⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Daha fazla göster Daha az göster
Marka
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Sağlık ve Kişisel Bakım Ürünleri Evkur'da

Kaliteli, verimli ve sağlıklı bir yaşam için gereken kişisel bakım her insan için oldukça büyük öneme sahip olmalıdır. Kişisel bakımın gerektiği gibi düzenli aralıklar ile yapılması aynı zamanda insanın kendi sağlığı için atacağı ilk adımlardandır. Kişisel bakım sadece dış görünüm için gerekli değildir. Kişisel bakım iyi bir görünüm sağlamanın yanı sıra aynı zamanda bir temizliktir. Kişisel bakımın sağladığı temizlik ve rahatlama aynı zamanda insanın kendini iyi hissetmesine de büyük ölçüde yardımcı olmaktadır.

Tamamını Göster

Kaliteli, verimli ve sağlıklı bir yaşam için gereken kişisel bakım her insan için oldukça büyük öneme sahip olmalıdır. Kişisel bakımın gerektiği gibi düzenli aralıklar ile yapılması aynı zamanda insanın kendi sağlığı için atacağı ilk adımlardandır. Kişisel bakım sadece dış görünüm için gerekli değildir. Kişisel bakım iyi bir görünüm sağlamanın yanı sıra aynı zamanda bir temizliktir. Kişisel bakımın sağladığı temizlik ve rahatlama aynı zamanda insanın kendini iyi hissetmesine de büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. Özgüveninin artmasına destek olur, psikolojik rahatlama sağlar, özgüven artışı sağladığından iletişim kurma daha kolay sağlanır. Tüm bu unsurlar insanın kendisini daha iyi hissetmesini sağlar.

 

Toplumda düzenin değişen yapısı ile ortak kullanım alanları oldukça artış göstermiştir. Dolayısıyla sosyal ortamlarda kişinin kendisini daha iyi hissetmek için kişisel bakım artık zorunlu bir hal almıştır. Evkur’da ihtiyacınız olabilecek birbirinden farklı özelliklere sahip kişisel bakım ürünlerini kolaylıkla bulabilir, kişisel bakımınızı daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sağlık ve kişisel bakım ürünleri, fiziksel sağlığınızı düzenleyebileceğiniz ürünler sayesinde kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olmaktadır.

 

Sağlık & Kişisel Bakım Ürün Çeşitleri

 

Artık sağlık için gerekli olan her şey zaruri bir hale gelmiştir. Kişisel bakım da bunlardan biridir. İnsanlar dışarıda sadece iş dolayısı ile değil sosyalleşmek için de vakit geçiriyor. Dolayısı ile bir arada durulan ortamlar, kullanılan ortak alanların sayısı da gittikçe arttığından kişisel bakım daha da dikkat edilen, özen gösterilen bir konu haline gelmiştir. Evkur, kullanıcılarına birçok farklı kategoride ürünlerini sunmaktadır.

 

Kişisel bakım ürünleri markaları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Baskül kişisel bakım için gerekli cihazlardan biridir. Sizler de baskül tartı edinerek formunuzu korumak için ilk adımı atabilirsiniz. Baskül, insanların kilolarını takip ettiği en temel araç olduğundan, ağırlığı doğru bir şekilde, hatasız göstermesi aranılan en önemli özellik olmaktadır. Birçok marka ile sizlere sunulmakta olan baskül çeşitleri arasından, kullanım tercihiniz ve rahatlığınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz. Kişisel bakım ürünleri; diş macunu, aktif karbon diş temizleme tozu, berber saç kesim seyreltme ara makası ve kapaklı allık fırçası gibi ürünleri içermektedir. Tüm bu kişisel bakım malzemeleri kişiye özel olmalıdır. Yüze, ağza ve saça direkt olarak teması bulunduğundan başkasındaki herhangi bir rahatsızlığı kendinize taşımanın önüne geçilmesi için gereklidir. Örneğin; allık fırçasının kapaklı olması da etraftan toz, kir gibi cilt sağlığınızı olumsuz etkileyecek herhangi bir şeyin bulaşmaması için koruyucu bir önlemdir.

 

Diş sağlığı hem güzel bir görünüm ve etkileyici bir iletişim hem de ağız sağlığının en özen gösterilmesi gereken konusudur. Çünkü dişlerde biriken bakteriler diş eti iltihaplanmalarına, çürüklere yol açmaktadır bu da ağız sağlığını tehdit eden unsurlardandır. Allık fırçası kişisel bakım ürünleri kadın kategorisindedir, diğer ürünler ise kişisel bakım ürünleri erkek ya da kadın kategorisinde değerlendirilebilir. Hijyen ürünleri arasında yer alan dezenfektanlar, sürekli el yıkanamayacak durumlarda gerekli korumayı sağlar. Eller insanın sürekli kullandığı ve temas halinde olduğu organlar olduğu için etraftaki tozu, kiri direkt olarak almaktadır. Dolayısı ile sürekli yıkamak her zaman mümkün olmuyor ancak hijyen malzemeleri ürünlerinden biri olan alkollü el dezenfektanı gerekli korumayı sağlayarak sağlığınız için önlem oluşturmaktadır.

 

Sağlık & Kişisel Bakım Ürünleri Özellikleri

 

Tüm hijyen, kişisel bakım ürünleri ve baskül modelleri birçok çeşitleri ve özellikleriyle Evkur’un geniş ürün gamında yer almaktadır. Bazı baskül modelleri LCD ekrana sahiptir, böylece kilonuzu tam anlamı ile görmenizi sağlar. 100 gram hassasiyete ve 150 kiloya kadar ağırlık taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda ince desenli tasarıma sahip modelleri ev ve işyeri dekoruyla bütünlük sağlar. Bu sayede evinizde istediğiniz alanda rahatça kullanabilmenize uygun bir yapıdadır. Baskül modellerinin sahip olduğu genel özellikler; dijital gösterge, silikon kaydırmaz ayak taban özelliğidir. Farklı modellerde pil göstergesi ve otomatik bir şekilde kapanma özelliği de bulunmaktadır. Tercihiniz pilli olmayan bir modelden yanaysa çevre dostu baskül çeşidi olan pilsiz kullanım teknolojisine sahip diğer baskül modellerine göz atabilirsiniz. Kişisel bakım malzemelerinin özellikleri sırası ile şu şekildedir: Beyazlatıcı diş macunları; ağız kokusunu yok eder, dişlerdeki lekelerin giderilmesini ve daha uzun süre beyazlık sağlar, dişlerin güçlenmesini, diş eti problemlerinin giderilmesine yardımcı olur. Diş temizleme tozu; dişlerinizin daha parlak ve beyaz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Bu tip ürünler oda sıcaklığında saklanmalı, direkt güneş ışığına ve direkt göz temasına maruz kalmamalıdır.

Hijyen ürünlerinden el dezenfektanının özellikleri; el ve cildi yıpratmaz, PH dengesine sahiptir. Hızlı etki sağlayarak gerekli hijyenin korunmasını ve sürmesini sağlar. Kişisel bakımınız için sunulan tüm ürünler farklı özellikler ve çeşitler ile sizlerin sağlığını korumaya sağlamaya çalışmanızda yardımcı olmaktadır. Sağlıklı yaşam ürünlerinin tüm özelliklerinin bilinmesi hem kullanım alanında hem ürünlerin sizin istediğiniz şekilde olup olmadığını anlama konusunda oldukça önemlidir. Çünkü bu ihtiyaçlar sadece markaya ya da fiyata bakarak satın alınmamalıdır. Özelliklerinin araştırılması daha verimli bir kullanım ve istenilen sonucun elde edilmesinde size desteği daha iyi sağlamaktadır.

 

Sağlık & Kişisel Bakım Ürünleri Fiyatları

 

İnsanların günleri genellikle yoğun tempoda geçmektedir. Alışveriş bu yoğun tempoda gerekli özenin, dikkatin ve zamanın ne yazık ki gösterilemediği aktivitelerden biri olmaktadır. İnternet alışverişi bu noktada insanlar için oldukça pratik ve hızlı bir tercih haline gelmeye başlamıştır. Kullanıcılarının alışverişlerini daha rahat ve kolay yapması için internetten ürünler sunulmaktadır. Böylece tüm seçenekleri aynı zamanda daha kolay ve hızlı inceleyerek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Kişisel bakım, hijyen ve baskül çeşitleri de bulunmakta olup, ödeme açısından da farklı seçenekleri bulunmaktadır. Baskül fiyatları sahip olduğu özelliklere ve markalara göre değişiklik gösterir. Ürünlerinde ödeme seçeneği olarak tek çekim ve taksit mevcuttur. Siz kendi ödeme planınızı kendiniz belirleyerek bütçenize en uygun şekilde ürünlerinizi satın alabilirsiniz. Birçok farklı seçeneğin de olması ihtiyacınızı tam anlamı ile karşılayacak ürünü bulmanızı sağlar. Böylece kişisel bakım, bedensel temizliğe katkı sağlarken dolaylı yoldan da olsa insanın sağlığını korumasına ve önlem almasına katkı sağlar.

 

Kişisel bakım sağlık ihtiyaçlarınızla ilgili tüm ürünlere hiç peşinatsız, kredi kartsız uygun fiyatlı taksit ödeme avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Ağız bakım ürünlerinden olan şarjlı diş fırçalarından, baskül, ateş ölçer ve tırnak bakım setlerine varana kadar her üründe Evkur’un sunduğu kolay ödeme avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

Özeti Göster