⇡ Başa Dön
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
En İyi Playstation Oyunları Evkur'da

Playstation 4 Oyunları 

90’lı yılların ortalarında çıkan ilk sürüm oyunları milyonlarca satmış Playstation oyunları bugün de gelişim göstermeye hız kesmeden devam ediyor. Gelişmiş dijital oyunlar ancak yüksek donanımlı bilgisayarlarda oynanabilir. Playstation cihazıyla birlikte bilgisayardan bağımsız kendi oyun konsoluna göre üretilen Playstation oyunları gamerların beğenisini kazanıyor. Playstation ilk sürümlerinde milyonlarca satılan oyunlar oyun konsolunun 2, 3 , 4, 5. serilerinde gelişimine devam etti. Bu gelişim yeni serilerinde de devam edecek izlenimi vermektedir.

Tamamını Göster

Playstation 4 Oyunları

 

90’lı yılların ortalarında çıkan ilk sürüm oyunları milyonlarca satmış Playstation oyunları bugün de gelişim göstermeye hız kesmeden devam ediyor. Gelişmiş dijital oyunlar ancak yüksek donanımlı bilgisayarlarda oynanabilir. Playstation cihazıyla birlikte bilgisayardan bağımsız kendi oyun konsoluna göre üretilen Playstation oyunları gamerların beğenisini kazanıyor. Playstation ilk sürümlerinde milyonlarca satılan oyunlar oyun konsolunun 2, 3 , 4, 5. serilerinde gelişimine devam etti. Bu gelişim yeni serilerinde de devam edecek izlenimi vermektedir.

 

Hikaye, görsel ve içerik zengini aşamalarıyla sürükleyici bir dünyası olan Playstation oyunları konsola özel aksesuarlarıyla olan müthiş uyum içindedir. Hassas kullanım özellikleriyle oyun severleri kendine çekmede oldukça başarılı! En iyi ps4 oyunlarıyla devam eden serinin ps4 Türkçe oyunlarını yeni sürüm konsolunda sorgulanarak oynanabilir. Evkur Playstation 4 oyunlarının birçoğu cd takılarak ps5’te de oynatılabilmektadir.

 

Her oyun severin ilgisini çekebilecek oyunların görüldüğü Playstation oyunları rahat ve akıcı basitlikte oyun oynamaya fırsat verir. Dijital evrenin sınırsız hayal gücünü olabildiğince gerçeğe yakın hissettiren oyunları vardır. Oyunun içinde adeta doğal bütünlük içinde ilerleme kaydetmeniz bambaşka deneyimler yaşamanıza olanak sağlar. Yeni öğrenilen her hamle bir sonraki oyunlarda karşımıza çıkan bir yenilik olarak sisteme entegre olur. Her bölümünde oyunu sonlandıran zaferleri veya levelleri olan oyunlar vardır. Bir sonraki aşamalarda bir önceki kazanılmış değerlerle veya farklı haritalarla, oyunlar aşama kaydeder. Oyun zevki, herkese göre farklıdır.  Oyunlar tür olarak değişkendir. Aksiyon oyunları sevenler için türetilmiş birçok oyun türü bulunurken sportif karşılaşmalar da görev yapmak isteyenler için sportif tür oyunlar bulunur. Bütün oyun türlerinin oyunculara kazandırdığı pozitif davranış kazanımları da vardır. Playstation oyun çeşitlerini Evkur’dan 12 ay taksitle hiç peşinatsız kredi kartsız taksitle alabilirsiniz.

 

Playstation 5 Özel Oyunları

 

Her oyun konsolunun yeni sürüm oyun kutuları, beraberinde gelişen dijital değişimlerin kazanımlarını da taşır. Yenilenen ve yeni deneyimler kazandıracak özellikler bir önceki versiyon oyunları aratmak yerine heyecan verici yepyeni oyun deneyimlerinin yaşanmasına olanak verir. Playstation her zaman yeni oyunların oynanabileceği türevde üretilmektedir. Her yeni oyun konsolunda bir önceki sürüm oyunlardan bazıları oynanabilir. Bu durum oyun bilgisi destek segmesindeki bilgilendirme kısmından öğrenilebilir. Özetle genel anlamda oyun konsolunun sürümü neyse ona göre oyun seçimi yapılmalı önceki sürümlere ait oyunların kullanılabilme durumları hakkında oyun sitesinin güncel bilgilendirmelerine bakılmalıdır. Ülkemizde satılan ps5 Türkçe oyunlarında tanınmış oyuncu ve seslendirme sanatçılarının sesleri kullanılmıştır. Tanıdık gelen seslerin mükemmel kalitede olması da Playstation oyunlarının sürekli gelişen yönlerindendir. Aşağı veya yukarı yönden gelen sesler yarattığı ambiyansla adeta olayları yaşarmış gibi hissiyat sağlar.

 

Playstation Plus Oyunları

 

İlk sürüm oyunlar her zaman yeni gelen oyunlara ilham niteliğinde olurlar. Playstation savaş oyunları da bir önceki oyunların devamı niteliğinde türleri fazlalaşmıştır. Düşman kuvvetlere karşı zafer kazanmak adına silahların ve yardımcı ek kuvvetlerinde yardımıyla oyunlar tekil veya online oynanabilir. En iyi ps5 oyunları içinde gösterilen savaş oyunlarında yapay zeka yeniden kurgulanmıştır. Yıllardır beğenilen Playstation savaş oyunlarında oyun farklı özelliklerle de oynanırken farklı gereksinimlere ihtiyaç olabilir. Oyunun çevrimiçi oynanabilmesi için PC Plus uyumlu konsol olması bu tür özelliklerdendir. Oyun içinde satın almanın isteğe bağlı olması da oyun bilgileri akışında vurgulanır. Oyunun çevrim içi oyuncuları desteklemesi oynayacak kişilerinde PS Plus hesabı olan sınırlı kişi sayısı ile sınırlı olması detayları oyun içinde anlatılır. Çevrim içi oynamanın isteğe bağlı olduğu ve bir veya iki kişi oynanabilmesi de oyun özelliklerindendir. Yine oyunu destekleyen uzaktan oynama özelliği titreşimli oynamayı desteklemesi oyun özelliklerinde belirtilir. Ps5 konsollorının desteklediği Playstation 4 oyunları da bu konsolda oynanabilir.

 

PS5 Spor Oyunları

 

Her konsol yapısında sürekli kendini yenileyen oyunlardan FIFA serileri eski yeni bütün versiyonları da oyun takipçilerinin gözde oyunlarındandır. Gerçek futbol kurallarına göre güncellenen FIFA serisi oyunlar güncel kuralları da oyuna taşır. Uzaktan oynamaya destek veren ve dört kişiye kadar oyun oynama fırsatı veren FIFA oyunu görsel ve işitsel efektleriyle de dikkat çekiyor. Tek başınıza kurguladığınız takımınızla dünya kupasını kaldırmaya giden muhteşem bir yolculuk. Bu yolculuğun kahramanı da kurmuş olduğunuz takımın oyuncuları güçlerini kurgulayıp strateji belirlediğiniz uzun yolculuğun hikayesi oluyor. Tek başına veya arkadaşınızla oyun oynayabilirken kurguladığınız takımla yapay zekaya karşı maç yapılabiliyor. İstenirse dünya kupası finali tek bir maça indirgenip doğrudan final maçı da yapılabiliyor. Yüksek grafik efektleri kullanılarak hazırlanmış Ps5 Türkçe oyunlarda daha önce denenmemiş birçok özellikte eklidir. NBA oyun serisindeki takım ve oyuncuları basketbolun en güzel anlarını birlikte adeta birlikte yaşatıyor. Dijital efektleri gelişmiş oyun içi yapay zeka kurguları güncel oyunculardan kurgulu yüz efektleriyle ilginç deneyimler yaşatıyor. İstediğiniz gibi kurguladığınız oyun deneyimini profesyonel yetenek oyunculukların kurgulanmış güçleri karşılaşır. All-Stars’da oyuncu olma ve zorlu karşılaşmalar deneyimleri keyifli anlar yaşatır. Gerçekteki takımların oyuncu güç ve teknik ve özel güçlerinin yapay zekayla oynatılması gerçeklik adına şaşırtacak deneyimler yaşatır.

 

Playstation Korku Oyunları

 

Korku oyunlarında macera ve beklenmedik fantastik olaylarla ilerleme kaydedilir. Oyunlar adeta film kahramanı gibi maceralara sürükler. Zor zamanlarda akılcı düşünmek ve çözüm üretmek erdemli insanların özelliklerindendir. Korku ve maceranın iç içe geçtiği bu sanal dünyada oyuncu bir anda kendini çıkmaz bir sarmalın içinde bulabilir. Ancak her zaman bir çıkış yolu vardır. Oyun içindeki çıkış yolları bakış açısının geniş olması olayları sentezleme beceri ile eldeki imkanları azami derecede verimli ve etkin kullanmak gibi becerilerin artmasına katkı verir. Oyunlarda hızlı gelişen olaylar karşısında panik yapmadan hızlı düşünüp doğru karar verme görevleri vardır. Kişisel gelişimin davranış yönlerine etki eden bu faktörlerin, hayata olumlu yansıması olabilir. Bazen bilinen bazen de bilinmeyen dijital evren haritalarında hikayelerin her bölümü ayrı heyecan ve maceralara götürür. Görsel ve ses efektlerinin gerçekçilikleri şaşırtıcı düzeyde olan PS oyunları meraklılarının boş zamanlarını bekliyor. PS oyuncusu kendini gelecekte tasvir edilen dünyanın içinde yaşarken bulabilir. Bazen de fantastik dünyanın gizemli canavarlarıyla karşılaşır sürükleyici maceralar yaşanır. Oyun oynama deneyimlerini en etkin şekilde kullanma fırsatı veren ise aksesuarlardır. Evkur'un oyun dünyasına ait sunduğu eğlence - hobi ürünleri için kategoriye mutlaka göz atmalısınız.

 

Özeti Göster