⇡ Başa Dön

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartsız Peşinatsız Ödeme

 

Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyiniz. Satın alma işlemi aşamasına gelmeden alışverişe devam edebilirsiniz.

 

İstediğiniz ürünü seçtikten sonra alışverişi tamamlayıp , sepet ekranına gelmelisiniz Burada ödeme yöntemi olarak "Sözleşmeli" seçeneğini seçiniz. Ödemek istediğiniz taksit sayısını seçtikten sonra "Sonraki Adım " butonuna tıklayarak bir sonraki ekrana geçebilirsiniz.

Teslimatı Nereye Yapalım?  ekranında isterseniz teslimat için bir Evkur mağazasını seçebilirsiniz. "Seçeceğim Adrese"  seçeneğini seçmeniz halinde teslimat için, Teslimat ve Fatura Adres bilgilerini doldurduktan sonra, "Sonraki Adım" butonuna tıklayın. Tüm bilgilerinizin eksiksiz doldurulması ürün teslimatınızın hızlandırılmasını sağlayacaktır.

 

Adres  bilgilerini  doldurduktan sonra “ Ödeme Bilgileri “ ekranında,  "Sözleşmeli Alışveriş" için gerekli bilgileri doldurmalısınız. Senet bilgileri ekranında “Sonraki Adım “ butonuna tıklayarak “Sipariş Bilgilerinizi Onaylayın “ ekranında sözleşme bilgilerinizi kontrol edip sözleşme onay kutucuklarını işaretledikten sonra “ Sipariş Tamamla “ butonuna tıkladığınızda şiparişiniz tarafımıza ulaşmaktadır.

 

Siparişinizin tarafımıza ulaşması halinde sözleşmeniz oluşturulurularak, kısa süreli istihbarat süreci başlamaktadır. Kredi değerlendirme birimi tarafından uygun görülmesi halinde siparişinizin teslimatı yapılmaktadır. (Teslimat süresi 3 ila 4 gün arasında değişiklik göstermektedir. Özel şipariş ürünleri mobilya, motosiklet ( ötv) vb. ürünler teslimatınızın süresini değiştirmektedir.)

 

Teslim aldığınız ürünün ödemelerini teslimat tarihinden itibaren 1 ay sonra Evkur Mağazalarından yada Yapı Kredi Bankası internet bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kredi Kartı İle Ödeme

 

Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyerek, satın alma işlemi aşamasına gelmeden alışverişe devam edebilirsiniz.

İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra alışverişi tamamlayarak, "Alışveriş Sepeti" ekranına gelmelisiniz. Buradan "Ödeme Yöntemi" olarak "Kredi Kartı" seçeneğini seçtikten sonra “Sonraki Adım” butonuna tıklayarak bir sonraki ekrana geçebilirsiniz.

 

Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurduktan sonra, “Sonraki Adım” butonuna tıklayarak "Nakliye Metodunu Seçin"  ekranına geçiniz. Bu ekranda seçiminizi yaptıktan sonra, “Sonraki Adım” butonuna tıklayarak  ödeme ekranına geçiniz.

 

Ödeme ekranında kredi kartı ve taksit seçeneklerini seçtikten ve kart bilgilerini doldurduktan sonra, “Sonraki Adım” butonuna tıklayarak "Sipariş Bilgilerinizi Onaylayın" ekranına geçin. Sipariş bilgilerinizi kontrol ettikten sonra sözleşme onay kutucuklarını işaretleyip “Sipariş Tamamla” butonuyla tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Ödeme işleminiz onaylandığında size bir kısa mesaj ile bildirilir. Bu mesajı aldığınızda siparişiniz hazırlanma aşamasına geçmiş demektir.

 

Ana sayfamızın sağ üst köşesindeki “Hesabım” sekmesinden verdiğiniz siparişinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Banka Havalesi İle Ödeme

 

Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyerek, satın alma aşamasına gelmeden alışverişe devam edebilirsiniz.

 

İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra alışverişi tamamlayarak, "Alışveriş Sepeti" ekranına gelmelisiniz. Buradan "Ödeme Yöntemi" olarak "Havale / EFT" seçeneğini seçtikten sonra “Sonraki Adım” butonuna tıklayarak bir sonraki ekrana geçebilirsiniz.

Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurduktan sonra, “Sonraki Adım” butonuna tıklayarak "Nakliye Metodunu Seçin"  ekranına geçiniz. Bu ekranda seçiminizi yaptıktan sonra, “Sonraki Adım” butonuna tıklayarak  "Ödeme Bilgileri" ekranına geçiniz. Bu ekrandaki bilgileri doldurunuz. “Sonraki Adım” butonuna tıklayarak "Sipariş Bilgilerinizi Onaylayın" ekranına geçin. Sipariş bilgilerinizi kontrol ettikten sonra sözleşme onay kutucuklarını işaretleyip “Sipariş Tamamla” butonuyla tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tanımlı hesaplarımıza yapılan ödemeler, havalenin geliş sıralamasına göre aynı gün içinde onaylanmaktadır.

Banka hesap numaralarımıza yapılan EFT işlemleri, bankaya ve ödeme yapılan saate göre değişkenlik gösterebilir. Öğleden sonra yapılan EFT’ler bir sonraki gün işleme alınır.

Havale/EFT işleminiz onaylandığı bilgisi size bir e-posta mesajıyla bildirilmektedir. Bu mesajı aldığınızda siparişiniz hazırlanma aşamasına geçmiş demektir.

Ana sayfamızın sağ üst köşesindeki “Hesabım” sekmesinden verdiğiniz siparişinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Banka havalesi ile ödeme için IBAN bilgilerimiz,

Yapı Kredi Bankası - Güneşli Medya Şubesi

EVKUR A.Ş.
IBAN No: TR46 0006 7010 0000 0071 8695 77

Bu IBAN numarası sadece havaleli siparişlerde ödeme yapmak içindir. Sözleşmeli alışverişlerin taksit ödemeleri için kullanmayınız.


Online Taksit Ödeme ekranına gitmek için lütfen tıklayınız.

 

Güvenli Alışveriş

 

www.evkur.com.tr’de kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır.

 

Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır.

Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 2048 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir, uluslararası bir standarttadır.

Girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin Internet Explorer programında bu yeşil renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// https:// olarak değişir.

Bu, güvenli alanda olduğunuzu göstermektedir. İşlemlerinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek koruma altına alınmaktadır. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat doğrultusunda kullanılır. Üçüncü şahıslara gösterilmez, devredilmez; sadece bankanıza iletilir.