Ürün Çeşidi
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Mobilya

Ev dekorasyonunun en önemli aşaması mobilya seçimidir. Seçtiğiniz mobilya ürünü, yaşam alanınızın tasarımını tamamlar. Yaşam tarzınızın bir ifadesidir. Sizi anlatır. Ruh dünyanızın, dünyaya bakış açınızın bir yansımasıdır. İnsan yaşadığı yerde kendini ifade edebildiği kadar mutludur. Yaşam alanınız ne kadar sizi yansıtıyorsa, o kadar mutlu olursunuz. Bu sebeplerden dolayı sizi mutlu hissettiren, tarzınıza uygun bir mobilya seçimi yapmalısınız. Bu açıdan satın alınan mobilyanın tasarımı önem arz etmektedir. Özellikle son yıllarda mobilya markalarının ürünlerinin imalatında tasarım çeşitliliğine ağırlık vermesi piyasadaki ürün çeşitliliğini de artırdı. Artık mobilya satın alırken daha bol renk ve tasarım çeşitliliği sunuluyor.

Ev dekorasyonunun en önemli aşaması mobilya seçimidir. Seçtiğiniz mobilya ürünü, yaşam alanınızın tasarımını tamamlar. Yaşam tarzınızın bir ifadesidir. Sizi anlatır. Ruh dünyanızın, dünyaya bakış açınızın bir yansımasıdır. İnsan yaşadığı yerde kendini ifade edebildiği kadar mutludur. Yaşam alanınız ne kadar sizi yansıtıyorsa, o kadar mutlu olursunuz. Bu sebeplerden dolayı sizi mutlu hissettiren, tarzınıza uygun bir mobilya seçimi yapmalısınız. Bu açıdan satın alınan mobilyanın tasarımı önem arz etmektedir. Özellikle son yıllarda mobilya markalarının ürünlerinin imalatında tasarım çeşitliliğine ağırlık vermesi piyasadaki ürün çeşitliliğini de artırdı. Artık mobilya satın alırken daha bol renk ve tasarım çeşitliliği sunuluyor. Büyük şehirlerin kalabalıklaşması inşa edilen apartman dairelerinin giderek küçülmesine sebep oldu. Bunun sonucu olarak artık daire sahipleri mobilya seçerken tasarımı ve renginden sonra işlevselliğe de önem vermeye başladılar. Açılır-kapanır masalar, sehpalar, çekyatlar birden fazla fonksiyonu olan ürünler giderek daralan yaşam alanlarında yerden tasarruf etme imkanı sağlıyor.

 

Şık, güzel ve fonksiyonel tasarlanmış mobilyalar ile döşenen evler sakinlerine keyifli bir yaşam vaad ediyor. Satın alınan kaliteli bir oturma odası takımı ya da yemek odası takımı misafirlerinizin gözünde prestijinizi artıracaktır. Evinizin güzelliğini tamamlayan, evinizi yaşanılası kılan mobilyaları satın alırken bazı hususlara dikkat etmek gerekmektedir. Öncelikle ne amaçla alışveriş yapacağınız iyi belirlemelisiniz. Eğer çocuklar için alışveriş yapacaksanız çocuk odalarını incelemelisiniz. Gençler için de özel olarak üretilmiş çok güzel genç odası tasarımları bulabilirsiniz. Salonunuzda rahat bir köşe oluşturmak için zarif tasarımlı fonksiyonel köşe takımları en doğru tercihiniz olacaktır. Sık sık misafir ağırlıyorsanız oturma gruplarından uygun fiyatlı bir koltuk takımı satın alabilirsiniz. Dostlarınıza vereceğiniz akşam yemekleri için güzel bir yemek odası takımı alabilirsiniz. Mobilyaları sadece takım halinde almak zorunda da değilsiniz. İsterseniz bazı takımların ürünlerini birer birer de satın alabilirsiniz Özetle amacınıza göre, satın aldığınız mobilyanın türü de değişim göstermekte.

 

Mobilya satın alırken bazı teknik detaylara da özen göstermelisiniz. Satın aldığınız ürünün teknik detaylarını araştırmalısınız. Mobilyanın üretiminde kullanılan birleştirici/yapıştırıcı malzemelerin ve oturduğunuz; yaslandığınız kısımlarında dolgu malzemesi olarak kullanılan süngerlerin kanserojen olmayan, sağlıklı malzemelerden imal edildiğinden emin olmalısınız. Ürünü kaplayan kumaşın kaliteli olmasına dikkat edin. Silinebilir kumaşla kaplanan koltuk takımları ev temizliğinde size büyük kolaylık sağlayacaktır. Aldığınız ürünün montaj, bakım hizmetlerinin olması ve üretici firma garantisi altında olması da ayrıca önemlidir.

 

Her üründe olduğu gibi satın alma sürecini en çok etkileyen faktör malın fiyatıdır. Mobilya fiyatları, marka, ürün çeşidi ve türüne göre değişiklik göstermektedir. Çok ucuz ürünler kısa vadede ekonomik gibi görünse de yakın gelecekte ortaya çıkabilecek arızalar ve teknik serviste yaşanacak aksamalar sizin için ekstra masraf anlamına gelebilir. Çok ucuza aldığınız bir mobilyadan, malzeme kalitesi ve teknik servisin duyarsızlığı yüzünden zarar edebilirsiniz. Bu sebepten alışveriş yaparken güvenilir bir firmayı tercih etmelisiniz. Tasarımını ve kalitesini beğendiğiniz bir mobilyanın fiyatı sizin için uygun olmayabilir. Bu durumda taksitle satın alma seçeneğini tercih edebilirsiniz. EVKUR olarak siz değerli müşterilerimize beğendiğiniz ürünleri uygun fiyatlı taksitlerle satın alma imkanı sunuyoruz. Satın alacağınız mobilyalar için ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti veriyoruz. Ürünlerimiz 2 yıl üretici firma garantisi altındadır. EVKUR güvencesi ile evinizden taksitli alışveriş keyfini yaşamak için hemen sipariş verebilirsiniz.

Özeti Göster