⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Daha fazla göster Daha az göster
Marka
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Saç & Sakal Şekillendirici Cihazlar

Saç & Sakal Şekillendirme

 

Kadınlar, saçları için zaman harcarlar. Düzleştirme, bukle yapma, maşa gibi birçok yöntemi saçlarına uygularlar. Erkekler ise sakallarını düzeltmek, kesmek ve şekillendirmek için zaman harcarlar. Hemen hemen her gün sakalını kesen, şekillendiren insanlar vardır. Bir kadın saçları ile erkek de sakalları ile öne çıkar. Peki saç ve sakalları şekillendirmek için kullanılan elektrikli ev aletleri nedir, nasıl kullanılır?

Tamamını Göster

Saç & Sakal Şekillendirme

 

Kadınlar, saçları için zaman harcarlar. Düzleştirme, bukle yapma, maşa gibi birçok yöntemi saçlarına uygularlar. Erkekler ise sakallarını düzeltmek, kesmek ve şekillendirmek için zaman harcarlar. Hemen hemen her gün sakalını kesen, şekillendiren insanlar vardır. Bir kadın saçları ile erkek de sakalları ile öne çıkar. Peki saç ve sakalları şekillendirmek için kullanılan elektrikli ev aletleri nedir, nasıl kullanılır? Böyle bir inceleme sonra çok çeşitli modellerle karşılaşabilirsiniz.

 

Saç Şekillendiriciler

 

Günlük hayatta saçlar, yıpranır ve şekli bozulur. Duştan çıktıktan sonra saçlarınızı düzleştirmek, onları dalgalandırmak veya farklı şekiller vermek isteyebilirsiniz. İşte saç şekillendiriciler size bu noktada büyük kolaylık sağlıyor. Saç düzleştirici tarak, saç maşası, saç kurutma makinesi gibi ürünler hayatınızı kolaylaştırıyor. Saç şekillendirici cihazları satın almadan önce hangi malzemeden üretildiklerini de iyice araştırmalısınız. Titanyum, seramik, turmalin veya keratin malzemesinden üretilen saç şekillendiriciler birbirinden farklı sonuçlar verir. Titanyum ısıyı hızlı iletir. Saçta fazla tutulmaması gerekir. Ancak doğru kullanımda iyi sonuçlar alabilirsiniz. Seramik yüzeyli saç şekillendiriciler ısıyı eşit dağıtır. Böylelikle saçınızın her yerine nüfuz ederek istenilen sonuçlar verir. Çok hasar gören, yıpranan saçlar için turmalin malzemesinden üretilen saç şekillendiriciler kullanabilirsiniz. Ayrıca keratinden üretilen saç şekillendiriciler de saç proteinini koruyucu özellik gösterdiklerinden dolayı son zamanlarda popüler olan kişisel bakım aletleri arasındadır.

 

Saç Düzleştirici Fiyatları 

 

Saç düzleştirici, maşa ya da kurutma makinesi temelde saçlarınızı kurutmak, düzleştirmek ya da şekillendirmek üzerine çalışırlar. Ancak kullanım şekillerinize göre bu aletler yardımı ile saçınıza farklı şekiller vermeniz de mümkün. Bu cihazları satın almadan önce farklı marka ve modellerin bambaşka etkiler yaratabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Eğer bir saç şekillendirici set alacaksanız tek bir kutunun içinde düzleştiriciden maşaya kadar tüm aparatları bulabilirsiniz. Saç şekillendirici set almanız halinde hem farklı saç şekillendirici makineler için ayrı masraflar yapmazsınız hem de tek bir kutuda tüm ürünleri daha uygun fiyat alabilirsiniz. Sakal şekillendirici ve saç düzleştirici fiyatları ürün özelliklerine ve üretilen materyal cinsine göre değişiklik gösterebilir. Teknoloji geliştikçe saç şekillendirme kategorisi de gelişiyor ve kullanım kolaylığı olan ürünler ön plana çıkıyor. Bunlardan biri de siz saçınızı şekillendirirken hareket edebilen döner başlıklı saç şekillendirici. Döner başlığı sayesinde saçınızın şekline ve istediğiniz yöne çevirebileceğiniz bu cihaz ile saçlarınıza kolayca şekil vermek artık daha kolay. Düzleştiriciler ve birbirinden farklı teknolojik ürünlere Evkur’dan ulaşabilirsiniz.

 

Sakal Şekillendirme Cihazları

 

Erkekler günlük hayatlarında sıklıkla tıraş olurlar. Tıraş makineleri hem kısa sürelerde erkeklerin sakallarını tıraş etmelerini sağlarken her türlü yaralanmaların da önüne geçer. Sadece tıraş değil sakal şekillendirme maksatlı da kullanılan tıraş makineleri hem kablolu hem de şarjlı olabilmektedir. Tıraş makinelerinin kutu içeriği genellikle birçok tıraş başlığı, temizlik fırçası ve yağdan oluşur. Tıraş başlıkları her türlü sakal boyutunu ayarlamanızı ve kesimi daha düzenli yapmanızı sağlar. Ayrıca burun, kulak kılları, göğüs ve koltuk altındaki istenmeyen tüyler için de çeşitli başlıklar bulundurur. Temizlik fırçası, tıraş makinesinin aksamları arasına giren kılların rahatlıkla temizlenmesini sağlar. Yağ ise tıraş bıçağının zamanla kuruyan motorunu yağlamanızı sağlar ve böylelikle tıraşınız daha akışkan olur. Tıraş makineleri elektrikli ya da şarjlı cihazlar olduğundan kullanırken suyla temasından kaçınmalısınız. Artık teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok tıraş makinesi suya dayanıklı hale gelse de bu dikkat etmeniz gereken bir husustur. Piyasada birçok marka ve özellikte sakal şekillendiriciler mevcut. Siz bir sakal şekillendirici alırken motor gücüne dikkat etmelisiniz. Aksi halde yavaş makineler sakalınızı istediğiniz verimde kesmeyebilir.

 

Özeti Göster