⇡ Başa Dön
Marka
Renk
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Media Player Teknolojisi: Akıllı TV’ye Dönüştürücü Stick Cihazlar

Görüntü kalitesi iyi fakat eski teknoloji olduğu için internete bağlanamayan bir televizyonunuz varsa TV Stick cihazıyla televizyonunuzu akıllı TV’ye dönüştürebilirsiniz. Sadece internette olan dizi ve filmleri izlemeye yarayan internet uyumlu android cihazlardır.

 

Kurulumu ise çok basittir. Televizyona tak, Wİ-Fİ ağına bağlan ve iyi bir hızda sosyal medya ağlarına erişim sağla veya dizi ve film izle! Kullanmak için yapacağınız sadece bu adımları yerine getirmektir.

Tamamını Göster

Görüntü kalitesi iyi fakat eski teknoloji olduğu için internete bağlanamayan bir televizyonunuz varsa TV Stick cihazıyla televizyonunuzu akıllı TV’ye dönüştürebilirsiniz. Sadece internette olan dizi ve filmleri izlemeye yarayan internet uyumlu android cihazlardır.

Kurulumu ise çok basittir. Televizyona tak, Wİ-Fİ ağına bağlan ve iyi bir hızda sosyal medya ağlarına erişim sağla veya dizi ve film izle! Kullanmak için yapacağınız sadece bu adımları yerine getirmektir. Android olmayan LCD TV ve LED TV’ler, Andoid TV stick ile media player özelliğini kazanmış olur.

 

Özellikle cep telefonu işletim sistemi olarak bilinen Android yazılımları TV, tablet gibi faklı teknolojik iletişim araçlarında da kullanılır. TV stickler kısaca android özellikleri ve cep telefonu uygulamalarının medya player özelliklerini televizyona kazandıran küçük portatif cihazlardır. Bu cihazlar, internet bağlantısı uygulamalarıyla takıldığı televizyonun görüntü kalitesi arttırma gibi bir fayda da sağlıyor. Aradığınız Android stick modelini Evkur’da bulabilirsiniz.

 

Android stick cihazlarla internete bağlanarak Google’da arama yapabilir ve Youtube kanallarına ulaşım sağlayabilirsiniz. İnternet medya kanalları aracılığı ile birçok seçkin dizi ve filmlere ulaşmak artık çok kolay. Görüntü kalitesi ve ses sistemindeki artışla kullanıcıların beklentilerinin çok üzerinde özellikleri deneyimlemeye fırsat sunuyor. Bu şekilde üye olduğunuz tüm dijital platformları dilediğiniz gibi takip edebilirsiniz. Çocuklar için birçok seçkin çizgi film örneklerinin ve filmleri uygulama üzerinden izlenebilir. Örneğin, Japon animeleri seviyorsanız bu çizgi filmlerinin de olduğu platformlarda dünyaca ünlü birçok çizgi yapımda izlenebilir. Dijital yayın yapan platformların sadece kendi içerikleri içinden ulaşılabilen özel film ve diziler ilginç yapımları izlemeye olanak veriyor. Ulusal kanallarda yer bulamayan birçok yapım programlar cihaz içindeki uygulamalardan seçilebiliyor.

 

İnternet medyasıyla etkileşim içinde olan kendinden android özellikli televizyonlar birçok ekstra ilave kullanım avantajı taşımaktadır. İnternete özel medyada, sinema ve dizi izlemenin yanı sıra farklı zevklere ve yaş grubuna hitap eden birçok program bulunmaktadır. SMART TV dışındaki televizyonlar bu özelliklere sahip değillerdir. Android stick cihazlar bu ihtiyacın karşılanması için üretilmiş cihazlardır. Çocuklar için eğitici eğlendirici programları yayın zamanını beklemeden dilediğiniz zaman izleyebilme fırsatı stick cihazlarıyla mümkün olabilmaktedir. Sadece uygulamaya özel aboneliklerle seyredilebilen filmlere ve dizilere erişim sağlayabilen stick cihazlarda kaliteli yapımlar izlenebilir.

 

Android Stick Cihaz Özellikleri

 

Android stick cihazlar ise görüntü ve ses kalitesini yükseltip lisanslı uygulamalarıyla program içeriklerine erişim sağlıyorlar. Televizyon görüntü kalitesini üst seviyede izletme fırsatı veren media player stick cihazlar mobil telefonların alt yapısında işletim sistemlerinde kullanılan teknolojileri kullanılır. En iyi ses sistemi deneyimini televizyona taşıyabilen cihazlarda iyi kalitede film veya program izleyebilirken çok ses sistemlerinden de istifade edilebilir. Cep telefonunuzdaki görüntüyü televizyon ile paylaşabilme olanağı veren modelleri olan stick cihazlar birçok özellik taşımaktadır. Cep telefonu içindeki video resim veya farklı dosyaları ekrana yansıtabilen android stick cihaz modelleridir. Sesle kontrol edilebilen kumanda özelliği olabilen android stick cihazlarla istenilen programlara çabuk erişim sağlanabilir.

 

Sevilerek takip edilen diziler, filmler istenilen saatte reklamsız kesintisiz bir şekilde izlenebilir. Tv, monitör veya projeksiyon cihazınıza takıp çalıştırabileceğiniz android stick bu cihazların tamamında sorunsuzca çalışabilir. İster TV ekranında film izleyebilir, isterseniz de sıradan bir monitörü TV özellikli media playera dönüştürebilirsiniz. Projektörlerde de kullanılabilen stick cihazlar seçkin filmleri dev ekrana yansıtarak izleme fırsatı verir. Akıllı kumanda özelliği ile sesli yönlendirmelerle programlar arası geçiş yapabilme özellikleri de stick kumanda da bulunabilmektedir. Stick kumandalar, kullanımı kolaylığı saplayan özellikler taşır. Ses açma ve kapatma, programlar arası gezinti hızlı etkileşimle yapılabilmektedir. TV uydu anteninden bağımsız internet ortamında geçiş yapma özelliği olan cihazlar portatif yapıları ile farklı yerlerdeki cihazlarda kullanılabilirler. Kolayca montajı yapılabilen cihazlar cepte taşınabilecek kadar küçük olmasıyla dikkat çeker.

 

Android TV Stick Fiyatları

 

Marka ve modellerine göre stick fiyatları değişkenlik gösterebilir. Küçük yapılarına rağmen bugünün son teknoloji TV özelliklerini fazlasıyla cihaza kazandıran stick cihazlar çoğu zaman en yeni TV modellerinde eksik kalan bazı sistemlerinde televizyon üzerinde çalışmasına olanak veriyor. Yeni bir televizyon almaktansa elinizdeki model kaliteli fakat akıllı olmayan televizyonunuza stick alarak bütçe dostu bir karar almış olursunuz.

 

En iyi android stick cihazlara Evkur güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Taksitle, hiç peşinatsız, kredi kartsız 24 aya varan vade fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

 

 

Özeti Göster