⇡ Başa Dön
Marka
Renk
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Kulaklık Modelleri ve Fiyatları

Kulaklık Modelleri

Kulaklık, iki hoparlör aracılığıyla bağlı olduğu elektronik cihazdan kullanıcının seçmiş olduğu sesli medyayı çalmaya yarayan bir elektronik alettir. Kulaklıklar kullanıcıların dışarıya ses vermeden ve dolayısıyla dışarıdaki insanları rahatsız etmeden istedikleri müzikleri ve sesleri dinleyebilmesine olanak sağlamaktadır. Kulaklıkların bazı türleri kullanıcıların ses dinleme ihtiyacını karşılarken aynı zamanda mikrofonlu kulaklık çeşitleri kullanıcıların telefon görüşmesi yapabilmesine de olanak sağlamaktadır. 

Tamamını Göster

Kulaklık Modelleri

 

Kulaklık, iki hoparlör aracılığıyla bağlı olduğu elektronik cihazdan kullanıcının seçmiş olduğu sesli medyayı çalmaya yarayan bir elektronik alettir. Kulaklıklar kullanıcıların dışarıya ses vermeden ve dolayısıyla dışarıdaki insanları rahatsız etmeden istedikleri müzikleri ve sesleri dinleyebilmesine olanak sağlamaktadır. Kulaklıkların bazı türleri kullanıcıların ses dinleme ihtiyacını karşılarken aynı zamanda mikrofonlu kulaklık çeşitleri kullanıcıların telefon görüşmesi yapabilmesine de olanak sağlamaktadır. Kulaklıklar, dinlenecek sesin alındığı elektronik cihazın desteklemesine göre kablolu ya da kablosuz olmak üzere iki farklı şekilde kullanılabilmektedir. Kablosuz kulaklıklar, günümüzde kablolu kulaklıklara oranla daha fazla tercih edilmektedir. Kulaklıklar, aynı zamanda kulak üstü kulaklık ve kulakiçi kulaklık olarak ikiye ayrılmaktadır. Kulakiçi kulaklıklar, kulağın içine giren minik uçlardan oluşurken kulak üstü kulaklıklar kulakları kapatacak büyüklükte olmaktadır. Evkur, kablolu ya da kablosuz fark etmeksizin kullanıcıların ihtiyaç duyduğu birçok kulaklık çeşidini kullanıcılarına sunmaktadır. Kulaklık ile birlikte kullanacağı elektronik cihazına göre tercih edeceği kulaklık çeşidine karar veren kullanıcılar, Evkur’da istedikleri kulaklıkları rahatlıkla bulabilirler.

 

Kablosuz Kulaklıklar

 

Bluetooth kulaklık, bluetooth teknolojisi ile çalışan, kullanıcıların kablo kullanmadan müzik dinleyebilmelerine olanak sağlayan bir kablosuz kulaklık türüdür. Bluetooth desteği olan bir ses çalma cihazı ve bluetooth desteği olan bir kulaklığın bluetooth bağlantısı aracılığıyla eşleştirilmesi sonucu kablosuz sesli çalma işlemi kullanıcı için hazır hale gelmiş olur. Bluetooth bağlantı ile kablosuz bir şekilde çalmak istedikleri sesi çevredeki insanları rahatsız etmeden ve kablo kalabalığı olmadan çalabilen kullanıcılar, dinledikleri seste gecikme yaşamadan istediklerini dinleyebilirler. Bluetooth kulaklık modelleri, günümüz itibari ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bluetooth kulaklık çeşidinin en büyük avantajı, kablo kalabalığını ortadan kaldırmış olmasıdır. Ortada herhangi bir kablo yokken kullanıcıların müzik dinlemesine olanak sağlayan en iyi bluetooth kulaklık çeşitleri oldukça fazla tür ve şekillerde olabilmektedirler. Kullanıcılar Evkur’da bulunan çok sayıda bluetooth kulaklık çeşidinden elektronik cihazlarına uygun olanını kolaylıkla tercih edebilirler.

 

Kablosuz Kulaklık Çeşitleri

 

Kablosuz kulaklıklar bluetooth kulaklık kulak içi ve bluetooth kulaklık kulak üstü olmak üzere iki farklı yapıda üretilirler. Kulaklıkların kulaklarının içerisine girmesi ile müzik deneyiminin daha ileri bir seviyeye taşındığını düşünen kullanıcılar kulakiçi kulaklıkları tercih etmektelerdir. Kulaklığın baş üstünde dönen oval bir yapıyla birbirine bağlandığı ve kullanıcıların kulaklarını tamamen örten kulaklıklar ise müzik dinlerken kulaklarının tamamını kapatmak isteyen kullanıcıların tercih ettiği kulaklık türlerindendir. Her iki kulaklık türü de müziği yalnızca kullanıcının duyabilmesine yönelik olarak çalar. Kullanıcılar, kulak içi ya da kulak üstü kulaklıkların hangisinin kendilerine daha uygun olduğuna karar verdikten sonra kulaklık seçimlerini yaparlar. Kulak içi kulaklıklar oldukça hafiftirler. Dolayısıyla kulaklığın daha ağır ya da daha hafif olması da kullanıcıların kulaklık seçimi söz konusu olduğundaki kriterlerinden biridir. Gaming kulaklık çeşitleri de oyuncuların farklı ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ürünlerden biri olarak piyasada yer alır.  Oyun keyfini katlamak için alınan aksesuarların başında kaliteli ses veren oyuncu kulaklıkları yer alır.

 

Kulaklık Fiyatları

 

Taksitli kulaklık satın almak isteyen kullanıcılar, ihtiyaçlarını kolaylıkla Evkur’dan temin edebilirler. Kulaklık seçimi söz konusu olduğunda kullanıcılar ilk olarak kablolu ya da kablosuz kulaklık türlerinden hangisini tercih edeceklerine karar vermeleri gerekir. Kullanıcıların bu adımdan sonraki tercihleri kulaklıklarının kulak içi mi yoksa kulak üstü mü olacağıdır. Kulak içi ya da kulak üstü kulaklık çeşidine karar veren kullanıcılar bu adımdan sonra kulaklıklarının modeline karar verebilirler. Kredi kartsız kulaklık almak isteyen kullanıcılar, bahsi geçen bu kriterlere uygun olarak tercih edecekleri kulaklıkların hemen hepsini Evkur’da rahatlıkla bulabilir ve Evkur’un onlara sağladığı çeşitli ödeme kolaylıklarından faydalanarak istedikleri kulaklıklara sahip olabilirler. Kablolu kulakiçi kulaklık, kulaküstü kablolu kulaklık modelleri ve çok daha fazlası Evkur’da sizi bekliyor.

 

 

Özeti Göster