⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Daha fazla göster Daha az göster
Marka
Daha fazla göster Daha az göster
Miktar
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Parfümler

Kişisel bakım sadece temizliği kapsayan bir bakım türü değildir. Aynı zamanda insanın kendini hem dış görünüm açısından daha iyi daha güzel hissetmesini sağlayan hem de psikolojik olarak da insana kendisini mutlu ve iyi hissettiren bir bakımdır. Kadın erkek fark etmeksizin herkes farklı şekillerde de olsa kişisel bakımlarını yapmakta ve devam etmektedir. Kişisel bakım tüm bunların yanı sıra aynı zamanda etrafınızdaki insanlara ya da bulunduğunuz ortama iyi bir etki bırakmanızda da yardımcı olur.

Tamamını Göster

Kişisel bakım sadece temizliği kapsayan bir bakım türü değildir. Aynı zamanda insanın kendini hem dış görünüm açısından daha iyi daha güzel hissetmesini sağlayan hem de psikolojik olarak da insana kendisini mutlu ve iyi hissettiren bir bakımdır. Kadın erkek fark etmeksizin herkes farklı şekillerde de olsa kişisel bakımlarını yapmakta ve devam etmektedir. Kişisel bakım tüm bunların yanı sıra aynı zamanda etrafınızdaki insanlara ya da bulunduğunuz ortama iyi bir etki bırakmanızda da yardımcı olur. Çünkü insan sosyal bir varlıktır ve gün içerisinde iş veya başka bir amaç ile olsun fark etmeksizin birçok ortamda bulunur ve insanlarla iletişime girer. Karşınızdaki insanda bakımsız bir dış görünüm izlenimi bırakmak sosyal becerilerinizi yavaşlatabilir. Kişisel bakımlar insanlar tarafından farklı şekillerde yapılsa da hem kadınların hem erkeklerin ortak kullandığı bazı ürünler vardır. Bu ortak ürünlerden biri de parfümler. Parfüm insanların sadece güzel kokmasını sağlayan bir araç değil bunun yanı sıra psikolojik olarak da birtakım yararları bulunur. Özgüveninizin yükselmesine destek olur, dikkat çekici olmanızı sağlar, ruh halinizi değiştirir. Hem erkekler hem kadınlar için üretilen farklı çeşitlerdeki parfümler ile daha güzel kokmanızı kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamaya çalışmaktadır. İnternet sitesinde alt kategorileri; erkek parfüm ve kadın parfüm, kolonya ve deodorant olarak toplanmıştır. Böylece istediğiniz ürüne hızlıca ulaşabilir, tüm seçenekleri de kolay bir şekilde inceleyerek, sizin için en uygun tercihi yapmanızı daha pratik bir halde sunmaktadır.

Kadın Parfüm Çeşitleri ve Fiyatları

Bireyler için bakımları her zaman ön planda olmuş ve bu konuda gereken özeni hep göstermeye çalışmışlardır. Gerek kişisel temizlikleri olsun gerek bakımları olsun farklı şekillerde yaparak dış görünüşlerinin daha canlı, daha temiz ve güzel olmasını sağlarlar. Parfüm de bireylerin vazgeçilmez bakım ürünlerinden biridir. Güzel kokmalarını sağlarken bir yandan da daha özgüvenli, daha canlı olmalarını sağlar ve sosyal ortamlarda güzel bir etki bırakmalarına yardımcı olur. Evkur farklı çeşitlerde kadın kullanıcıları için parfümleri mevcuttur. Kadın parfüm markaları olarak geniş bir yelpazeye sahiptir. Geniş bir yelpazeye sahip olması sizler için birçok seçenek arasından kendinize, bedeninize ve ruhunuzu en uygun parfümü seçmenize yardımcı olurken bir yandan da aslında yenilikler ve değişiklikler denemenize de bir fırsat sunmaktadır. Özellikle kadınlar bu konuda daha açık oluyor. Ya da kullanım alanlarınıza göre farklı parfüm kokuları seçerek her ortama ayrı bir koku aitliği de sağlayabiliyorsunuz. Kadın parfüm ürünlerinin sadece marka olarak çeşitleri bulunmuyor. Dilerseniz miktar olarak da seçim yapabiliyorsunuz. Bir parfümü uzun süre kullanmak isteyenler için en uygun kadın parfüm önerileri daha fazla hacme sahip olan seçenekler uygun bir tercih olmaktadır. Kişisel bakım ürünlerinden biri de deodorant kadın kategorisidir. Terlemeye ve ter kokularını önleme yardımcı olmaktadır. Tek alabileceğiniz gibi bu ürünü parfümler ile birlikte de Evkur üzerinden de alabiliyorsunuz. Kadın parfüm seti de tek parfüm ya da deodorant almak yerine set olarak satın almak isteyen kullanıcılar için oldukça faydalıdır. Böylece aynı kokudan hem parfümünüz hem de terlemeyi önleyen bir deodorantınız oluyor. Aynı koku iki farklı kullanım ve kutusu ile sevdikleriniz için alabilirsiniz. Farklı ürünlerde aynı kokuları kullanmayı sevenler için uygun bir tercih adayı olmaktadır. Kadın parfüm fiyatları markalara, hacimlere göre değişiklik göstermektedir. Koku olarak seçim yaparken aynı zamanda hacim ve fiyatlara göre de filtreleme seçeneği bulunduğundan istediğiniz özellikte ve aralıkta ürünleri inceleme şansınız vardır. Fiyat yelpazesinin de bu şekilde geniş bir aralığa sahip olması herkes için uygun bütçeye sahip parfümü bulmasını sağlamaya yardımcı olmaktadır. Tek bir gelir grubuna hitap etmeyerek herkesin ulaşabileceği bir ürün çeşitliliğine sahip olarak Evkur bu anlamda kullanıcılarını memnun etmeye ve her daim onların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır.

Erkek Parfüm Çeşitleri ve Fiyatları

Tüm bireyler için kişisel bakım oldukça önemlidir. Çünkü kişisel temizlik, bakım bunlar cinsiyet ayırt etmeden aslında herkesin yapması gerektiği konulardandır. Evkur erkek kullanıcıları için birçok farklı markada, özellikte ve hacimde erkek parfüm çeşitleri sunmaktadır. Herkesin zevkine hitap etmeye çalışarak çeşitliliği artırarak ihtiyaçları karşılamaya çalışıyor. Sizler için sunduğu, sitesinde bulunan erkek parfüm markaları çeşitliliğe oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Çeşitliliğin bol olması ilk başta kafa karıştırıcı gibi görünse de aslında iyi bir durumdur. Çünkü tüm seçenekler değerlendirilmiş oluyor aynı zamanda tüm bu çeşitler arasından size tam anlamı ile uyan ve ihtiyacınız olan erkek parfüm ürününü bulmuş oluyorsunuz. Bu yüzden marka çeşitliliğinin geniş olması kullanıcılar için iyi bir avantaj olmakta bunun yanı sıra aynı zamanda farklı tarzlar, kokular denemek isteyenler içinde birçok seçenek sunmaktadır. Sadece markalar aracılığı ile hem seçeneği hem filtreleme özelliği yoktur. Aynı zamanda hacim, miktar olarak sizlere seçenekler sunmaktadır. Daha uzun süre veya kullanım yoğunluğuna uygun olacak şekilde farklı çeşitlerinin bulunması erkek parfüm tavsiyeleri yelpazesini geniş tutmakta ve tam olarak ihtiyacın her açıdan karşılanmasını sağlamaya çalışmaktadır. Kişisel bakım sadece parfümle sağlanan ve tamamlanan bir süreç değildir. Evkur üzerinde sadece erkek parfüm önerileri seçenekleri bulunmamakta aynı zamanda yine cinsiyet fark etmeksizin herkesin kullandığı tere ve terlemeye karşı koruma sağlayan deodorant erkek kategorisi de bulunmaktadır. Üst nota, orta nota ve alt nota olarak belli özellikleri vardır. Erkek parfüm fiyatları markalara göre farklılık göstermektedir. Hem bütçenize hem de teninize en uygun parfüm seçimi yaparken birçok farklı filtreleme yöntemi sayesinde aradığınız, ihtiyacınız olan ürünü daha hızlı buluyorsunuz. Deodorant fiyatları ödeme seçenekleri de tek çekim ve taksitli olarak iki tercihte de yapılabiliyor.

Kolonya Çeşitleri ve Fiyatları

Kolonya insana ferahlık verir, sakinleştirir, canlandırır, güzel kokar ve en önemlisi el yıkamanın mümkün olmadığı zamanlarda bir kurtarıcıdır, gerekli önlemi ve korumayı sağlar. Çünkü bakterilere, mikroplara karşı etkili bir yapıya sahiptir. Bu yüzden insanlar tarafından da sık sık kullanılmakta hatta eve gelen misafirlere de ikram edilmektedir. Evkur kullanıcılara birçok farklı hacimde, özellikte ve markada kolonya çeşitleri sunmaktadır. Kolonya markaları olarak da birçok farklı özelliklere sahip seçenekleri bulunuyor. Kullanım tercihine göre şişe de bulunduğu gibi sprey şeklinde de bulunmaktadır. Çantasında taşımak isteyenler için ve daha kolay bir şekilde uygulamak isteyenlere en uygun tercih adayı oluyor. Kolonya çeşitleri koku olarak ise hem tek hem de birden fazla kokunun bir arada bulunduğu seçenekleri vardır. Mango, limon, Isparta gülü, lavanta, mandalina, okyanus tek çeşit kokuları; bergamot- biberiye- limon ve bambu- yeşil çay- mimoza ise birden fazla kokunun bir arada kullanıldığı çeşitlerdir. Kolonya fiyatları hacimlerine, markalarına göre değişiklik göstermektedir.

Özeti Göster