⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Daha fazla göster Daha az göster
Marka
Şarj Süresi
Daha fazla göster Daha az göster
Renk
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Tıraş Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Tıraş Makineleri

Sakallarınızı, saçlarınızı ve istenmeyen tüylerinizi kolayca kesebilmenize olanak sağlayan tıraş makineleri; evden çıkmadan, berbere gitmeden tıraş olmaya olanak sağlıyor. atın alacağınız birbirinden farklı sakal tıraş makinesi modelleri veya aparatlar ile evinizden çıkmadan görünümünüzü güzelleştirmeye imkân bulabilirsiniz. Peki en iyi tıraş makinesi hangisidir ve sizin için uygun ve bir tıraş makinesinin özellikleri neler olmalıdır. 

Tamamını Göster

Tıraş Makinesi Modelleri

 

Sakallarınızı, saçlarınızı ve istenmeyen tüylerinizi kolayca kesebilmenize olanak sağlayan tıraş makineleri; evden çıkmadan, berbere gitmeden tıraş olmaya olanak sağlıyor. Satın alacağınız birbirinden farklı sakal tıraş makinesi modelleri veya aparatlar ile evinizden çıkmadan görünümünüzü güzelleştirmeye imkân bulabilirsiniz. Peki en iyi tıraş makinesi hangisidir ve sizin için uygun ve bir tıraş makinesinin özellikleri neler olmalıdır. Gelişmiş özelliklere sahip taksitli tıraş makinelerini, Saç sakal şekillendirme cihazlarını ve size en uygun ürünleri Evkur’da bulabilirsiniz.

           

Pilli, Kablolu veya Şarjlı Tıraş Makinesi Seçimi

 

Tıraş makineleri pilli, şarjlı ve kablolu olarak üç farklı model olarak üretilir. Kablolu tıraş makineleri mutlaka fişe takılarak kullanılan cihazlardır. Elektriğin olmadığı durumlarda kullanılamazlar. Bu da en büyük dezavantajı olarak değerlendirilebilir. Ancak gücünü direkt prizden aldığı için motor güçleri yüksek olabilir. Pilli makinelerde cihazın pili bittikçe pillerini değiştirmeniz gerekir. Pilli modeller verim açısından daha yüksek motor gücüne ulaşamayabilirler. Ancak seyahatler gibi durumlarda kullanıma uygun olan cihazlardır. Şarjlı tıraş makinesi ise tek şarjla uzun süreler kullanıma imkân tanıyabilir. Genelde bu modeller aynı zamanda prize takılarak da kullanılabilen modeller olabilmektedir. Böyle durumlarda cihazınızın şarjı yoksa ve aceleniz varsa kablosunu takarak cihazı kullanabilir, işlerinizi hızlıca halledebilirsiniz.

 

Hangi Tip Tıraş Makinesini Tercih Etmeliyim?

 

Tıraş makineleri düz ve hareketli başlıklı olarak iki çeşitte üretilir. Öncelikle bu iki model arasından hangisini tercih etmek istediğinizi belirlemelisiniz. Alacağınız makine ile hem sakal hem de saçlarınızı kesmek, vücudunuzdaki diğer istenmeyen tüyleri almak istiyorsanız düz başlıklı tıraş makinelerini tercih etmelisiniz. Bu makinelerde uzunluk kısalık ayarı için aparatlar bulunduğundan saçlarınızı ve sakallarınızı dilediğiniz boyutlarda kesebilirsiniz.

Sadece sakal kesmeye yönelik bir düşünceniz varsa hareketli başlığa sahip tıraş makinelerini tercih edebilirsiniz. Bu tıraş makineleri yüzünüzün tüm kıvrımlarına uyum sağladığı için tıraşın verimliliğini artıran önemli bir etken sunar. Ancak döner başlıklı tıraş makineleri sakallarınızı kökünden keser. Başka bir şansınız yoktur. Ayrıca sakal yönünüz de bu makineler için önemlidir. Tek yöne doğru çıkan sakallarınız varsa düz ızgaralı olarak üretilen cihazları tercih etmelisiniz.

 

Tıraş makinesi seçiminde önemli olan bir diğer husus kuru mu yoksa ıslak mı olduğudur. Islak tıraş makineleri ıslak tıraş yapabildiği gibi kuru tıraş makineleri de su kullanmadan tıraş yapabilmektedir. Islak kullanıma sahip tıraş makineleri cildi hassas olan bireyler için üretilmiştir. Çünkü bu tür makineler cildinizi daha az tahriş ediyor. Su ve sabun ile uğraşmak istemiyorsanız kuru tıraş makineleri tam size göre. Daha hızlı bir tıraş deneyimi için kuru tıraş makinelerini tercih edebilirsiniz.

 

Tıraş Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Diğer Özellikler

 

Tıraş makineleri basit olarak saç ve sakalınızı kesmeyi veya düzenlemeyi sağlayan elektrikli ev aletlerindendir. Ancak teknoloji geliştikçe bu makinelerin de kabiliyetleri oldukça genişledi. Satın almadan önce tıraş makinelerinin kutu içeriklerini incelemeniz faydalı olacaktır. Bu cihazların kutularında artık saç ve sakal düzeltmeye yarayan aparatların yanında burun ve kulak kılı almak, favorileri düzeltmek için de çeşitli aparatlar var. Bu şekilde geniş bir aparat yelpazesine sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Elbette seçeceğiniz tıraş makinesinin motor gücü de yüksek olmalı. Tıraşın acısız ve hızlı olabilmesi motor gücünden geçer. Motor gücü yüksek, kaliteli tıraş makineleri kredi kartsız tıraş makineleri 24 aya varan taksitlerle Evkur’da.

 

Tıraş makinası fiyatları ürün özelliklerine ve performansına göre değişkenlik gösterebilir. 

Tıraş makinelerinde erkek tıraş makinesi şeklinde özel bir kategori yok ancak bu makineler ihtiyacı olan herkes tarafından kullanılabilir. Aldığınız ürünün kısa sürede arızalanmasını istemiyorsanız piyasada yaygın ve bilinen markaları tercih etmelisiniz. Ayrıca servis ağının da geniş olması, olası arıza durumlarında sizler için büyük kolaylık sağlayacaktır.

 

Özeti Göster