⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Marka
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Sağlam ve Portatif Ütü Masaları

Kullanımı kolay ve emniyetli üst kalite standartlarda üretilen ütü masaları günlük hayatta bizlere yardımcı eşyalar arasındadır. Çamaşır kurutma sonrası kullanılabilen ütü masası modelleri ütü yapmak için en ideal yardımcılardır.

Tamamını Göster

Kullanımı kolay ve emniyetli üst kalite standartlarda üretilen ütü masaları günlük hayatta bizlere yardımcı eşyalar arasındadır. Çamaşır kurutma sonrası kullanılabilen ütü masası modelleri ütü yapmak için en ideal yardımcılardır. İhtiyaca göre özellikleri seçilerek alınan ütü masaları kullanıcıya her türlü kolaylık sağlamaktadır. Satın almayı düşündüğünüz ütü masası sahibinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte ve ütü işini pratikleştirecek olması en iyi ütü masası modelinin bulunmasıyla mümkün olur. Ütü masaları sık kullanılması itibarı ile  en iyi kalite standartları taşıması beklenen ev eşyalarındandır. Kullanıcılara uygun en iyi ütü masası modelleri farklı markalarda ve özelliklerde bulunurlar. Kullanışlı ütü masası modelleri Evkur’da 24 aya varan hiç peşinatsız kredi kartsız, taksit avantajları ile de satın alabilirsiniz.

 

Günlük hayatımızda çok fazla yer tutan çamaşır yıkama kurutma ve ütüleme işlemleri her bir aşaması dikkat gerektiren aşamaları olan işlemlerdir. En sonunda ütü masasında şekillenen ütüleme işlemiyle sonucun görüldüğü kıyafetler askıya asılarak giyinmeye hazır hale gelir. Kullanma talimatına göre yıkanıp kurutulmuş ve ütülenebilir talimatı olan eşyalar, ütü masaları üzerinde ütülenerek kullanıma hazır hale getirilirler. Ütü masaları boyut itibarıyla genellikle iki farklı ölçüde üretilir. Küçük boyutlarda veya büyük boyutlarda olduğu görülür. İhtiyaç durumlarının farklılığı göz önümde bulundurularak imal edilmiş ütü masalarının, kişilerin fiziksel yapısına uygun olması kullanım kolaylığı sağlar. Rahatça açıp kapatılabilen ve taşınabilen ütü masaları ergonomik oldukları için kullanıcıya zahmet vermeyecektir.

 

Katlanır Ütü Masaları

 

Evlerde en çok tercih edilen modellerden olan katlanır ütü masaları pratik açılıp kapatılabilen yer kaplamayan eşyalardandır. Küçük veya büyük ebatlarda modelleri olan ütü masalarının kazanlı ütüye uyumlu olabilen modelleri vardır. Normal ütü masaları küçük ve büyük ölçülerde olabilir. Kazanlı ütü kullanılacak ütü masaların uzunluk ve genişlikleri geniş olabilirler. Ağırlık olarak diğer masalardan daha ağır olabilen ütü masaları ağırlık tartabilecek kapasitede imal edilmişlerdir. Katlanır ütü masaları genelde sağ tarafında bulunan açma kapatma çubuğunu yukarı bastırma şeklinde açılır ve bırakılan yerde duracak şeklinde çalışır. Ütü masası markaları göre farklı işlevsel özellik ayar yerleri olabilmektedir. Ütü masalarının kullanma talimatı şemalarını incelemek ve gereken talimatlara göre hareket etmek kullanım rahatlığı sağlayacaktır. Katlanır ütü masalarının birçok modelinde kolay ütü için tasarlanmış priz ve buna bağlı uzatma kablosu olabilir. Ütüleme alanları geniş veya dar olabilen ütü masaları kişisel olarak tercih edilir. Açma kapatmalı portatif ütü masaları çok rahat taşınabilir özeliktedirler. Ütü masası fiyatları üretici firmaların modellerindeki farlılıklarla fiyatları değişkenlik gösterir. Ütü masası almadan önce kişisel olarak rahat kullanılacak olan model seçilmesi önerilir. Koruyucu kılıfların zamanla değişmesi gerektiğinde farklı desen ve renkleriyle yedek ütü masası bezi satın alabilirsiniz.

 

Çamaşır Kurutmalıkları

 

Ütü öncesine hazırlık olarak kullanılan çamaşır kurutmalıkları, yıkama işlemi bittikten hemen sonra kullanılan askılardır. Portatif olarak imal edilmiş olan çamaşır askılığı modelleri kolay kullanılabilir pratik ev eşyalarındandır. Metal profil borulardan imal edilmiş modellerinde birçok çamaşır askı yeri mevcuttur. Açılıp kapatılabilen kanatlı askılıklar kullanım sonrasında kapanarak yer kaplamazlar. Nemli çamaşırların kurutulması esnasında metal askılıkların paslanmaması için paslanmayı önleyici özel boya ile kaplanmışlardır. Kurutmalıkların marka ve modellerine göre farklı çeşitleri vardır. Üç bölme çamaşır askılık yeri olan modelleri ve beş askı yeri olabilen çamaşırlık modelleri vardır. Çamaşır kurutmalıkları oda içinde veya balkonlarda kullanılabilir. Balkonlarda dışarı sarkacak şekilde çamaşır asılabilecek balkon çamaşır kurutmalık modelleri de kullanılabilir. Hiçbir vidalamaya gereksinim duymaksızın balkon korkuluklarına asılabilen kurutmalık modelleri portatif ve kullanışlı askılık modellerindendir. Paslanmaya karşı dirençli alüminyum kurutmalık modelleri ayrıca boyanma gerektirmediğinden askı yerleri naturel gri olarak görülür. En iyi çamaşır kurutmalıkları modelleri Evkur’da peşinatsız taksit avantajları ile satın alabilirsiniz. Kampanyalı ve uygun fiyatlı ütü modellerini görmek için kategoriye tıklayabilirsiniz.

 

Özeti Göster