⇡ Başa Dön
Ürün Çeşidi
Daha fazla göster Daha az göster
Marka
Daha fazla göster Daha az göster
Model
Daha fazla göster Daha az göster
Renk
Daha fazla göster Daha az göster
FİYAT
GÖSTERİM:
SIRALAMA:
FİLTRELE
Taksitli Yemek Odası Takımları Evkur'da

Yemek Odası Modelleri

Yemek odaları, evlerin salon ya da oturma odalarında dizayn edilen ortak yemek alanlarıdır.  Ailece günün en keyifli zamanın geçirildiği alanlar olan yemek odaları, özel olarak dekore edilmektedir.  Bu alanlarda yemek masası takımları, sandalyeler, vitrin, gümüşlük ve konsol gibi mobilyaları bir arada bulmanız mümkün.

Tamamını Göster

Yemek Odası Modelleri

 

Yemek odaları, evlerin salon ya da oturma odalarında dizayn edilen ortak yemek alanlarıdır.  Ailece günün en keyifli zamanın geçirildiği alanlar olan yemek odaları, özel olarak dekore edilmektedir.  Bu alanlarda yemek masası takımları, sandalyeler, vitrin, gümüşlük ve konsol gibi mobilyaları bir arada bulmanız mümkün. Bu ürünler arasında kendi zevkinize göre seçim yapabilir ve evinizi buna göre dekore edebilirsiniz. Dilerseniz konsol ya da gümüşlük gibi parçalardan birini çıkararak yemek masası ve sandalyelerden oluşan takım ile güzel bir kombinasyon yapabilirsiniz. Son zamanlarda, ev dekorasyonu sırasında mobilyaları tek tek seçmek yerine bir arada bulunan ve her açıdan uygun fırsatlar sunan ürünler bir arada tercih edilmektedir. Ancak mobilyaları tek tek seçerek de kendi zevkinize uygun güzel bir takım oluşturarak yemek odanızın dekorasyonunu gerçekleştirmeniz mümkündür. Günün en keyifli saatlerinin geçirildiği alanlarından biri olan yemek odaları, aynı zamanda dekorasyonu için de en çok özenilen iç mekânlardan bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır. Hem ailenizle hem de zaman zaman ağırladığınız misafirlerle geçirdiğiniz hoş vakitlerin ve sohbetlerin eşlikçisi olan yemek odası mobilyaları, hem fonksiyonel hem de dekoratif açıdan büyük önem taşımaktadır. Gümüşlük, konsol, konsol aynası, yemek masası, sandalyeler gibi öğelerin bir araya gelerek oluşturduğu yemek odaları, tercih edilecek renkler ve tasarımlar ile evin ruhunu yansıtan önemli mekânlardan biri olarak kendini gösterir. Yemek odası takımında kullanılan ana unsurlardan biri konsol tasarımlarıdır. Dekorasyonunuza uygun bir konsol seçimi çok daha dikkat çekici bir yemek odası takımına ve konforlu bir alana sahip olmanızı sağlar. Bu nedenle mobilya tasarımlarını karşılaştırırken benzer özelliklere bakarak karşılaştırma yapmanız daha doğru sonuçları almanızı sağlayacaktır.

 

Yemek Odası Takımları Model ve Özellikleri

 

Dar alanlar için üretilen küçük yemek masası takımı modelleri, dengeli ayakları ile sallanma sorununu önler. Birçok ürüne göre daha küçük boyutlarda olan bu ürünler kullanışlılığı artıran katlanabilir özelliğe sahiptir. Dörtlü açılır bir yemek takımı ve altılı açılır yemek takımı modelleri şık detaylarla dekorasyonu tamamlar, bu modeller genellikle küçük evlerde ve ofislerde kullanılır. Avangard modellerin ise birçok köşeli oval seçeneği bulunmaktadır. Yeni moda bir stile sahip bu ürünler, mekânınız için ideal mobilyayı bulmanızı kolaylaştırır. Spor yemek masası takımları modelleri, rengârenk tasarımları ile evinizin dekorasyonuna güzel bir esinti katar. Evinizi hayalinizdeki tarzda dekore edebileceğiniz, cam, mermer gibi malzemelerle desteklenen tablalı ürünler ile istediğiniz tarzda dizayn edebilirsiniz. Kullanıcı beklentileri göz önünde bulundurularak tasarlanan, ahşap yemek masası takımı, bambu yemek masası ürünlerinin özel olarak tasarlanan farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Estetik detaylarla dizayn edilen beyaz, siyah ve gri yemek takımları gibi seçenekle ile zevkinize uygun birçok marka ve modele ulaşabilirsiniz. L şeklindeki yemek masası takımı modeli, köşeli alanlara sahip mekânınızı zevkinize uygun bir şekilde dekore etmenize yardımcı olacaktır. Yuvarlak ve oval ürün modelleri ise hem küçük hem de büyük mekânlara yerleştirilebilecek alternatifler arasında gösterilmektedir. Şekli ve görünümü nedeniyle modern yemek masası takımı modeli mekânınıza hareketlilik katacaktır. Ürün çeşitliliği, yaşam alanınız için doğru ürün takımını seçmenizi kolaylaştırır.

 

Yemek Odası Takımı Satın Alınırken Dikkat Edilecek Özellikler

 

Herkesin zevki ve dekore ettiği yemek alanında tercih edeceği ürünler farklıdır. Sizin için en ideal yemek odası takımları, beklentilerinize karşılık veren modeller olmalıdır. Yemek odası dekorasyonunu yaparken önceliğiniz kullanacağınız alanın ölçüleri olmalıdır.  Bu mekânda daha aydınlık ve ferah bir görünüm yaratmak istiyorsanız krem yemek odası takımı modelleri ortamı daha aydınlık gösterecektir. Avangart, spor, modern, klasik tarzlara uygun mobilyalarda krem modeller çok fazla kullanılır. Eğer daha klasik bir dekorasyondan yanaysanız, ceviz rengi bir ürün takımı sizin için ideal bir tercih olabilir. Bu modeller ikonik mobilya renkleri arasında yer alır. Ayrıca bu tarzlar zamansız renk olmasından dolayı uzun yıllar modası geçmeden kullanabilirsiniz. Yemek odasını yeniden tasarlamak istiyorsanız tarzınıza uygun bir model ve marka seçmeniz sizi ekonomik olarak bazı yüklerden kurtaracaktır. Çeşitli marka ve modeller arasından değerlendirme yapmak tarzınıza uygun bir model seçmenizde önemli bir unsuru teşkil etmektedir. Salon mobilyalarını sportif olmasını istemiyorsunuz ancak daha sportif bir yemek odası ve bu alanda daha modern bir atmosfer istiyorsanız renk uyumunu dikkat ederek, en azından benzer tarzda mobilyaları bir araya getirerek uyumlu bir dekorasyon yapabilirsiniz. Son yıllarda özellikle genç çiftlerin gözdesi olan modern tasarımlı, sportif dekorasyonlar ön plana çıkmaktadır. Sportif çizgilerdeki şık dekoratif modeller, yaşam alanlarınızı daha konforlu ve özgür hale getirmektedir. Yemek odasını dekore ederken bakılacak ilk şey, sportif tarza uygun bir yemek masası takımı seçmektir. Sportif bir yemek masası takımını oturma odanıza yerleştirmeyi planlıyorsanız,  dekoratif açıdan oturma odanızdaki mobilyalarınızın da sportif olması gerektiğini unutmamalısınız. Oluşturmak istediğiniz dekorasyonun iyi görünmesi ve tarzınızı yansıtması için ürünü yerleştirdiğiniz alanın ürünle uyumlu olması gerekir.

 

Yemek Odası Takımı Fiyatları

 

Yemek odası takımlarını kullanıcıların nerede ise tamamı kullanmayı tercih etmektedir. Bu ürünlerin fiyatları,  ürünlerin yapımında kullanılan malzemenin kalitesine, mobilyanın tasarımına ve takımın parça sayısına göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda mobilya tasarımında kullanılan aksesuar, aksesuarların renkleri ve boyalarda kalite bakımından farklılık gösterir. Paslanmaz çelik, orijinal mermer, kullanılan metal parçalar, farklı cinsten kumaşlar ve boyalar mobilya fiyatını belirleyen temel unsurların başında gelir. İncelediğiniz mobilyalardan farklı tarz ve zevklere uygun ürünleri bulabilir, malzeme, üretim, marka ve fiyat karşılaştırmalarını kolayca yapabilirler. Ürünün marka ve modelini karşılaştırdığınızda satın almak istediğiniz mobilyayı bütçenize uygun bir şekilde satın alabilirsiniz. Yemek odası fiyatlarının farklılık göstermesinin nedeni içerisinde barındırdığı ürün modellerinin farlılığı ve çeşitliliğidir. 12 kişilik olan yemek takımı masaları ve içerisine dahil olan diğer yemek odası ürünlerinin fiyatları diğer takımlara kıyasla daha yüksek fiyattan satışa sunulur. Yemek masası takımı fiyatları arasında bütçenize hitap eden uygun fiyatlarda modelleri bulabilirsiniz. 6 kişilik yemek masası en 4 kişilik olan yemek masası takımı modelleri en uygun fiyatlarda satışa sunulur. Farklı tasarım özellikleri ve renk çeşitliliği de mobilya fiyatlarının farklı olması yönünde fiyatlara doğrudan bir etki etmektedir. Bütçeniz göz önünde bulundurarak yemek odası ve yemek masası tercihinizi yapabilirsiniz. Sekiz kişilik bir takımı dört kişilik bir takımla karşılaştırmanız doğru fiyat verilerini sağlamayacaktır. Ayrıca ürün içerisinde tercih edeceğiniz ekstra parçalar takımınızda fiyat artışı meydana getirecektir. Mobilyalar arasında kıyaslama yaparken benzer özelliklere dikkat ederek kıyaslama yaparsanız daha doğru bir sonucu elde edersiniz. Farklı markalar ve güncellenen stoklar ile en kaliteli ürün modellerini Evkur'da bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu Evkur'da garanti güvencesi, uygun fiyatlar ve taksit imkanı ile ihtiyacınız olan yemek odası ürünlerini seçebilir ya da tercihinize göre kendi ürünlerinizi oluşturabilirsiniz. Farklı markalar ve güncellenen stoklar ile en kaliteli yemek odası modellerini Evkur'da bulabilirsiniz.

Özeti Göster