⇡ Başa Dön
Marka
Daha fazla göster Daha az göster
Ürün Durumu
Renk
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Spor Outdoor Motor

Spor yapmak, outdoor faaliyetler gerçekleştirmek, motosiklet veya bisiklet sürmek, insana hayat enerjisi veren aktivitelerdir. Açık havada yapacağınız farklı etkinlikler, bol oksijen ve yeşil doğa ile buluşmanıza olanak verir.

Tamamını Göster

Spor yapmak, outdoor faaliyetler gerçekleştirmek, motosiklet veya bisiklet sürmek, insana hayat enerjisi veren aktivitelerdir. Açık havada yapacağınız farklı etkinlikler, bol oksijen ve yeşil doğa ile buluşmanıza olanak verir. Bu sayede rahatlar ve günlük hayatın getirdiği stres ve sorunlardan uzaklaşırsınız. Sağlıklı kalmanızı, kondisyon kazanmanızı ve en önemlisi keyifli vakit geçirmenizi sağlayan tüm bu faaliyetleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan spor outdoor motor ekipmanlarına Evkur güvencesi ve taksit avantajları ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 

 

 

Forma Girmek İçin İhtiyacınız Olan Spor Ekipmanları

Pratik kullanım olanağı sağlayan küçük kondisyon aletleri, forma girmek için olmazsa olmaz spor aletleri arasında yer alır. Kolayca taşıyabileceğiniz bu spor ekipmanları fit bir vücut için çözümler sunarken evde, iş yerinde ve açık alanda yaptığınız idmanları daha verimli hale getirir. Voit ve Hattrick markalarının küçük spor aletleri sayesinde tüm kaslarınızı çalıştırabilir, planlı bir antrenman programı ile hedeflediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte Evkur aracılığı ile satılan Altis ve Sportica marka pilates malzemeleri de farklı ortamlarda spor yapmayı sevenlerin dikkatini çeken fitness ekipmanlarıdır. Siz de yapmak istediğiniz spor türüne uygun ekipmanları müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu Evkur’dan rahat ve güvenli alışveriş keyfi ile satın alırken +10 taksit avantajından faydalanabilirsiniz.

Evkur güvencesi ve özel kampanyalar ile spor tutkunlarına sunulan Altis, Hattrick, Voit, Lifefit marka kondisyon bisikleti, koşu bandı, ağırlık sehpası, eliptik bisiklet, mekik aleti ve ağırlık istasyonları evinizin müsait odalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz spor aletleri ve modelleri olarak ön plana çıkar. 6 ay veya daha fazla taksit seçeneği ile satın alabileceğiniz kondisyon bisikleti ve koşu bandı çeşitleri, farklı teknik özelliklere sahip olarak tasarlanır. Otomatik, manyetik, elektrikli ve motorlu dizaynları ile dikkat çeken kondisyon aletlerinin çalışma fonksiyonları ve taşıma kapasiteleri ürüne göre değişiklik gösterir. Ekipmanın sahip olduğu fonksiyon sayısının fazla olması antrenmanlarınızı çeşitlendirmenize imkân sağlar. Eğim seviyesi ayarlanabilir Altis, Lifefit ve Hattrick marka koşu bandı modelleri hem doğal zemin şartlarına yakın koşu ortamı sağlar hem de daha fazla kalori yakmanıza olanak verir. Daha iyi görünen bir vücuda sahip olmak ve kondisyonunuzu korumak için tercih edeceğiniz spor aletlerine taksit avantajı ve Evkur’un sunduğu özel kampanya seçenekleri ile hemen sahip olabilirsiniz.

 

 

Olmazsa Olmaz Outdoor Malzemeler

Doğa ile iç içe vakit geçirirken tabiatı ve diğer canlıları gözlemleme şansı elde eder, aynı zamanda da günlük hayatın stresinden uzaklaşırsınız. Kampçılık, balıkçılık, doğa yürüyüşü ve trekking gibi birçok farklı outdoor aktivitesini yaparken geçirdiğiniz güzel zamanın kesintiye uğramaması için gerekli malzemelerin yanınızda olması oldukça önemlidir. Eğer güzel havaların keyfini bahçe işleri ile uğraşarak geçirmeyi tercih edenlerdenseniz fonksiyonel ve pratik kullanım olanağı sunan bahçe malzemeleri ile çalışmanız size kolaylık sağlar. Bu kapsamda ihtiyacınız olan en kaliteli ve güvenilir outdoor malzemelerine Evkur'un sunduğu sporcu fırsatları ve ödeme kolaylığı sunan taksit seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. 

Kamp yaparak doğada vakit geçirmeyi sevenlerden iseniz araziye çıktığınızda olmazsa olmaz kamp malzemeleri mutlaka yanınızda bulunmalıdır. Beraberinizde olması gereken outdoor ekipmanların başında kamp çadırları gelir. Kamp yapmak istediğiniz mevsim şartlarına ve arazi yapısına uygun bir kamp çadırı, doğadaki barınağınızdır. Yorucu bir kamp gününün veya uzun bir yürüyüşün sonunda rahat bir uyku uyuyabilmenizi ve ertesi güne enerji dolu başlayabilmenizi kamp çadırınız sağlar. Kamp aktiviteleriniz sırasında konforunuzu artıran bir diğer outdoor ürün ise uyku tulumlarıdır. Dışarıda hava sıcaklığı kaç derece olursa olsun sırt çantanıza koyacağınız bir uyku tulumu ile açık havada iyi bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte kamp boyunca gereksinim duyacağınız malzemeleri yanınızda düzenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olan yeterli büyüklükteki bir outdoor sırt çantası da kamp ekipmanları arasında yer alır. Ayrıca kamp mutfak gereçleri, kamp ocağı, termos bardak, termos çanta ve çakı her çeşit outdoor aktivitesi sırasında hayatınızı kolaylaştıran diğer ekipmanlardır. Siz de araziye çıkmadan önce Evkur güvencesiyle satışa sunulan Andoutdoor, Kowa, Nurgaz, Bestway ve daha birçok kaliteli ve sağlam outdoor çözümleri sunan markaların ürünlerini inceleyerek, ihtiyacınız olan ekipmanları güvenli alışveriş ve uygun taksit seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

En popüler doğa sporları arasında yer alan balık avcılığı sırasında gereksinim duyulan malzemeler; olta, olta kamışı, iğne, misina, yem, kepçe, olta kaşığı ve fırdöndülerdir. Son teknolojiler kullanılarak tasarlanan olta makinesi ve olta kamışları, balık avı performansınızı artırmanıza yardımcı olur. Dayanıklı bir gövdeye sahip olması için fiber materyalden imal edilen Freecamp olta kamışlarını, tutuş bölümlerinde bulunan evogrip teknolojisi sayesinde rahatlıkla kavrayabilirsiniz. Farklı kalınlık ve renklerde üretilen Freecamp Dacron misina çeşitleri, her türlü av için uygun seçenekleriyle ön plana çıkar. Paslanmaz malzeme kullanılarak dizayn edilen Freecamp olta kaşıkları ve fırdöndü çeşitleri uzun süreli performans gösterir. Yakaladığınız balıkları çıkarmanıza yardımcı olan kepçe modelleri ise katlanabilir yapılarıyla pratik kullanım olanağı sağlar. Ayrıca farklı büyüklüklerde tasarlanan davul pinter modelleri, tuttuğunuz balıkları kaçmalarına meydan vermeden hapsetmenize yardımcı olur. Evkur’un farklı markalar ve güncellenen stoklar ile balık avı tutkunlarına sunduğu uzun ömürlü av malzemeleri içerisinden eksiklerinizi avantajlı taksit olanakları ile tamamlayarak kesintisiz bir av faaliyeti gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Hayatı Kolaylaştıran Çözümler Sunan Bisiklet Modelleri

Her çocuğun hayali bisikletler, büyükler için de vazgeçilmez spor ve hobi araçlarıdır. Evkur'un bisiklet tutkunlarına sunduğu Ümit Bisiklet markalı bisiklet modelleri; şehir, dağ, yol, katlanabilir ve çocuk bisikletler olarak farklı kategorilere ayrılır. Dağ bisikletleri daha çok toprak yollar, ormanlar ve patikalarda kullanılmak üzere tasarlanan bisiklet çeşitleridir. Amortisör sistemleri ve kalın lastikleri ile dikkat çeken dağ bisikletleri, sağlam ve dayanıklı yapıları ile güven verir. Aynı zamanda yarış bisikleti olarak da bilinen yol bisikletleri ise asfalt yollarda hız yapmak isteyen bisikletçiler için üretilir. İnce lastikleri ve hafif gövdeleri ile hız sınırlarını zorlamanıza imkân veren yol bisikletleri, farklı vites ve fren seçenekleri ile bisiklet tutkunlarının beğenisine sunulur.

Evkur’un garanti güvencesi ile sahip olabileceğiniz bir diğer bisiklet türü ise şehir bisikletleridir. Yol ve dağ bisikletlerinin özelliklerini taşıyan şehir bisikletleri, genellikle şehir içi yollarda kullanılır. Ancak şehir bisikletlerini dilediğiniz zaman stabilize yollarda gezinti amaçlı da kullanabilirsiniz. Katlanabilir bisiklet ise tamamen şehir yaşamını kolaylaştırmak için dizayn edilmiş bisiklet türüdür. Bu modeller sayesinde toplu taşıma araçlarından kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Evkur güvencesi ve 10+ taksit imkanı ile satılan Arora elektrikli bisiklet çeşitleri de üzerinde elektrik motoru ve batarya ile üretilen bisiklet modelleridir. Fazla enerji harcamadan uzun mesafeler gitmenizi sağlayan teknolojiler ile donatılan Arora elektrikli bisikletler, hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Hangi tür bisikleti alacağınıza karar verdikten sonra Evkur’un uygun fiyatlar ile bisiklet tutkunlarına sunduğu ürünlere, taksit avantajı ile hemen sahip olabilirsiniz.

 

 

Sağlamlığı ile Öne Çıkan Motosiklet Seçenekleri

Sağlamlığı ile öne çıkan bisiklet ve motosiklet seçenekleri, günlük hayatınızı daha eğlenceli, pratik ve ekonomik hale getirir. Evkur’un 6+ taksit imkânı ile sunduğu Arora motosiklet çeşitleri, ihtiyacınız olan araca bütçenizi zorlamadan sahip olmanıza olanak tanır. Genel olarak kullanım amaçlarına, motor kapasitesine ve fonksiyonel özelliklerine göre sınıflandırılan her gencin hayali motosikletler, şehir içi trafikteki manevra kabiliyetleri ve seri hareket edebilme özellikleri ile dikkat çeker. Motosiklet fiyatları ise aracın markasına, modeline, motor hacmine, konforuna, taşıma kapasitesine ve teknolojik özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ödeme kolaylığı ve avantajlı taksit seçenekleri ile Evkur’da satışa sunulan Arora motosiklet çeşitlerinin beygir gücü ve motor hacmi arttıkça fiyatı da doğru orantılı olarak artış gösterir.

Evkur’un sunduğu motosiklet seçenekleri içerisinden seçim yaparken sürüş tarzınızı, beklentilerinizi, kullanım amacınızı, tecrübenizi ve gereksinimlerinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Şehir içi kısa mesafeler için yakıt tasarrufu özellikleri ile dikkat çeken scooter modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Birden fazla kişi ile birlikte kullanabileceğiniz bir araç arıyorsanız daha yüksek taşıma kapasitesine sahip Arora üç tekerlekli motosiklet modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla birlikte motosiklet seçeneklerini incelerken Vinix ve Jetbas markalarının elektrikli kaykay modellerine de göz atarak farklı bir deneyime kapı aralayabilirsiniz.

 

 

Hayat Kurtarıcı Motosiklet Aksesuarları

Hayat kurtarıcı motosiklet aksesuarları, sürüş deneyiminizi sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Kasklar, motosiklet aksesuarları söz konusu olduğunda ilk akla gelen ürünlerdir. Farklı renk seçenekleri ile tasarlanan Ls2 kask çeşitleri, başınızı korurken aynı zamanda üzerinde bulunan desenleri ile de tarzınızı yansıtmanıza olanak tanır. Aşınma ve sürtünmeye karşı dayanıklı Prohel motosiklet giysileri ise su ve rüzgâr geçirmez yapılarıyla ihtiyacınız olan korumayı sağlar. Vexo motosiklet eldivenleri de kaydırmaz dizaynları ile motosiklet gidonunu daha kolay kontrol etmenize yardımcı olur.

Motosiklet aksesuarları arasında dikkat çeken bir diğer ürün ise telefon tutuculardır. Tüm telefon modellerine göre ayarlanabilen Vexo telefon tutucuları, motosikletinizi sürerken telefonunuzu istediğiniz açıda kullanmanıza olanak verir. Motosikletin yanı sıra bisiklet aksesuarları da sürüş sırasında hayati öneme sahiptir. Bisiklet kullanırken zil, çanta, sepet ve matara gibi birçok farklı ekipman ile sürüş deneyiminizi daha konforlu hale getirebilirsiniz. Ayrıca kask, gözlük ve ışıklandırma çeşitleri kullanarak kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Özeti Göster