek için idealdir. Farklı boyut ve şekillerle mutfakta yaratıcılık sergileyebilirsiniz. Metal, kağıt, silikon gibi seçenekleri bulunan mini kek kalıplarıyla lezzetli kekler yapabilirsiniz. Granit kek kalıbı mutfaklarda en çok rastlanan ürünlerdendir. Gerek tencere gerekse de kek kalıbı olarak piyasada satışa sunulmaktadır. Granit kek kalıbı yanmaz, yapışmaz özelliğe sahiptir. Bu yüzden türlü yemek ve tatlılar yapabilirsiniz. İnsan sağlığı açısından zararlı olmadığı için mutfaklarda yerini almaktadır. Kek kalıbı pasta ve kek yapmak isteyenler için ideal mutfak gerecidir. Yapacağınız kek ve pastaları kek kalıplarını kullanarak istediğiniz şekle sokabilirsiniz. İhtiyacınıza göre kek kalıbını belirleyerek lezzetli kekler yapabilirsiniz. 

 

Kek Kalıbı Fiyatları

 

Kek kalıbı fiyatları tercih edeceğiniz modele göre değişiklik göstermektedir. Alacağınız kek kalıbının şekli, tasarımı, fonksiyonu fiyatı belirlemede son derece önemlidir. Siz de seçtiğiniz kek kalıbı ile lezzetli kekler yapabilirsiniz. Kek kalıbı setleri çayın ve kahvenin yanında en iyi giden yiyecekleri ve değişik tipte kekleri yapmakta kullanılabilir. Kek kalıbını kullanarak iyi pişmiş, yumuşak ve lezzetli kekler yapabilirsiniz. Yapışmaz özelliği olan kek kalıpları kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır. Ortaya çıkacak olan kek modelleri ise seçilen kalıba göre değişiklik göstermektedir. Şekilli kek kalıpları farklı biçimlere göre üretilmektedir. Klasik, yuvarlak, kare ve dikdörtgen parçalardan oluşan setler halinde sunulmaktadır. Boyut olarak değişiklik gösteren kek kalıplarını satın alabilirsiniz. Kaliteli kek kalıplarını Evkur’dan uygun fiyata ister taksitle, ister kredi kartsız elden taksitle satın alabilirsiniz. Daha büyük ihtiyaçlarınız için de aynı ödeme avantajları geçerli olup, dilerseniz senetle ödemeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca Evkur'ın sunduğu avantajlı kampanyalarla saklama kapları ve evinizin ihtiyacı olan mutfak gereçlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Özeti Göster