⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Daha fazla göster Daha az göster
Marka
Daha fazla göster Daha az göster
Model
Daha fazla göster Daha az göster
Renk
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Uygun Fiyatlı TV Ünitesi Satın Alma Avantajları Evkur'da

Televizyon Ünitesi ve Sehpası

Günümüzde televizyon, evlerin olmazsa olmaz teknolojik ürünleri arasında yer alır.  Bu nedenle salonlar, oturma odaları neredeyse televizyonunun konumuna göre dekore edilmektedir. Buradan yola çıkarak TV ünitesi ve sehpası seçimi de en az televizyon seçimi kadar önemli denebilir. Evinizin dekoratif stilini mükemmel bir şekilde tamamlayacak olan bu ürünler işlevsellik ve dekorasyonun uyumu açısından önemli bir yere sahiptir. Ürünler duvara monte yardımcı mobilya olarak kullanılır, bu nokta alan performansını artırması açısından çok önemlidir.

Tamamını Göster

Televizyon Ünitesi ve Sehpası

 

Günümüzde televizyon, evlerin olmazsa olmaz teknolojik ürünleri arasında yer alır.  Bu nedenle salonlar, oturma odaları neredeyse televizyonunun konumuna göre dekore edilmektedir. Buradan yola çıkarak TV ünitesi ve sehpası seçimi de en az televizyon seçimi kadar önemli denebilir. Evinizin dekoratif stilini mükemmel bir şekilde tamamlayacak olan bu ürünler işlevsellik ve dekorasyonun uyumu açısından önemli bir yere sahiptir. Ürünler duvara monte yardımcı mobilya olarak kullanılır, bu nokta alan performansını artırması açısından çok önemlidir. Evkur, uygun ödeme kolaylığı ve ek taksit avantajlarıyla TV ünitesi modellerini ilgililerine sunmaktadır. Teknolojinin gün geçtikçe gelişmesiyle televizyon ve mobilya çeşitlerinin de farklılaşmasına neden olmaktadır. Televizyon modellerinin boyutları, aksesuar ve aparatları oldukça çok olabilir. Çok sayıda aparatın yaşam alanlarında bulunması görsel olarak hoş olmadığından, devreye birbirinden şık ve kullanışlı olan TV ünitesi çeşitleri girer. Tasarım alanında kaydedilen ilerlemelerin sonucunda televizyonlar ve mobilya ürünleri geniş bir ürün yelpazesine ulaştı. Televizyonların konumlandırıldığı alanlarda TV ünitesi ve sehpası modelleri oldukça farklı kullanım olanakları sunmaktadır. Kullanım ihtiyaçlarına bağlı olarak belirlenen bu ürünlerin özellikleri, model tasarımlarına göre farklılık göstermektedir. 

 

TV Ünitesi Modelleri

 

Ürünlerin modelleri; yapımında kullanılan malzeme türüne, boyutlarına, tasarım özelliklerine ve kullanım alanlarındaki işlevselliğine bağlı olarak değişiklik gösterir. Her marka tarafından birbirinden farklı ve şık tasarımlarla üretilen bu ürünler kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Markaların model tasarımlarını kullandıkları malzeme türü ve miktarını da model tasarımına göre farklılaştırmaktadır. Bu ürünler metal, ahşap, sert plastik malzemelerin işlenmesi ve farklı tasarımlarda kullanılmasıyla birlikte üretilir. Ürünlerin çoğunun ana malzemesi ahşap malzemeden üretilmektedir. Ayrıca ürünlerde ayak ve aksesuarların yapı malzemesi metal ve sert plastik olarak tercih edilmektedir. Tasarım özelliklerine göre, kullanılan malzemelerin özellikleri ve renkleri de değişkenlik gösterir. Bu özelliklere göre çekmeceli, bölmeli, birkaç ayrı parçadan oluşan raflar set halinde de üretilebilir. Ürünün modelleri, set halinde TV ünitesi ve sehpası, duvara asılan aksesuar rafı ile kullanıcılara sunulmaktadır. Tasarımlarına göre içerikleri ve özellikleri farklı kombin edilmiştir. Sehpalar kullanım ihtiyaçlarına göre farklı sayıda çekmece veya göze sahip olarak tasarlanır. Bazı modellerinin tasarımlarında ses sistemleri ve uydu kutuları gibi aksesuarları rahatlıkla koyabileceğiniz özel bölmeler bulunmaktadır. Bu ürünler kullanım ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösterirken dekorasyon çeşitliliği ile de evinize veya işyerinze uyum sağlayabilecek görsel özellikler sunmaktadırlar. Evkur’un sunduğu 24 aya varan taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Şömineli TV Ünitesi Modelleri

 

Kişisel zevklerinize uygun olarak farklı konseptlerde TV ünitesi ve sehpası tercih edebilirsiniz. Farklı malzemeler ve modellerde üretilmiş TV üniteleri oturma odanızı ya da salonunuzu farklı dekore etme olanağı sağlar. Şömine tasarımlı TV ünitesi modelleri de bu ürünler arasında yerini almaktadır. Şömine tasarımlı TV üniteleri bir yandan kullandığınız mekâna şık bir görünüm katarken bir yandan da kullandığınız mekânın ısıtılmasına da katkı sunar. Şömineli TV ünitesi şık ve modern tasarımı ile oturma odanıza ya da salonunuzun dekorasyonuna zevkinizi yansıtan zarif bir görünüm katar. Şömineli TV ünitesi dışında farklı tasarımları ile televizyon sehpası, ahşap TV ünitesi, kitaplıklı TV ünitesi, beyaz, antrasit veya siyah TV ünitesi, TV masası ve LED ışıkları ile süslenmiş modern TV üniteleri modellerini de tercih edebilirsiniz.  TV üniteleri modelleri evinizin dekorasyonunu yaparken geniş bir ürün yelpazesi ile size evinizi modern bir şekilde dekore etme olanağı sunmaktadır.

 

TV Ünitesi ve Sehpası Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

 

TV ünitesi ve sehpası modellerini satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç farklı özellik bulunmaktadır. Yaşam alanınızın boyutlarını dikkate alarak, bu ürünlerin farklı modellerine ve farklı alternatiflerine ulaşmanız mümkündür. Kendi zevkinizi ve tarzınızı bildikten sonra değişik ünite modelleri arasından istediğiniz tasarıma sahip olan modeli bulabilmeniz oldukça kolay olacaktır. Bir ürün satın alırken kullanım ihtiyacınızı ve mekânınızın boyutlarını belirlemeniz büyük önem taşır. Farklı tasarım ve boyutlardaki geniş ürün yelpazesine sahip markaları ihtiyaçlarınıza göre değerlendirebilirsiniz. Beğeni ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak hem dekoratif açıdan şık hem de kullanım açısından işlevsel özellikleri sahip olan TV ünitesi ve sehpası modellerini seçebilirsiniz. Görsel olarak kullanım alanlarına dekoratif şık görünüm sağlayan bu ürünler televizyon aksesuarlarının da yerleştirilmesine yardımcı olmaktadırlar. Ürünlerin görsel tasarım özellikleri de markasına ve modeline göre değişiklikler göstermektedir. Ürünleri seçerken kullanım alanındaki mobilyalar ile uyumlu tasarımları ve mobilyalarınıza uygun malzemeden yapılan ürünleri seçmeniz dekorasyon açısından bütünlük sağlayacaktır. TV ünitesi ve sehpası modelleri, değişik kombinlere sahip olduğu için pek çok kullanım ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur, ayrıca kitaplık rafları gibi farklı dekoratif özellikleri barındırır. Televizyonun büyüklüğü ve aksesuarlarının çeşitliliği, renkleri ürün modellerinin seçiminde büyük bir rol oynar. Çekmecesi ve rafları fazla olan ürünleri seçmek aksesuar çeşitliliğine sahip olan televizyonunuzun aksesuarlarını uygun şekilde muhafaza etmek açısından iyi olacaktır. Duvara monte edilebilen geniş raflı olan ürünlerde kitaplarınız için oldukça güzel bir kullanım alanı olacaktır. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan ürün modellerin arasından zevklerinize uygun modelleri bulmanız oldukça kolay olacaktır.

 

TV Ünitesi ve Sehpası Kullanmanın Avantajları

 

TV ünitesi ve sehpası modelleri uygun dekoratif anlayış ile tasarlandığı takdirde kullanım alanlarına pratik çözümler katmaktadır. Farklı model tasarımları sayesinde pek çok işlevsel kullanım özelliğine sahiptirler. Oldukça dar bir hacme sahip ünitelerin içerisinde bile çok sayıda eşyayı saklayabilirsiniz ve bu üniteler oldukça şık dekoratif özelliklere sahiptir. Ayrıca birbirinden şık görsel tasarımları, kullanım alanları ile uyum göstererek dekorasyonunuzda bütünlük sağlar. Bu durum dekorasyonda bir şıklık sağlarken kullanım alanından da tasarruf sağlamanıza kolaylık sağlar. Yeni nesil televizyonların pek çok farklı aparat ve aksesuarı bulunmaktadır. Bu aparat ve aksesuarları yaşam alanınızda açıkta kalması hem konfor açısından hem de görsellik açısından hoş olmayan görüntüler sunacaktır bu görüntü kirliliğini birbirinden şık tasarımlı ürünler ile ortadan kaldırabilirsiniz. Ürünlerin raflı olan modeller aynı zamanda farklı aksesuarların dekoratif ve şık bir şekilde sergilenmesine yardımcı olur. Duvara monte edilebilen modeller kitap gibi farklı ürünleri de şok ve dekoratif bir şekilde sergiler. Görsel olarak hoş görünmeyen aksesuarları kapalı olan ürün modelleri ile pratik bir şekilde dekore edebilirsiniz. Bu durum kullanım alanından da büyük oranda tasarruf etmenizi sağlar. Evkur'un sunduğu taksit avantajı ile kusursuz kullanım imkânı sağlayan tüm bu ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

TV Ünitesi ve Sehpası Fiyatları

 

TV ünitesi ve sehpalar, markasına, tasarımına, boyutlarına, yapımında kullanılan malzeme çeşitliliğine bağlı olarak fiyatlarda farklılıklar gösterebilir. Ahşap malzemelerden yapılan ürünlerin fiyatları, ahşabın kalitesine, ölçüsüne, türüne ve kullanılan ahşabın miktarına göre değişmektedir. Mesela üretilen ürün ceviz gibi dayanıklı bir ahşap türünden üretilmişse ürün için belirlenen fiyat aralığı da bu ürünün ham maddesi ile doğru orantılı olacaktır. Televizyon sehpası fiyatları, mobilyaların boyutlarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Büyük kullanım alanları için üretilen modeller, boyutları ve içeriğinde bulunan mobilya çeşitliliğine bağlı olarak farklı fiyat aralığında olmaktadır. Fiyatların belirlenmesinde içerisinde bulunan TV sehpasının boyutları, rafların genişlikleri ve uzunlukları oldukça belirleyicidir. Pek çok farklı markanın üretimde bulunduğu ürün modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu için, her kesimden kullanıcının bütçesine hitap eden tasarımları bulabilmeniz kolaylaşır. Birbirinden farklı ve şık tasarımlar içerisinden kendi bütçenize uygun olan TV ünitesi ve sehpa modellerini bulabilirsiniz.

 

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu Evkur'da garanti güvencesi, uygun fiyatlar, kredi kartsız, elden taksitle ödeme seçenekleri ve taksit imkânı ile ihtiyacınız olan televizyon ünitesini seçebilirsiniz. Farklı markalar ve güncellenen stoklar ile en kaliteli ürün modellerini Evkur'da bulabilirsiniz. Farklı markalar ve güncellenen stoklar ile en kaliteli dolap ve mutfak masası gibi mobilya modellerini Evkur'da bulabilirsiniz.

Özeti Göster