⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Daha fazla göster Daha az göster
Marka
Model
Daha fazla göster Daha az göster
Baza Set Ölçüleri
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Uyku Dünyası

Uyku dünyada yaşayan tüm canlılar için zorunlu gereksinimlerinden biridir. Aynı zamanda giderilmesi gerekende bir ihtiyaçtır. Uyku sağlıklı bir yaşam ve dinç bir vücut için gerekli olan hayati bir gereksinim. Uyumama ya da yeterince uyumama gibi durumlarda insanın gün içinde enerjisi daha çabuk tükenmekte hatta dikkat dağınıklığı gibi bazı sorunlara da sebebiyet verebiliyor ki günün yoğun temposunu ve stresinden uzaklaşmak, arınmak ve yenilenmek için günde belirli bir saat aralığı uyunması lazım. Hem yetişkinler hem de çocuklar için önemli bir konudur.

Tamamını Göster

Uyku dünyada yaşayan tüm canlılar için zorunlu gereksinimlerinden biridir. Aynı zamanda giderilmesi gerekende bir ihtiyaçtır. Uyku sağlıklı bir yaşam ve dinç bir vücut için gerekli olan hayati bir gereksinim. Uyumama ya da yeterince uyumama gibi durumlarda insanın gün içinde enerjisi daha çabuk tükenmekte hatta dikkat dağınıklığı gibi bazı sorunlara da sebebiyet verebiliyor ki günün yoğun temposunu ve stresinden uzaklaşmak, arınmak ve yenilenmek için günde belirli bir saat aralığı uyunması lazım. Hem yetişkinler hem de çocuklar için önemli bir konudur. Çocukların gelişimi ve sağlıklı bir şekilde büyümesi için yetişkinlerinde en az günde 7- 8 saat aralığında uyunması yeterli görülürken çocuklar için yaş küçüldükçe bu süre daha da artmaktadır. Çocuklar için uykunun önemi şu şekildedir; kemiklerini güçlendirir, bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek olur ve kas dokularının artmasını sağlamak gibi sağlıklı bir gelişim için ihtiyaç duyulan durum ve gelişimleri desteklemektedir. Çünkü büyüme hormonu en çok uyku esnasında aktif olarak çalıştığından yeterli bir uyku alınması bu yüzden çok ama çok önemlidir. Uyku düzeninin daha iyi ve daha rahat bir süreçte geçmesi için gerekli olan bazı eşyalar ve ürünler vardır. İlk öncelikli ve temel ürün bir yatak olmasıdır. Daha sonra devamında bir yatak örtüsü, yorgan, yastık gibi diğer ürünlerde seçilerek kendiniz için bir uyku dünyası oluşturarak keyifli ve rahatlatıcı güzel bir sürecin içine girebilirsiniz. Yatak örtüsü modelleri daha kişisel tarzlara, zevklere hitap ettiğinden renk, tasarım gibi özelliklere bağlı istediğiniz şekilde seçebiliyorsunuz. Böylece kendi uyku dünyanızı kendiniz tasarlayarak rahatlık ve konfor alanınız sizin tarzınızdan, zevklerinizden oluşur. Uyku dünyası için ihtiyaç duyabileceğiniz birçok ürün ve eşyayı Evkur üzerinden hızlı ve rahat bir şekilde ulaşarak alışverişinizi bir tık uzaklıktan çeşitli avantajlar ile yapabiliyorsunuz.

Uyku Dünyası Ürünleri

Uyku dünyasının temel ürünü olan yatak birçok farklı modeli ve özellikleri ile Evkur internet sitesinde sizler için sunulmaktadır ve modelleri farklı özelliklere sahiptir. Kullanım rahatlığı, konforu, süngeri olmak üzere birçok farklı özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Omurga rahatsızlığı olanlar için sırtlarını destekleyecek şekilde bir yatak seçmeleri için onlara uygun özellikte modelleri de mevcuttur. Sadece belli bir kesimin değil farklı ihtiyaçlara, rahatsızlıklar da dikkate alınarak yatak çeşitleri bulunmaktadır. Her kesimden her insanın ihtiyacı karşılanmaya çalışılarak rahat, güzel bir uyku için onlara en güzel ürünleri sunmaya devam ediyor. Yatak modelleri seçiminde bir diğer karar verilmesi gereken nokta tek kişilik mi çift kişilik mi olacağı konusudur. Baza çeşitleri daha çok tek kişilik modelleri mevcut olsa da çift kişilik olmak üzere de çeşitleri bulunuyor. Baza tek kişilik çeşitlerinin altında eşya koymak için bir alan bulunduğundan göz önünde olmasını istemediğiniz ya da sık sık ihtiyacınız olmaya eşyaları koyarak hem görünüm açısından güzel hem de fazla kalabalık bir eşya topluluğunu sevmeyenler için ideal bir özellik olmaktadır. Baza modelleri de yatak modelleri gibi farklı özelliklere göre çeşitleri mevcuttur. Tasarımı, ayak yüksekliği, başlıklı olup olması, bağlığın tasarımı gibi pek çok farklı alanda özellikleri ve tasarımına göre modelleri bulunmaktadır. Bazalar sadece tek kişilik ve çift kişilik olarak çeşidi bulunduğu gibi evinizde mevcut bazanız için bazı değişikler yapmak isteyenler içinde baza başlığı modelleri mevcuttur. Hem çift kişilik baza hem de tek kişilik baza seçeneklerine uygun olarak birçok modeli bulunuyor. Uyku dünyası için temel ürünleri tek seferde satın almak isteyenler için de baza seti çeşitleri vardır. İçeriğinde baza, başlık ve yatak olmak üzere farklı çeşitte ürün bulunmakta olup, ihtiyacınız olan ya da olabilecek ürünler ile farklı şekillerde kombinleme yapılmıştır.

Uyku Dünyası Ürünleri Özellikleri

Temel uyku dünyası ürünlerinden biri olan Evkur yatak modelleri sizin uykunuzu en iyi, en rahat ve en konforlu bir şekilde almanızı sağlamak için yüksek kalite, performans özelliklerine sahiptir. Yatak ürünlerinin sahip olduğu özellikler; tasarımına, kumaşına göre değişiklik göstererek geniş bir ürün aralığı bulunur. Omurganızı destekleyecek bir yapıya sahip, doğal dolgu pamuk konforu ve doğal pedi bulunmaktadır. Şık bir görünüme sahip, nefes alabilen bir pürüzsüz bir yapısı vardır. Hava geçirgenliği özelliği bulunduğundan nem ve küf oluşumunun engellenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda bakteri ve toz akarlarının barınmasını önleyici bir yapısı da mevcuttur. Yani sadece rahatlığınızı ve konforunuzu üst düzeyde tutmaz bunun yanı sıra aynı zamanda uzun süreli bir kullanıma uygun olması için destekleyici özelliklere sahiptir. Zone teknolojisine sahiptir. Tel kalınlıkları farklı yayların aritmetik bir şekilde dizilmesiyle gerçekleştirilmiştir böylece yay sistemine kazandırılmış ekstra bir özelliktir. Vücut boşluklarınızın yoğun olduğu yerlerde daha çok destek sağlamaktadır. Dolgun ped ise yine vücut boşluklarını destekleyerek oluşan yumuşak yüzey ile uyku keyfinizi bölmez ve rahatlıkla uyumanıza destek sağlar. Baza tek kişilik ürününün özellikleri; yükseklik, genişlik, derinlik gibi sahip olduğu tasarıma göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli bir kumaş kaplaması, dayanıklı bir tasarım ile sizi rahatça ve güvenle taşıyacak kapasiteye sahiptir. Temizlik açısından da kullanıcılarını zorlamayan bir yapıya sahip olup, kolay bir şekilde temizlenmektedir. Bazanın kolay bir şekilde açılmasını sağlamak için armasörler, sessizce kapanmasını sağlamak için de stoper sistem kullanılmıştır. Çift kişilik baza özellikleri de yine tek kişilik bazalar gibi ayak yüksekliği, genişliği ve derinliğine göre farklı hacimlerde özellikleri mevcuttur. Havuzlu bazalarda emniyet kilidi bulunmakta olup, çelik gövde ve geniş bir hacme sahiptir. Baza seti özellikleri; Silinerek temizlenebilir, kenar destek süngerleri ve herkül yay sitemi kullanılmıştır. Uzun süreli kullanıma uygun dayanıklı, kaliteli malzeme içeriğine sahip, ayak yüksekliği uzun olup temizliği de kolay ve rahat bir şekilde yapılabilmektedir.

Uyku Dünyası Ürünleri Fiyatları

Uyku dünyası ürünlerinin fiyatları baza modellerinde tek kişilik ve çift kişilik özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Bazanın diğer ürünleri olan baza başlığı, baza ayağı ise malzemeleri ve özelliklerine göre fiyatlandırmaları yapılmıştır. Yatak örtüsü modelleri ise yine baza modellerinde olduğu gibi tek kişilik ve çift kişilik olmasına göre fiyatlandırılmaya sahiptir. Hacme göre, tek kişilik veya çift kişilik modellerine göre değişiklik gösterdiği gibi aynı zamanda sahip olduğu özelliklere göre de değişiklik göstermektedir. Alışveriş yaparken herkes bütçesine ve ihtiyacına en uygun ürünü almak ister. Farklı özellikte ve birçok sayıda ürünün sunulması bu anlamda aslında bir avantaj oluşturur. Hem seçenekleri internet alışverişlerinizde daha hızlı inceleyerek zaman kaybetmezsiniz hem de kıyaslamalarınızı, değerlendirmelerinizi ve ürünlerin sahip oldukları özelliklere daha kolay bir şekilde ulaşabilmektesiniz. Evkur uyku dünyası alışverişlerinizde de bu imkanı size sunar. Bunların yanı sıra ödeme alanında farklı seçenekleri mevcuttur. Peşin ödeme yapabildiğiniz gibi dilerseniz taksitli olarak da ürünlerinizi satın alabiliyorsunuz. Yatak fiyatları sahip oldukları özelliklere göre değişmekte ve fiyatlandırılması yapılmaktadır. Tek çekim veya taksitli seçeneği ile yatak alabilirsiniz. Baza fiyatları ise ilk önce çift kişilik ya da tek kişilik olmasına göre farklılık göstermektedir. Yine yatak fiyatları ödemesinde olduğu gibi bazalarınızı alırken de farklı ödeme seçenekleri arasından bütçenize en uygun seçeneği seçerek ödeme planınızı siz belirleyebiliyorsunuz.

Özeti Göster