⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Marka
Renk
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Taksitli Isıtıcı Satın Alma Avantajları Evkur'da

Isıtıcı Modelleri

Soğuk havalarla mücadele etmenin en kolay yolu bulunduğunuz mekanlarda ısıtıcı bulundurmaktır. Herhangi bir ısıtıcı almadan önce seçilecek ısıtıcı hakkında araştırma yapılmalıdır. İhtiyaç belirlendikten sonra ısıtıcıyı nerede kullanmak istediğiniz önemlidir. Tercih edilen ısıtıcı fiyatının yanı sıra kullanımı tasarruflu bir model olup olmadığını da göz önünde bulundurmak gerekir. Elektrikli ısıtıcılar hızlı ve temiz bir şekilde konforlu sıcaklık sağlamaktadır.

Tamamını Göster

Isıtıcı Modelleri

 

Soğuk havalarla mücadele etmenin en kolay yolu bulunduğunuz mekanlarda ısıtıcı bulundurmaktır. Herhangi bir ısıtıcı almadan önce seçilecek ısıtıcı hakkında araştırma yapılmalıdır. İhtiyaç belirlendikten sonra ısıtıcıyı nerede kullanmak istediğiniz önemlidir. Tercih edilen ısıtıcı fiyatının yanı sıra kullanımı tasarruflu bir model olup olmadığını da göz önünde bulundurmak gerekir. Elektrikli ısıtıcılar hızlı ve temiz bir şekilde konforlu sıcaklık sağlamaktadır. Oturma odası, banyo ve mutfak gibi pratik alanlarda kullanılır. Elektrikli ısıtıcılar ailesinden olan fanlı ısıtıcılar kablo saklama yuvaları ile çocuklu evlerde güvenli bir şekilde kullanılır. Elektrikli fanlar çok fazla elektrik yakmaz ve kullanım aşamasında tasarruf yapmanıza yardımcı olmaktadır. Yüksek enerjili fanlar mekanı ısıtarak konfor düzeyini artırmaktadır. Hemen hemen her işyerinde ve evde tercih edilir. 

 

Elektrikli Isıtıcı

 

Evde ve dış mekanlarda soğuk havada ısınmak için elektrikli ısıtıcılar tercih edilebilir. Duvara sabitlenip ya da taşınabilir şekilde kullanılan elektrikli ısıtıcılar en pratik kullanılan ısınma aracıdır. Kullanımı kolay olan elektrikli ısıtıcıların modelleri fazladır. Son yıllarda en çok tercih edilen modeller ise infrared ısıtıcılardır. Bu tipteki ısıtıcılar açıldığı andan itibaren ortamı ısıtma özelliği gösterir. Soğuk kış günlerinde hızlı bir şekilde mutfağı, yatak odasını, çocuk odasını ve banyoyu elektrikli ısıtıcılar yardımıyla ısıtabilirsiniz.

 

Elektrikli ısıtıcılar güvenlik özellikleri sayesinde aşırı ısınma, kapanma ve soğumaya karşı dayanıklıdır.  Ayrıca küçük alanlarda fanlı ısıtıcı tercih ederken geniş alanlarda ise duvar tipi modelleri kullanabilirsiniz. Az yer kaplayan ve taşınabilir özelliğe sahip elektrikli ısıtıcılar son zamanlarda daha çok tercih edilir. Elektrikli ısıtıcı alırken dikkat edilmesi gereken hususların başında ürünün nerede kullanılacağına bakılmalıdır. Bu ısıtıcılar kimi zaman tek başına kimi zamanda yardımcı ekipmanlarla kullanılır. Elektrikli ısıtıcıyı dikey mi yoksa yatay mı kullanılacağı önceden belirlenmelidir. Ayrıca bazı modeller ortamdaki nemi azalttığı için sağlıklı olmayabilir. Söz konusu ürünleri hava nemlendiricisi ile kullanabilirsiniz. Isıtıcılar ısıtma gücüne ve kullanım sürelerine göre farklı değerlerde enerji harcamaktadır. Alana uygun seçilmeyen elektrikli ısıtıcılar fazla elektrik harcayabilir. Bu yüzden ideal ısıtıcıyı tercih ederek tüketim miktarını istediğiniz seviyede tutabilirsiniz. Siz de tercih ettiğiniz elektrikli ısıtıcıyı Evkur’dan satın alabilirsiniz.  

 

Isıtıcı Fiyatları

 

Ev ve ofis gibi kapalı mekanlar dışında açık alanlarda, balkon gibi sıcaklığa ihtiyaç duyulan yerlerde ısıtıcılar yardıma koşmaktadır. Elektrik enerjisiyle çalışan bu ev aletleri küçük alanları hızlı şekilde ısıtmaktadır. Isıtıcının bir yere taşınması çok kolaydır. Siz de ister evde ister işyerinde birbirinden farklı ısıtıcı modellerini tercih edebilirsiniz. Ayaklı ısıtıcı veya bilinen diğer adıyla kule tipi ısıtıcılar iç ve dış mekanlarda kullanılabilen pratik cihazlardır. Soğuk iklim koşullarında ısıtma sistemleri yetersiz kaldığında ayaklı ısıtıcılara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ısıtma aletlerini dilediğiniz gibi çalıştırıp sıcacık ortam eşliğinde ailenizle keyif yapabilirsiniz. Dikey ısıtıcıları tercih ederken kullandığınız ısıtıcıdan verim alabilmek için belirli noktalara dikkat edilmelidir. Açık mekanlar için dikey ısıtıcılar uygundur. Bunun sebebi ısıtıcı türünün ışıma teknolojisiyle ortamdaki havayı değil değdiği tüm yüzeyleri ısıtmasıdır. Böylece havayı değil ortamda bulunan yüzeyleri ısıtmak için idealdir. Dikey ısıtıcıları açık alanları ısıtmak için kullanabilirsiniz. Kapalı mekanlar için konvektör, yağlı radyatör ya da fanlı ısıtıcı sobalarını kullanabilirsiniz. Bunun sebebi bu araçların doğrudan bulundukları ortamı ısıtmasıdır. 

 

Duvar Tipi Isıtıcı

 

İster evde isterse ofiste olsun her yerde kapalı mekan sıcaklığı büyük önem taşır çünkü ısınma ihtiyacının giderilmesi elzemdir ve soğuk ortamlar insanları rahatsız eder. Isıtıcı odanın olması gerektiği ısıyı belirlemekte rol oynamaktadır. Dikey ısıtıcılar, içerisinde uzun vakitler geçirilen mekanlarda yaşayan kişilerin sağlıklı bir şekilde ısınmasını sağlar. Duvara asılan bu ısıtıcılar sayesinde alandan tasarruf edebilirsiniz. Isıtıcı ne kadar büyük olsa da duvarda olduğu için yer kaplamaz. Böylece alandan tasarruf ederek bulunduğunuz alanı dekore edebilirsiniz. Duvar tipi ısıtıcılar klima konforu da sağlamaktadır. Birçok konuda duvar tipi ısıtıcıları rahatça kontrol altına alabilirsiniz. Mini ısıtıcılar da kış aylarının gelmesiyle birlikte kullanılmaya başlamıştır. Soğuk havalardan korunabilmek için yaşam alanlarınızı ısıtıcılarla konforlu hale getirebilirsiniz. Elektrikli sobalar, ısınma formülü olarak oldukça başarılıdır. Dağ evlerinde, kış bahçelerinde kullanılan sobaların farklı model ve boyutları vardır. Isı iletkenliği fazla olan ve en yüksek malzemelerden üretilen mini sobaları Evkur’dan satın alabilirsiniz.

 

Elektrikli Soba Çeşitleri

 

Soba bir yeri ısıtmak için kullanılır. Eski tip sobalarda yakıt olarak kömür, talaş, odun tercih edilmektedir. Günümüzde evler genellikle merkezi sistem ile ısıtıldığı için sobalara köy ve küçük ilçelerde rastlamak mümkündür. Elektrikli soba ise günümüz teknolojisi ile hızlı ve temiz bir şekilde konforlu sıcaklık sağlar. Oturma odası, banyo ve mutfak gibi evin her alanında pratik şekilde kullanılır. Elektrik enerjisi ile çalışan ısıtıcılar doğaya verdiği zarar azdır. hiçbir bakım gerektirmez. Bu yüzden oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu kategoride ise en çok tercih edilen modeller quartz sobalardır. Yüksek emniyetli bu modeller ısıtma hızı konusunda infrared ısıtıcılar kadar hızlı olmasa da doğal gazla ısınmanın sağlanamadığı alanlarda pratik ve güvenli bir ısınma olanağı sunar. 

Özeti Göster