⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Daha fazla göster Daha az göster
Marka
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Mobilya

Mobilya çeşitleri yaşam alanlarının vazgeçilmez parçalarının başında gelmektedir. Evlerde ve ofislerde kullanılan mobilyaların göze hitap eden ve konfor sağlayan özellikte olması istenmektedir. Bu yüzden çeşitli markalar, farklı tasarımlarda birçok mobilya tasarlamıştır. Şık ve rahat olan bu mobilyalar kişisel zevkler ve maddi imkânlar doğrultusunda tercih edilmektedirler.

Tamamını Göster

Mobilya çeşitleri yaşam alanlarının vazgeçilmez parçalarının başında gelmektedir. Evlerde ve ofislerde kullanılan mobilyaların göze hitap eden ve konfor sağlayan özellikte olması istenmektedir. Bu yüzden çeşitli markalar, farklı tasarımlarda birçok mobilya tasarlamıştır. Şık ve rahat olan bu mobilyalar kişisel zevkler ve maddi imkânlar doğrultusunda tercih edilmektedirler. Mobilyaların tasarımları ve çizgileri markadan markaya göre değişmekte olup markalar her kullanıcıya hitap edebilecek tarzda ürünler üretilmektedirler. Çeşitliliği arttıran unsurlar farklı renk seçenekleri, tasarım farklılıkları ve üretildikleri materyallerdir. Mobilya fiyatları da bu özellikler doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Evlerde ve ofisler bulunan her odaya ve ihtiyaçlara yönelik üretilen mobilyalar tekli satılabildikleri gibi toplu paketlerde de satılmaktadırlar. Kendi zevkleriniz doğrultusunda kombinleyip kullanabilir veyahut da kombinlenmiş hazır paketlerden edinebilirsiniz.

 

Mutfak Mobilyaları ve Özellikleri

 

Sandalyeler sıklıkla mutfaklarda kullanılan ev eşyalarından birisidir. Kumaş kaplama olanları, metal olanları veya ahşap gibi farklı materyallerden üretilen çeşitleri vardır. Masa takımlarına ve bulunacağı ortamın genel renklerine ve tasarımına, oturma sıklığına ve beklenilen konforuna uygun olarak seçilmektedir. Yemek odalarının en önemli parçası olan masalar, konforlu bir şekilde yemek yeme olanağı sunar. Masalar 4-6-8 kişilik olacak şekillerde tasarlanır ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre satılırlar. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen hatlara sahip olan modelleri mevcuttur. Mermerden, suntadan, ahşaptan ve camdan üretilen çeşitleri vardır. Masa takımları tercihe göre mutfaklarda kullanılabilen veya salonlarda kullanılabilen modeller şeklinde üretilmektedir. Bir masa ve birkaç sandalye ile beraber satın alınarak ayrı ayrı alma zahmetinden sizi kurtararak, zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Pek çok modelde üretilen bu takımlar metal veya ahşap seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

 

Tabureler evlerde ve ofislerde tercih edilen dekoratif kullanıma sahip oturaklardır. Sandalyelerin fazla yer kaplayacağı küçük alanlarda ve masaların etrafında sıkça tercih edilirler. Ekmekleri sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilmek, bayatlamasını yavaşlatmak adına kullanılan eşyalardan bir tanesidir. Üst rafında ekmek saklanırken, alt rafları mutfakta ekstra depolama alanı olarak kullanılabilmektedir. Farklı renkleri ve tasarımları ile birçok tarzdaki mutfaklara rahatlıkla uyum sağlar. Yemek odaları salon takımlarını tamamlayan mobilya modelleri arasında yer alır. Sevdikleriniz ile beraber yenilen yemekleri keyifli ve konforlu hale getiren yemek takımları, yemeklerinizi ve sunumlarınızı da göz alıcı hale getirmeye yardımcı olacaktır. Üretildikleri materyallere ve kişi kapasitelerine göre fiyatları değişkenlik gösterir. Genellikle misafir yemek takımlarının ve örtülerin depolandığı konsollar aynalı veya aynasız olarak, çekmeceli veya kapaklı seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Yemek masaları, sandalyeler ve konsollar toplu alınabildiği gibi tekli alımları da mevcuttur. Kendi zevklerinize göre mobilyalarınızı ayrı ayrı kombinleyebilir, uzun vadede kullanabilirsiniz. Salonlarda televizyonların konumlandırıldığı dekoratif parçalardır. Bazı modeller duvara monteli ve uçan raflı sisteme sahipken bazı modeller sehpa şeklindedir. Çekmeceleri veya kapaklı dolapları olan modellerde mevcuttur. Farklı boyutlarda üretilen üniteler, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda satın alınmaktadır.

 

Salon ve Oturma Odası Mobilyaları ve Özellikleri

 

Berjer koltuklar salon mobilya takımlarınızı tamamlayan, dekorasyonunuza canlılık katan son derece modern ve konforlu parçalardan birisidir. Yalnızca evlerde değil ofislerde ve ticari işletmelerde sık kullanıma sahiptir. Pek çok renk seçeneği ve tasarımıyla kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Salon takımları evlerin en gözde parçalarıdır. Kullanılacak mobilyalar tüm salonun tarzını doğrudan etkilemektedir. Pek çok tarza hitap eden mobilya modelleri vardır. Son yıllarda avangart, chester ve L koltuk takımları popüler olmuştur. Mobilya fiyatları kullanılan kumaş türlerine, tasarım şekillerine, koltuk takımını kullanabilecek kişi sayısına ve kalitesine göre değişmektedir. Sıklıkla küçük evlerde tercih edilen köşe takımları bekârların ve yeni evli çiftlerin en sık tercih ettiği modellerden birisi olmuştur. Farklı renk seçenekleri ile salonunuz da eğlenceli bir hava yakalayabilir, eklenebilir veya çıkartılabilir özellikleriyle de evde yaşayan kişi sayısına bağlı olarak güncelleyebilirsiniz. Kanepelerin oturma gruplarından farklı yerden yükseklikleri ve oturma kısımlarının genişlikleridir. Kanepeler koltuk takımlarına göre daha dar bir alana sahiptir. Birçok modeli açılabilir özelliktedir. Baza sistemleri ile eve ekstra bir depolama alanı sunarken, açılabilir özelliğiyle de misafirler için yatak olarak kullanılabilmektedir. Farklı modellerde, tasarımlarda ve renklerde olan salon ve oturma odası takımları kullanılan kumaşlar ve dizaynları ile farklı fiyatlandırmalara tabii tutulurlar. Salon takımları ve koltuk grupları uzun yıllar kullanılan mobilyalar olduğu için detaylı incelenerek tercih edilmelidir. Geniş seçenekler sunan mobilya renkleri arasından zevkinize en uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Genellikle evlerin hollerinde yer alan vestiyerler ayakkabıları yerleştirmeye, palto ve montları asarak muhafaza etmeye yardımcı olan mobilyalardır. Farklı mobilya markaları tarafından sağlam materyaller kullanılarak üretilen portmantolar çekmeceli, raflı ve aynalı olmak üzere pek çok çeşitte tasarlanmaktadır.

 

Yatak Odası Mobilyaları ve Özellikleri

 

Yatak odaları insanların ortalama olarak günde 8 saatlerini geçirdikleri odalardır. Göz alıcı tasarımlarının yanında sağladıkları konforda önemli bir yere sahiptir. Ürünler toplu satın alınabilecekleri gibi ayrı ayrı satın alınıp kombinlenebilir. Üretildikleri materyaller değişkenlik gösterir. Saklama kapasiteleri ve tasarımlarına göre fiyatlandırılmaktadırlar. Yatak odalarının tekil ürünleri şifonyer, komodin ve gardıroplardır. Yatak odası mobilyaları takım halinde satılabildikleri gibi tekli olarak da satılabilirler. Kendi mobilyalarınıza uyumlu parçaları seçip, tekil ürünleri rahatlıkla kombinleyip odalarınızda şıklığı yakalayabilirsiniz. Ayrıca hayalinizdeki renklere sahip mobilya takımları ile yatak odanızda şıklığı yakalayabilirsiniz. Dolap seçimleri, mobilya alışverişlerindeki en önemli hususlardan bir tanesidir. Kıyafetlerinizi ve nevresim takımlarınızı düzenli bir şekilde rahatlıkla depolayabileceğiniz alanlardır. Dolapların iç tasarımları değişkenlik gösterebilmektedir. Kıyafetlerinizi kategorize ettikten sonra askı alanına mı daha fazla raflara daha fazla ihtiyacınız olduğunu belirleyip tercih etmeniz önerilmektedir. Sürgülü veya kapaklı, aynalı veya aynasız modeller de mobilya önerileri arasında ön plana çıkar. Odalarınızın büyüklüğüne ve zevklerinize göre satın alabilirsiniz. Komodinler yatakların sağında ve solunda yer alan küçük dolaplardır. Görsel zarafetlerinin yanında çekmeceli modelleri ile ufak depolama alanları sağlarlar. Üzerlerine yerleştirilen aksesuarlar ve lambalar ile daha şık bir görünüm kazanırlar. Farklı boyutlardaki ve farklı materyallerden üretilmiş seçenekleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

 

Aksesuar ve Dekorasyon Ürünleri

Evlerde ekstra depolama alanlarına ihtiyaç duyulduğunda kullanılan bu modeldeki dolaplar, sıklıkla banyolarda ve mutfaklarda yerlerini alır. Tablolar bulundukları ortamları dinamik ve şık hale getirirler. Farklı modellerde ve desenlerde üretilen tablolar evlerinizin her odasında rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür.

Büyük vestiyerlerin kullanılamadığı alanlarda ayakkabılarınızı istiflemeye yardımcı olan yardımcı mobilyalardır. Raflı, çekmeceli ve kapaklı seçenekleri mevcuttur. Yemek masalarında genel olarak sandalyeler tercih edilir fakat başka bir alternatif daha vardır. Benchler birkaç kişinin yan yana oturabilmesine olanak sağlayan, konforlu geniş bir mobilya modelleri arasında yer alır. Zigon sehpalar salonlarda bulunan dekoratif ve çok amaçlı kullanım sağlayan küçük sehpalardır. Metalden veya ahşaptan üretilen çeşitleri mevcuttur. Kitaplıklar Salonlarda veya çocuk odalarında kullanılabilecek modelleri vardır. Şık görünümleri ile diğer mobilyalarınızı tamamlarken kitaplarınızı ve aksesuarlarınızı yerleştirebileceğiniz dekoratif dolaplardır. Farklı renklerde ve tasarımlarda üretilmiş pek çok modeli mevcuttur.

Özeti Göster