⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Daha fazla göster Daha az göster
Marka
Daha fazla göster Daha az göster
Model
Daha fazla göster Daha az göster
Renk
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Taksitli Mutfak Mobilyaları Evkur'da

Mutfak Masaları 

Mutfak, başta ev kadınları olmak üzere evdeki herkesin en sık kullandığı yaşam alanlarından biridir. Aynı zamanda farklı boyut ve özelliklere sahip alanlar oldukları için dekoratif olarak da özen gösterilirler.

Tamamını Göster

Mutfak Masaları 

 

Mutfak, başta ev kadınları olmak üzere evdeki herkesin en sık kullandığı yaşam alanlarından biridir. Aynı zamanda farklı boyut ve özelliklere sahip alanlar oldukları için dekoratif olarak da özen gösterilirler. Bu alanlarda işlevsel mobilyaların yanı sıra dekorasyon açısından da görsel şıklık sağlayan mobilyaların yer alması önemli bir husustur. Mutfaklar genel olarak yemek pişirilip yenildiği için buradaki en önemli mobilya türünü masa ve sandalyeler oluşturmaktadır. Mutfak masası ve sandalye çeşitleri, tamamen kullanıcının zevklerine göre tasarlanmış ve kullanım ihtiyaçlarına karşılayan ürünlerdir. Siz de evinize hoş bir hava katmak istiyorsanız sadeliğin ve şıklığın bir arada kullanıldığı bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Set halinde veya parça ürünler halinde, mutfağınızın dizaynını dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Geniş bir aileye sahipseniz, mutfak masa takımı modelleri arasından köşe takımı olan setlere göz atabilirsiniz. Yemek masalarının mutfak içinde çokça yer kaplaması önceleri büyük bir sorundu. Ancak yeni nesil yemek masaları şıklıklarının ve doğallıklarının yanı sıra, açılıp kapanabilen, kolay temizlenebilen yönleri ile sizlerin yaşamına, önemli bir kolaylığı da getirmiştir. Böylece ürünü kullandığınız alana ergonomik bir özellik de katmış olursunuz. Ev içi dekorasyon ve şıklığın sağlanması adına diğer mobilyalar ile uyumlu mutfak masalarının hoş tasarımlı modelleri kullanıcılar için büyük önem taşımaktadır.  Değişik tasarımları ve farklı renk seçenekleri ile de kullanıcıların kendi tarzlarını ve zevklerini mutfaklarına yansıtması açısından önemli bir noktadır. Gerektiğinde açılıp, kapanarak genişleyip daralabilen ergonomik ve sağlam tasarımları ile kalabalık yemek sofralarında kullanıcılara büyük imkânlar sunmaktadır. 

 

Mutfak Masa ve Sandalyesi Özellikleri

 

Mutfak masa sandalye ürünlerinin yapımında kullanılan malzeme türlerine, ölçülerine ve tasarımlarına göre farklılık göstermektedir. Bu ürünler sandalye sayısı, masa boyutu ve kullanım ihtiyacına göre belirlenmektedir. Mutfak masaları, farklı ölçülerde 4, 6, 8 daha büyük mutfaklar içinde 12 sandalye sayısına göre üretilir. Mutfağın kullanım alanına göre masa ölçüleri belirlenir. Malzeme çeşidi bu ürünlerin tasarımlarında en belirleyici unsurdur. Bu ürünler kişi sayısına göre farklı seçeneklerde sizlere sunulmaktadırlar. Bazı mutfak masası takımları arasında dolap gibi çeşitli mobilyalara sahip modeller de mevcuttur. Bu ürünler değişik tasarımları ve farklı renk seçenekleri ile de kullanıcıların kendi tarzlarını ve zevklerini mutfaklarına yansıtması açısından önemlidir. Marka ve model farklılıklarına göre oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptirler.

Bu ürünler üretilirken ahşap, metal ve plastik gibi pek çok farklı malzeme türlerinden üretilmektedirler. Oldukça dayanıklı uzun ömürlü olan metal malzemelerden yapılan masa ve sandalyeler metalin katmış olduğu şıklığı da ön plana çıkarmaktadır. Ahşap maddelerle yapılan ürünler yapısı gereği üretildikleri ürünlere doğal bir görünüm katmaktadır. Ayrıca metal masa ve sandalyeler gibi ahşap malzemeden yapılan ürünlerde yapısı gereği dayanıklı ürünlerdir.  Ahşap malzemeye kolay şekil verilmese de oldukça şık işlemelerle zevkinize uygun ürünler üretilmektedir. Aynı tasarım ve renklere sahip ürünlerin bir arada bulunduğu takımlardan oluşmaktadır. Renkli mutfak masası takımı modelleri, ev dekorasyonuna önemli ölçüde katkı sağlar. Özellikle beyaz renkten yapılmış ürün modelleri uyum sağlaması açısından öne çıkan modellerdir.

Kalabalık misafir gruplarının ağırlanmasında ürünün sandalye sayısı ürünün daha fonksiyonel olmasında önemli bir özelliktir. Ürün takımları arasında yer alan kare ve oval tasarımlar ürünlerin daha fonksiyonel kullanılmasını sağlamaktadır. Farklı şekillerde tasarlanan bazı ürünler çalışma masası olarak da kullanılabilmektedir. Örneğin iki kişilik yemek masaları mutfakta kullanılabildikleri gibi, çalışma odası ya da balkonda da kullanılabilir. Aynı zamanda alan tasarrufu yapmak içinde fırsat sunan ürünlerdir. Değişen moda anlayışı ile birlikte plastik malzemelerden üretilen takımlarda çok talep görmektedir. Siz de Evkur’un 12 aya varan taksit seçeneklerinden faydalanarak dilediğiniz mutfak masası modeline sahip olabilirsiniz.  

 

Mutfak Masası ve Sandalyesi Satın Alırken Dikkat Edilecek Noktalar 

 

Mutfak için satın alınacak masa sandalye modellerinde ilk dikkat edilmesi gereken unsur diğer mobilyalar ile uyumlu tasarıma sahip olmasıdır. Dekorasyonla bütünlük sağlaması açısından mutfak için alacağınız bu ürünlerin evinizin diğer alanlarındaki mobilyalar ile uyumlu olması gerekir. Ürünleri seçerken seçtiğiniz ürünün boyutlarının mutfağınızın alanıyla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde kullanımı alanı dar olacağı için mutfak kullanımında zorlanabilirsiniz. Sandalyelerin oturma bölümünde kullanılan kumaşın ve iç malzemesinin yumuşak malzemeden olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca bu ürünlerin tasarımının konforlu kullanıma elverişli olup olmadığına da dikkat etmeniz kullanım açısından önem arz etmektedir.

Banklı mutfak masası modelleri ise farklı beğenilere hitap eden değişik modelleri ile mutfaklarda yerini almaktadır.  Bu modellerin tasarımında yalnızca bank ve masanın olduğu modeller olduğu gibi sandalye ve bank parçalarının birlikte tasarlandığı modellerde çok talep edilmektedir. Bu ürünler mutfakta kullanılabildikleri gibi salon, bahçe, balkon gibi evin iç mekânı ve dış mekânı olarak belirlenen yerlerde rahatlıkla kullanılmaktadır.

Konforlu kullanım için sandalyenin oturak kısmının ölçülerinin ergonomik olması da çok önemli bir durumdur. Mutfak masasında camlı modelleri tercih etmek, şık ve zarif bir mutfak tasarımının elde edilmesini sağlarken böylece mutfağınızın dekorasyonunu şık ve kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre sandalyelerinizi ahşap ya da metal malzemeden yapılmış ürün modellerinden seçebilirsiniz. Oldukça uzun ömürlü olan bu iki farklı malzeme ile evinizi kendi zevkinize uygun bir şekilde dekore edebilirsiniz.

Mutfak masası takımlarının fiyatları hammaddeden kaynaklanan malzemenin farklılıklarından doğrudan etkilenir. Markalar üretimlerinde birçok farklı materyalleri kullanmaktadır. Üretimde kullanılan malzemelere, mermer desenli masa, cam, ahşap, , metal ya da diğer birçok madde,  örnek olarak gösterilebilir. Malzemelerin sentetik ya da doğal olması da fiyatları etkileyen başka bir etkendir. Örneğin ahşap ya da bir malzemenin, zor işlenen ve kıymetli bir materyal olması da üretim sırasında ürünün maliyetini artırabilir. Bu durum satış sırasında doğal olarak ürünün fiyatına yansıyacaktır.

 

Mutfak Dolabı

 

Mutfak dolabı, mutfak dekorasyonu içerisindeki önemli aksesuarlarından biridir. Mutfağınızda sade bir görünüm istiyorsanız beyaz tonlarındaki renkleri kullanarak bu sadeliği elde edebilirsiniz. Cam kapaklı kompakt tasarım özelliğine sahip dolaplar mutfağınıza farklı bir hava katabilir ya da mutfak rafı şeklinde tasarlanmış olan mutfak dolapları ilginizi çekebilir. 

Ayrıca evlerinizde ve iş yerlerinizde kullanabileceğiniz çok amaçlı fonksiyonel mutfak dolabı ürünleri de ilginizi çekebilecek dolaplar arasında yer almaktadır. Birbirinden kaliteli farklı markaların çok çeşitli ürünleri arasından zevkinize uygun olanı modeli ve markayı kolaylıkla seçebilirsiniz.

 

Çekmeceli Ekmek Dolabı Modelleri

 

Evlerde ekmeklerin bozulmaması ve bayatlamasını önlemek için kullanılan ekmekliklerin modern hali olan çekmeceli ve dolaplı ekmeklikler, ekmeklik kavramını daha fonksiyonel hale getirmiştir. Çekmeceli ekmek dolabınızın üst çekmecesinde ekmeklerinizi muhafaza ederken alt çekmecede de çeşitli ufak tefek mutfak araçlarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Çekmecelere ek olarak tasarlanan ekmek dolabı modellerini ise mutfaklarınızda çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Bu modeller çok tercih edilen işlevsel modeller arasında yer almaktadır. Dolaplı ve çekmeceli ekmek dolabı alırken ihtiyaçlarınız kadar ürünün boyutunu da dikkate almalısınız. Birbirinden kaliteli farklı markaların çok çeşitli ekmek dolapları arasından zevkinize uygun olanı modeli tercih edebilirsiniz.

 

Mutfak Masası ve Sandalye Fiyatları 

 

Mutfak masa ve sandalyeleri, oldukça çeşitli seçeneklere sahip olan bir ürün yelpazesine sahip farklı malzeme türleri kullanılarak üretilir. Bu ürünlerin üretiminde kullanılan malzeme türü ürün fiyatlarının belirlenmesinde en etkili unsurlardan biridir. Ürünleri tasarımlarına göre masa ve sandalyelerin ayaklarını oluşturan iskelet yapısı, ahşap, metal, plastik gibi malzemelerden üretilir. Bu ürünler dayanıklı tasarımlara sahip malzeme türü ile üretilirler ve uzun yıllar mutfaklarınızdaki kullanım alanlarına sunulurlar. Metal masa ve sandalyeler hem dayanıklılığı yüksek olduğu için hem de görsel olarak oldukça şık tasarımlara sahip olduğu için şık ve modern bir kullanım alanı sunar. Bu nedenle bu ürünler genel olarak diğer ürünlerden daha pahalı fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Ahşap mutfak masa sandalye takımları ise metal takımlardan daha uygun fiyatlara müşteriye sunulur. Ürünlerin fiyatlarını, ürünün tasarım, içerisindeki sandalye sayısı, ürünün yapımında kullanılan malzeme türü ve boyutları oldukça etkili olmaktadır. Genelde dört, altı ve sekiz oturma kapasiteleri ile tüketiciye sunulmaktadır. Dört kişilik sandalyeye sahip bir masa ile sekiz kişilik sandalyeye sahip bir takımın fiyatı birbirinden oldukça farklıdır. Siz de birçok marka ve model arasından kendi zevkinize ve uygun fiyata bir ürün bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu Evkur'da garanti güvencesi, uygun fiyatlar ve taksit imkanı ile ihtiyacınız olan yemek mutfak masasını seçebilir ya da tercihinize göre kendi masanızı oluşturabilirsiniz. Farklı markalar ve güncellenen stoklar ile en kaliteli ürün modellerini Evkur'da bulabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve 12 ay taksit imkanı ile ihtiyacınız olan mutfak masası, mutfak dolabı ve ekmek dolabı ürünlerini seçebilir ya da tercihinize göre kendi ürünlerinizi oluşturabilirsiniz.

Özeti Göster